1 tys.
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń148 tys.
  • Odpowiedzi299
  • Ocen na +128
1 tys. ppt ?

Jakiej wielkości biust kręci facetów? (300)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Jakiej wielkości biust kręci facetów?

Napisał(a): Laila44 -

~frendzel][cytat kogo=Marynika NATURALNIE mały, im mniejszy tym lepszy bo nigdy nie oklapnie !

...i tu się zdziwisz!!
Mały biust nie oklapnie bo po prostu zniknie.Biust naturalny bez silikonu to miseczka C albo D. Jest widoczny nie sprawia kłopotow zdrowotnych /kręgosłup /.

Reklama

Napisał(a): ~GOSC -

~maż zony
Dobrawa1 Durnota z tym powiększaniem. Jakby miał MÓZG zastapić. Kobieta, jak ma te silikony karmić dziecka nie może, chyba nawet w ciążę zajśc nie moze.
Moja ma duży biust. W casie kiedy ma okres zastępuje jej zad.
chyba dwa "zady":))))

Reklama

Napisał(a): ~pragmatyczny -

Powinien być naturalny. Nie dlatego, że lepszy, ale dlatego, że jest od zawsze. Czyli jest w młodszym wieku, kiedy kształtuje się osobowość. Dzięki temu kobieta nabiera pozytywnej pewności siebie, a ta pewność siebie może być bardziej atrakcyjna niż biust. [b][/b]

Reklama

Napisał(a): ~Look7 -

Ja powiem tak. Prawie w ogóle nie zwracam uwagi na biust. Oczywiście przyciąga. Taki średni chyba najlepszy, lub nieco większy, ale najważniejsza jest pani co posiada ten biust. Może być nawet mały. Przynajmniej dla mnie. Jej charakter, ogólny wygląd itp.

Napisał(a): ~dziadek -

~maż zony
Dobrawa1 Durnota z tym powiększaniem. Jakby miał MÓZG zastapić. Kobieta, jak ma te silikony karmić dziecka nie może, chyba nawet w ciążę zajśc nie moze.
Moja ma duży biust. W casie kiedy ma okres zastępuje jej zad.
a ja używam wtedy pozostałych otworów fizjologicznych...
« Wróć do tematów
Do góry strony: Jakiej wielkości biust kręci facetów?