1 tys.
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń148 tys.
  • Odpowiedzi299
  • Ocen na +128
1 tys. ppt ?

Jakiej wielkości biust kręci facetów? (300)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Jakiej wielkości biust kręci facetów?

Napisał(a): ~wowo -

Dobrawa1 Durnota z tym powiększaniem. Jakby miał MÓZG zastapić. Kobieta, jak ma te silikony karmić dziecka nie może, chyba nawet w ciążę zajśc nie moze.
przy silikonach w ciąże zajść nie może, bo cały czas na hiszpana jedzie :-)

Reklama

Reklama

Reklama

Napisał(a): ~Albert -

Ładny, po prostu ładny. Częstowałem się od małego przez średni do pokaźnego - wszystkie miały swoje zalety i wady. Duży biust przykuwa uwagę - to oczywiste, chyba każdego hetero faceta, ale na dłuższy związek liczy się kształt i stan ;) Wielkość ma mniejsze znaczenie (oczywiście pomijam bezbiuście zupełne - tylko w tym wypadku poparłbym decyzję o powiększeniu). Co do kształtu - mój typ to klasyczna łezka. Sutki najlepiej bez zeza i skierowane w "widza". PS Nie poznałem kobiety zadowolonej ze swojego biustu (mimo, że mnie pasowały w zdecydowanej większości) - te z małym - chciały powiększać, te z dużym w drugą stronę. Klasyka. Babie nie dogodzisz.

Napisał(a): ~gość -

~Albert Ładny, po prostu ładny. Częstowałem się od małego przez średni do pokaźnego - wszystkie miały swoje zalety i wady. Duży biust przykuwa uwagę - to oczywiste, chyba każdego hetero faceta, ale na dłuższy związek liczy się kształt i stan ;) Wielkość ma mniejsze znaczenie (oczywiście pomijam bezbiuście zupełne - tylko w tym wypadku poparłbym decyzję o powiększeniu). Co do kształtu - mój typ to klasyczna łezka. Sutki najlepiej bez zeza i skierowane w "widza". PS Nie poznałem kobiety zadowolonej ze swojego biustu (mimo, że mnie pasowały w zdecydowanej większości) - te z małym - chciały powiększać, te z dużym w drugą stronę. Klasyka. Babie nie dogodzisz.
Glupiś. Kobiety czasem udają, że nie są z czegoś zadowolone po to, żeby usłyszeć zaprzeczenie.

Ja jestem zadowolona ze swojego biustu. Jest... powiedzmy... klasyczny... :) Wiele kobiet jest zadowolonych, chłopie. ;)

Napisał(a): ~realista -

Biust najlepszy to naturalny. Silikony wcześniej czy później się znudzą, na starość sprawią
duży kłopot. Tatuaże są obrzydliwe i świadczą o braku piątej klepki.
Pamiętaj, że twój widok cię zdradza i podświadomie określa osobowość. Nie trzeba zaświadczenia od psychiatry. Wystarczy, że widzę u kogoś tatuaż i już wiem, ze ma coś z rozumem. Naśladowanie głupich celebrytów to idiotyzm. Zadziwiające jest to, że właściciel zazwyczaj nie patrzy na swój tatuaż, a innych zmusza do jego oglądania. Swoją drogą można wyciągnąć wniosek, że ludzie z tatuażami krzyczą o pomoc psychiatryczną, bo brakuje im samoakceptacji oraz pozytywnych uczuć od otoczenia.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Jakiej wielkości biust kręci facetów?