1 tys.
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń149 tys.
  • Odpowiedzi299
  • Ocen na +129
1 tys. ppt ?

Jakiej wielkości biust kręci facetów? (300)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Jakiej wielkości biust kręci facetów?

Napisał(a): ~Nemo -

Nigdy, ale to nigdy nie wlezę na babę ze sztucznymi workami. Naturalne piersi, o ile nie są zdeformowane nie powinny być zastępowane silikonowymi workami. Obrabiana silikonem pierś wygląda nienaturalnie i przy pozycji na pieska po prostu się marszczy. To mnie nawet od najseksowniejszej laluni odrzuca i czyni ze mnie impotenta. Malutkie piersiątka kręcą większość normalnych facetów. Tylko zboki lubią sztuczne bimbały.

Reklama

Reklama

Reklama

Napisał(a): ~Esteta -

~ Tipi
~Koneser Jak najmniejszy. Zwisające balony - sorry, ale lata 80 się juz skończyły. Co kręci facetów najbardziej? Oczywiście duży tyłek, a następnie stopy, tatuaże, uda i pachy.
A dlaczego pachy :O ?????
Może chodzi mu o to że pod pachą jej tylko cnota została?

Napisał(a): ~Mak -

Dobrawa1 Durnota z tym powiększaniem. Jakby miał MÓZG zastapić. Kobieta, jak ma te silikony karmić dziecka nie może, chyba nawet w ciążę zajśc nie moze.
Nad tym tekstem to chyba cała rodzina siedziała, bo jeden człowiek nie wymyśliłby tylu głupot...
Tak się składa, że moja żona ma sztuczne piersi, urodziła mi wspaniałą córeczkę, którą przez ponad rok czasu karmiła piersią.
Zanim coś napiszesz, to się zastanów, czy w ogóle masz wiedzę na ten temat. Wypowiedź w stylu: w sumie się nie znam, ale chętnie się wypowiem.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Jakiej wielkości biust kręci facetów?