1 tys.
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń48 tys.
  • Odpowiedzi269
  • Ocen na +998
1 tys. ppt ?

Janusz Palikot powraca do gry... (270)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Janusz Palikot powraca do gry...

Napisał(a): ~katol -

Czemu ci ktorzy tak krytykuja religie chrzescijanska nie napisza czegos o islamie lub o judaizmie? Ze tam piec razy dziennie wala glowa o podloge w kierunku odpowiednim lub ci drudzy kiwaja sie przed sciana w Jelrozolimie? O tamtych pisac zle nie mozna a nam chrzescijanom to do oporu. To jest tak jak nas nie widza to pisza ze znikamy, jak jest akcja to ze ciemnogrod. Gdzie ta tolerancja o ktorej tak pisza i ta wolnosc i tzw"wartosci europejskie" , ktore nie wiadomo jakie sa.

Re: Janusz Palikot powraca do gry...

Napisał(a): ~zax -

w tym czasie świat muzułmański kwitł i przezywał swj renesans ale niestety został zarżnięty przez obrońców tradycyjnej islamskiej religijności.

Czyżby??? Przecież tam jest tyle odłamów, gdyby tak było to gdzieś by ten świat kwitł, ale ta sekta jest mocno wsteczna i żadne rozważania tego nie zmienią.

Re: Janusz Palikot powraca do gry...

Napisał(a): ~zenua -

tom100
~HIV
~ula Skąd takie oburzenie? Przecież to tylko różaniec, symbolicznie pokazujemy, że stanowimy sami o sobie, nie wstydzimy się swojej wiary.. Nie dajmy się tej medialnej nagonce płynącej z zachodu.
Jestem katolikiem mocno wierzącym i wstyd mi za hipokryzję kościoła z Torunia. Zrobiliście z tego, złego biznesmena papieża. A ten zły człowiek zniekształca przykazania Boże i nie jest posłuszny papieżowi. To istny szanatan w habicie rebemtorysy. Modlę się, żeby ten człowiek się nawrócił na właściwą drogę. A wszytkich PiSowców różaniec powinien parzyć w ręce, bo to chytrzy hipokryci i chcą Polskę zakuć w kajdany niewoli.
Jaki z ciebie katolik. ?
Z ciebie jest lewak . walczący z chrześcijaństwem a nie żaden katolik.
A z ciebie katolik jak z koziej d.. trąba. Plujko jadowa. Paszła stąd różaniec odmawiać a nie pluć jadem.

Re: Janusz Palikot powraca do gry...

Napisał(a): ~danuta -

Fajnie ze wreszcie cos madrego mozna uslyszec i pieknym jest to ze nie rzuca pan wylacznie sloganow ale w sposob fantastyczny potrafi pan to wytlumaczyc by bylo zrozumiale .
Panie Januszu nie rozumiem dlaczego tak pana prawie ze nie zlinczowali za wibratory,ale opisujac to trudno by zrozumiano pokazac to byla najfdajniejsza forma by zobaczy jak to wyglada i do czego sluzy.
Panie Januszu Palikot nie tylko sie ciesze ale cholernie sie ciesze z powrotu .

Re: Janusz Palikot powraca do gry...

Napisał(a): ~jozeph -

~ula Skąd takie oburzenie? Przecież to tylko różaniec, symbolicznie pokazujemy, że stanowimy sami o sobie, nie wstydzimy się swojej wiary.. Nie dajmy się tej medialnej nagonce płynącej z zachodu.
Wolę żyć w państwie ateistów i o świeckiej etyce z uczciwymi ludźmi

Re: Janusz Palikot powraca do gry...

Napisał(a): ~gość -

[b] A jakiej wypowiedzi można było się spodziewać po tym prymitywie, założycielu TRU-pa? Ten truposz intelektualny i moralny, kiedyś udawał katolik, i nawet wydawał jakieś czasopismo katolickie. A później się okazało, że to coś ma rozum jak te gadżety, które przyniósł do sejmu, czyli świński ryj i sztuczny ch....... i do tego poszła za nim opinia agenta V kolumny. Ale najlepiej by było, aby wyjechał do tego "oświeconego" kalifatu zwanego UE i tam wyśmiewał i krytykował modlących się na ulicach muzułmanów, np. w Paryżu./b]

Re: Janusz Palikot powraca do gry...

Napisał(a): ~jozeph -

tom100
szanel59
Aviator74 Tradycja europejska to jest chrześcijaństwo! Nie oszukujmy się, bez tego Europa byłaby na poziomie Afryki. To dzięki kulturze łacińskiej przez ponad 1000 lat tak bardzo Europa mogła się rozwinąć. Ba! Bez chrześcijaństwa nie byłoby Polski! Byłby jakiś inny twór, może wielkie Niemcy, a może wielka Rosja, ale na pewno by Polski jakiej znamy nie było.
Czlowieku o czym ty piszesz ! Korzenie Europy to kultura Grecka i Rzymska..Podam ci przyklad-w starozytnym Rzymie kazdy mieszkaniec mial zagwarantowany dostep do czystej wody,byly laznie i toalety publiczne.Nastalo chrzescijanstwo i okazalo sie iz sw.Hieronim glosil teze w mysl ktorej "kto przyjal chrzest nie musi kapac sie ponownie" O stosunku krk do nauki i postepu z litosci nie wspomne.A co do Polski to gdyby Mieszko nie przyjal chrztu to wlasnie chrzestni wykreslili by ja z mapy swiata.
Człowieku jeśli nie chcesz wierzyć - co do tego mają łaźnie.?
Ale to było 1000lat temu,społeczeństwa i ustroje ewoluowały -zmieniały się ustroje tylko unas tego brakowało;od początku 17 do końca 18 u nas nic sie nie zmieniło;i teraz też jesteśmy mentalnie w 18wieku,można mieć komputery autostrady ..i nadal nic z tego!

Re: Janusz Palikot powraca do gry...

Napisał(a): ~Jozeph -

~gość [b] A jakiej wypowiedzi można było się spodziewać po tym prymitywie, założycielu TRU-pa? Ten truposz intelektualny i moralny, kiedyś udawał katolik, i nawet wydawał jakieś czasopismo katolickie. A później się okazało, że to coś ma rozum jak te gadżety, które przyniósł do sejmu, czyli świński ryj i sztuczny ch....... i do tego poszła za nim opinia agenta V kolumny. Ale najlepiej by było, aby wyjechał do tego "oświeconego" kalifatu zwanego UE i tam wyśmiewał i krytykował modlących się na ulicach muzułmanów, np. w Paryżu./b]
Myśmy nie przyswoili sobie epoki Oświecenia ,Pozytywizmu...żyjemy mentalnie w jakimś romantyźmie,mimo nowoczesnej technologii i do tego jeszcze "guru" z Żoliborza mówi że bę dziemy wyspą "wolności" -chyba takiej szlacheckiej z przed 200lat,w której będą rządzić rydzyk
z moherami
« Wróć do tematów
Do góry strony: Janusz Palikot powraca do gry...