1 tys.
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń48 tys.
  • Odpowiedzi269
  • Ocen na +998
1 tys. ppt ?

Janusz Palikot powraca do gry... (270)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Janusz Palikot powraca do gry...

Napisał(a): gość -

Patologia KODwcow świruje i nikt nie widzi... a jak jest akcja ludzi uczciwych i mających jakieś wartości to nagle Polska lewacka się buntuje! Ludzie więcej wyrozumiałości i wolnosci, o która przecież tak mocno zaboegacie...

Re: Janusz Palikot powraca do gry...

Napisał(a): ~jas -

~HiV Też mi gratuluję wypowiedzi ? Bardzo merytoryczna wypowiedź, o zacofanych pisiorach rodem ze średniowiecza. Brawo ty Palikot !!!!
Jak jesteś taki mądry to wyjdź na dowolna stacje metra w Berlinie, Paryżu, Brukseli czy tp i powiedz to samo ale odnośnie ramadanu, modłów salat i ogólnie o islamie.
Nie to żebym Cię podpuszczał ale nie zrobisz tego.

Re: Janusz Palikot powraca do gry...

Napisał(a): ~Gasipies -

Aviator74 Tradycja europejska to jest chrześcijaństwo! Nie oszukujmy się, bez tego Europa byłaby na poziomie Afryki. To dzięki kulturze łacińskiej przez ponad 1000 lat tak bardzo Europa mogła się rozwinąć. Ba! Bez chrześcijaństwa nie byłoby Polski! Byłby jakiś inny twór, może wielkie Niemcy, a może wielka Rosja, ale na pewno by Polski jakiej znamy nie było.
Ale to nie było chrześcijaństwo, tylko jakieś gusła. Oczywiście, że chrześcijaństwo stanowiło o sile Europy i chociaż w Boga (z szacunku do wierzących z wielkiej litery) nie wierzę, to uważam, że to bardzo dobry system filozoficzno światopoglądowy. Ale w Polsce nie ma europejskiego chrześcijaństwa. Jest ludyczno pogańskie.

Re: Janusz Palikot powraca do gry...

Napisał(a): ~778 -

~HIV
~ula Skąd takie oburzenie? Przecież to tylko różaniec, symbolicznie pokazujemy, że stanowimy sami o sobie, nie wstydzimy się swojej wiary.. Nie dajmy się tej medialnej nagonce płynącej z zachodu.
Jestem katolikiem mocno wierzącym i wstyd mi za hipokryzję kościoła z Torunia. Zrobiliście z tego, złego biznesmena papieża. A ten zły człowiek zniekształca przykazania Boże i nie jest posłuszny papieżowi. To istny szanatan w habicie rebemtorysy. Modlę się, żeby ten człowiek się nawrócił na właściwą drogę. A wszytkich PiSowców różaniec powinien parzyć w ręce, bo to chytrzy hipokryci i chcą Polskę zakuć w kajdany niewoli.
Mały debilku, to nie PiS ani radio wyszli z inicjatywą różańca ale zwyczajni wierni, do których ty zaliczasz się (jeśli w ogóle) najwyżej deklaratywnie.

Re: Janusz Palikot powraca do gry...

Napisał(a): gość -

Hmm. Niestety Pan Palikot ma racje w tym przypadku. Po co ta demonstracja. Czemu ma sluzyc taka szopka. Modlic to mozna sie w zaciszu domu albo w miejscach do tego przeznaczonych. Na grzybach to sie grzyby zbiera.
Dramat. Zawsze ubolewalem ze ludzie w XXIw nie potrafia skierowac sie odrobine bardziej w strone nauki, jednoczesnie nie zapominajac o tradycji i etyce. Niestety sklaniaja sie ku tysiacletnim legendom.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Janusz Palikot powraca do gry...