Odpowiadasz na:
Jarosław Kaczyński ma szansę na wygraną?

Gość
Temat dodał(a):
Gość -
Stało się! Jarosław Kaczyński kandyduje na urząd prezydenta. Sadzicie, ze współczucie wobec tragicznie zmarłego prezydenta Kaczyńskiego mogło zostać wprost przeniesione na przykład na poparcie dla jego brata???

Piszesz jako

...a zalogowani dostają więcej. lub załóż konto pocztowe Interii

To zajmie tylko chwilę

Aby założyć unikalne konto na Forum, zarejestruj zupełnie darmową pocztę Interia.pl, wybierz nick i ciesz się nowymi nieograniczonymi możliwościami! Ciekawe dyskusje już na Ciebie czekają.Pomoc
4000 znaków do wpisania

Treść

Opisz własne doświadczenia, zadaj pytanie lub podziel się swoimi spostrzeżeniami.Twój wpis będzie ciekawszy, jeśli dodasz do niego zdjęcie i wideo.Odpowiadając w dyskusji, pamiętaj o kulturze wypowiedzi i przestrzeganiu regulaminu Forum.

przepisz kod z obrazka
Gość

Podsumowanie tematu - najnowsze 4 odpowiedzi

INTERIA.PL

Re: Jarosław Kaczyński ma szansę na wygraną?

Napisał(a): gość -

tak ma szansę na wygrana

Re: Jarosław Kaczyński ma szansę na wygraną?

Napisał(a): gość -

!!! Witam !!!
Zwracam się do was moi "znajomi" i ci prawdziwi i ci przypadkowi z apelem. Ci, którzy mnie znają wiedzą że jeśli się w coś się angażuję to muszę mieć do tego przekonanie i dobre uzasadnienie. Nie popieram żadnej partii politycznej i polityków. chodzi mi o dobro naszego kraju i jego obywateli. Musimy w końcu zrobić coś, aby w końcu Nasza Ojczyzna stała się domem dla nas wszystkim poprzez rządzenie naszych polityków. jedyną drogą do zmian są jednomandatowe okręgi wyborcze. To jedyna droga aby wymienić calutką ekipę z ul. Wiejskiej w Warszawie. Poprzyjcie akcję zmieleni.pl i w razie czego wyraźcie gotowość do podpisania listy o referendum w tej sprawie. nie pozwólcie politykom aby myśleli o polskim społeczeństwie jak o bandzie matołów, której można wszystko wmówić. bądźcie obywatelami. z pozdrowieniami marcin adamczyk. P.S. zobaczcie piosenkę hans solo - zmywam. super kawałek, mickiewicz hip hopu.

Re: Jarosław Kaczyński ma szansę na wygraną?

Napisał(a): gość -

Gość a ja będę głosować na pana Kaczyńskiego! Jest przynajmniej patriotą i uczciwym człowiekiem, nie jak inni którzy mają już w planach porządzić , nakraść do kieszonki a całą resztę Polski sprzedać.
Uczciwy ?! ni bez przesady , nagadał ludziom , że będą mogli wybierać między ZUS a OFF-e i się nabrali na jego puste słowa , do tego wykorzystuje śmierć swojego brata , to już ohyda , kto mu wierzy , to chyba postradał wszystkie zmysły .

Re: Jarosław Kaczyński ma szansę na wygraną?

Napisał(a): Gość -

dosc mafi i zlodziejstwa, niech bedzie smiesznie ale uczciwie