34
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń2 tys.
  • Odpowiedzi12
  • Ocen na +5
34 ppt ?

Jarosław Kaczyński odkłada termin operacji (13)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Jarosław Kaczyński odkłada termin operacji

Napisał(a): uni -

Jarosława Kaczyńskiego czeka operacja, jednak prezes PiS stale ją odkłada. Ma ona dotyczyć wszczepienia endoprotezy stawu kolanowego. Zabieg na jedną nogę odbył się już w 2019 roku, drugą operację opóźniła w czasie pandemia koronawirusa. „Super Express” przedstawił wypowiedź informatora z PiS-u:

Jarosław odkłada zabieg, ale nie może go przecież odkładać w nieskończoność. Zalecałbym mu przeprowadzenie operacji jak najszybciej, chociaż z tego co wiem, on się do niej nie kwapi, bo to wyłączyłoby go z politycznej aktywności, a bez niego w roli szefa i lidera Zjednoczonej Prawicy, to wszystko może runąć. W dodatku pojawił się groźny przeciwnik, czyli Donald Tusk, którego nie można lekceważyć.
INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Re: Jarosław Kaczyński odkłada termin operacji

Napisał(a): ~angol -

~Polak Popiera Pana Panie Prezesie Kaczyński i jestem z Panem . Zdrowia życzę i dalszego rządzenia , bo większość Polaków (normalne rodziny) są z Pana i Polski dumni !!
Mój głos w wyborach zapewniony .
To pisałem ja, Jarząbek.

Re: Jarosław Kaczyński odkłada termin operacji

Napisał(a): ~emerytka -

~Polak Popiera Pana Panie Prezesie Kaczyński i jestem z Panem . Zdrowia życzę i dalszego rządzenia , bo większość Polaków (normalne rodziny) są z Pana i Polski dumni !!
Mój głos w wyborach zapewniony .
A cóż to za pacan PISior. Pomyśl o swoich dzieciach i wnukach jaki los ich czeka . Pisiory mają już poodkładane w zagranicznych bankach i są ustawieni oni i ich rodziny a ty jak nie jesteś blisko tej władzy to obudzisz się z ręką w nocniku. Otwórz szeroko oczy i zacznij myśleć.[b][/b]
« Wróć do tematów
Do góry strony: Jarosław Kaczyński odkłada termin operacji