3 tys.
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń220 tys.
  • Odpowiedzi940
  • Ocen na +317
3 tys. ppt ?

Jarosław Kaczyński TRAFIŁ DO SZPITALA!!! (941)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Jarosław Kaczyński TRAFIŁ DO SZPITALA!!!

Napisał(a): ~lis2012 -

Prezes PiS Jarosław Kaczyński nie może już dłużej odwlekać leczenia. Stan prezesa jest na tyle poważny, że trafił do szpitala. I nie wygląda na to, by miał to być krótki pobyt. Świadczy o tym choćby waliza, którą przytaszczyli do szpitala ochroniarze Jarosława Kaczyńskiego. Prezes PiS ledwo chodzi. Bardzo duże są problemy polityka z kolanem. Trzeba było mu dostarczyć kule do domu (przywiózł je osobiście dyrektor Wojskowego Instytutu Medycznego, Grzegorz Gielerak).
INTERIA.PL

Re: Jarosław Kaczyński TRAFIŁ DO SZPITALA!!!

Napisał(a): ~lolek -

A ile LAT powinien czekać na wspomnianą operację???!!!!Może teraz jak cierpi raczy pochylić się nad źle zarządzanymi przez NFZ placówkami i losem cierpiących ludzi czekających w długich kolejkach.No ale zapomniałam to przecież kasiasty i wpływowy klient-pacjent to Ci z prywatnych klinik, którym za jednodniowe zabiegi typu żylaczek ,zaćma płacą potężne pieniądze udostępnią nawet jako salę własne gabinety no chyba ,że będą powikłania to do szpitala bo to one leczą i diagnozują ciężko chorych i popadają w długi.

Re: Jarosław Kaczyński TRAFIŁ DO SZPITALA!!!

Napisał(a): dajminoge -

pis wszystko zepsuł ;za PO wszystkim się dobrze i dostatnio żyło. przyszedł PIS i niszczy koleje stocznie banki sluzbe zdrowia opieke społeczna .
Ciagle strajki marsze niespelnione żądania brak pracy i niskie zarobki jak tu żyć. Tusk wróci i znowu będzie tak jak było koleje stocznie banki kopalnie lasy panstwowe szpitale telewizję trzeba sprzedać jako nierentowne. Są ostoją dla dojnej zmiany.
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • co z kaczynskim ciagle w szpitalu
Do góry strony: Jarosław Kaczyński TRAFIŁ DO SZPITALA!!!