194
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń13 tys.
  • Odpowiedzi36
  • Ocen na +83
194 ppt ?

Jarosław Kaczyński znowu bez maseczki, to kpina? (37)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Jarosław Kaczyński znowu bez maseczki, to kpina?

Napisał(a): dariasdaria -

Dwa dni temu reporterzy znowu przyłapali prezesa PiS na tym, że zupełnie nie stosuje się do zaleceń swojego własnego rządu. Kaczyńśki przemieszczał się bez maseczki. Sytuacja jest o tyle śmieszna, że minister Morawiecki na każdym możliwym przemówieniu przypomina jak ważne jest, żeby maseczek używać. Czyli wychodzi na to, że jednych prawo dotyczy i grozi im słony mandat, a niektórzy są ewidetnie po za prawem?
Załączniki:
INTERIA.PL

Re: Jarosław Kaczyński znowu bez maseczki, to kpina?

Napisał(a): Gość -

~gość Ja też nie noszę maseczki, mam zaświadczenie od pulmonologa ciekawe tylko dlaczego u mnie pod domem nie warują pieski z Super Expresu ?
Nie wiem.... Może dlatego, że Twoje słowa jak i zachowanie nie mają takiej wagi jak słowa i zachowanie polityków? Może dlatego, że czynem, jak i słowem nie jesteś w stanie wpłynąć na postrzeganie rzeczywistości przez masy?

Reklama

Napisał(a): ~Agata -

~gość Ja też nie noszę maseczki, mam zaświadczenie od pulmonologa ciekawe tylko dlaczego u mnie pod domem nie warują pieski z Super Expresu ?
rzeczywiście powinni jak przed mieszkaniem każdego idioty a nie tego jednego.
Gdybyś nie był durniem to wiedziałbyś, że wtedy na zdradziecką morde trzeba założyć przyłbice. Jeśli nie to w takim stanie siedzi się w domu no brakuje respiratorów przy nadmiarze idiotów. Wystarczy że podobny jak ty cie minie

Reklama

Reklama

Napisał(a): taie -

Bo im się taka wredna rasa nie podoba .

Napisał(a): ~jahu -

Te maseczki tak chronią przed wirusem, jak prezerwatywa naciągnięta na jądra, chroni przed ciążą. A Kaczyńskiemu nikt pewnie nie miał odwagi powiedzieć jakie obowiązki na społeczeństwo nakładają jego pomagierzy.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Jarosław Kaczyński znowu bez maseczki, to kpina?