6
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń257
  • Odpowiedzi3
  • Ocen na +2
6 ppt ?

Jęczący Harry i narcystyczna Meghan. Dziennikarz nie zostawia na parze książęcej suchej nitki (4)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Jęczący Harry i narcystyczna Meghan. Dziennikarz nie zostawia na parze książęcej suchej nitki

Napisał(a): apollo87 -

Kulisy małżeństwa książąt Sussex Harry'ego i Meghan od dawna elektryzują świat. Dziennikarz Piers Morgan, komentując chwalącą parę książkę "Finding Freedem", nie pozostawia na nich suchej nitki.

Mężczyzna był kiedyś przyjacielem Meghan Markle. Dziś narzeka, że para wciąż na wszystko narzeka.
"Stali się seryjnymi ofiarami, chcącymi przedstawić siebie jako najbardziej udręczony ludzi na ziemi" stwierdza wręcz. Jest zażenowany otwartym odwołaniem tytułu książki do autobiografii Nelsona Mandeli.

Urażeni serią wymyślonych krzywd ze strony innych członków rodziny królewskiej i dworzan oraz powtarzającą się krytyką mediów dotyczącą hipokryzji opartej na ich niezaprzeczalnie obłudnym zachowaniu, zaczęli postrzegać to pozłacane życie w niewyobrażalnym luksusie i przywilejach jako 'więzienie'.
Książka - jego zdaniem - pokazuje ciągłe użalanie się pary, jęczącej na wszystko, a także ich zapatrzenie w siebie. "Nowa książka o Meghan i Harrym tylko potwierdza, że ​​są najbardziej głuchymi, obłudnymi, narcystycznymi, jęczącymi bachorami - I że większość historii, które pisała o nich "kłamliwa" prasa, była w 100 proc. prawdziwa!"

Co sądzicie o słowach dziennikarza - szczera prawda czy czysty hejt?
INTERIA.PL

Reklama

« Wróć do tematów
Do góry strony: Jęczący Harry i narcystyczna Meghan. Dziennikarz nie zostawia na parze książęcej suchej nitki