1 tys.
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń102 tys.
  • Odpowiedzi647
  • Ocen na +705
1 tys. ppt ?

Jędraszewski o homoseksualnych związkach (648)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Jędraszewski o homoseksualnych związkach

Napisał(a): ~alchemia -

gość Nie można się się odpisać od Sakamentu Chrztu. NIE MOŻNA! Trzeba pamiętać, że wszyscy staniemy na Sądzie Ostatecznym, i obyśmy nie usłyszeli od Boga: "Nie znam Cię.Idź PRECZ w ogień piekielny".
Nawet jeśli jesteś tylko ćwierć inteligentny powinieneś rozumieć, że tak ci tylko wmówiono, a nie że to prawda...!
INTERIA.PL

Napisał(a): ~Palmel -

~aaaaaa Panie Jędraszewski - rzekome upokorzenie "biorę na klatę" i proszę nie martwić się o moje sumienie. Może powie pan coś swoim kolegom po fachu pedofilom i ich patronom. Co ma im pan do powiedzenia? Ostatnio dokonałem apostazji. Jako jej powód podałem to że nie zrywając z Bogiem nie mogę być w jednej wspólnocie z różnymi osobami, które budzą moja odrazę. Pan był jedna z osób na tej liście.
To jest poprawna odpowiedź.

Napisał(a): ~PIK -

Każda jego homilia zawiera w większej części treści dotyczące płci, współżycia ze sobą różnych grup. Ten człowiek ma obsesję na temat seksualności. Jest w tym wieku, że powinien już się uspokoić., Jest śmieszny w swoim posterowaniu. Wygląda na to, że nie doczeka sie kapelusza kardynalskiego od Franciszka.

Reklama

Reklama

Napisał(a): ~pio -

Szkoda że tak dużo nie mówi o godności dzieci zniszczonych przez księży pedofilów. Katolicy kipią przekonaniem o słuszności swojej wiary i niepotrzebnie tą pianą traktują ludzi których kompletnie ta wiara nie interesuje.

Reklama

Napisał(a): ~gość -

~gość Jeśli piekło istnieje ten ohydny, pozbawiony sumienia człowiek będzie jego obywatelem.
Do piekła idzie ten, kto chce. A Bóg nie chce homoseksualizmu. To geje będą musiały wybrać albo niebo, albo swoją seksualność.

Napisał(a): ~ktos -

Sutanniarze z KK krzyczac o LGBT jak kaczynski probuja ukryc wlasne ządze i dwieacie chcac odworic uwage o pederastii, pedofilli i hedonizmu. Zgodze sie z faktem ze srodowiska homo, zaczynaja jak murzyni w USA i arabowie w Europie wchodzic nam na głowe.

Napisał(a): ~Zdzisław -

Rewa Homoseksualizmu jest zbrodnia przeciwko naturze i powinien być zakazany, tak jak pedofilia czy zoofilia. Na początek lista zawodów zakazanych dla dewiantow,: lekarz, nauczyciel, duchowny, policjant, wojskowy, prawnik. Potem zakaz zamieszkiwania obok szpitali, szkół. Ba koniec uważam że zboczency powinni być nadzorowanie przez policję. Obowiązkowe badania na HIV, tak jak u prostytutek. Sugeroeslbym tez odebranie biernego prawa wyborczego. Ograniczyć możliwości wyjazdu za granicę
Zbrodnią przeciwko naturze jest tylko Twoja ciężka niewiedza na temat przyczyn i istoty występowania homoseksualizmu. Bredzisz, w atakach na tych nieszczęśliwców jak wielu tutaj, na czele z Waszym guru Jędraszewskim.

Napisał(a): ~Zdzisław -

Pan biskup Jędraszewski opowiada nienaukowe głupstwa, jak każdy, kto ignoruje wyniki badań naukowych nad homoseksualizmem. Ustaliły one, że homoseksualizm to trójpoziomowe kalectwo zaczynające się od niedorozwoju hipokampu, który jest pierwsza powstającą w rozwoju zarodkowym częścią mózgu ludzkiego, który już wtedy, w pierwszych miesiącach ciąży, może być ludzkiemu płodowi uszkodzony przez nieznany dotąd czynnik. Skutek tego defektu rozwojowego ,ujawnia się po osiągnięciu przez taką pechową osobę pełnoletności i w sposób kategoryczny definiuje jej sposób widzenia ludzkiej w tym i własnej seksualności - tu nie ma nawet milimetra na jakikolwiek swobodny wybór tak zwanej "orientacji seksualnej" - wszystko jest z góry zdefiniowane prawidłowością anatomiczną budowy mózgu lub jej częściowym, opisanym tu brakiem. Istnieją więc dwa niezależne pojęcia w tym temacie: jest homoseksualizm, jako wrodzone kalectwo i są homoseksualiści, jako niczemu niewinni ofiary tego kalectwa. Rozmiary niewiedzy na ten temat w kręgach osób społecznie wpływowych są porażające, a jest to trwały efekt ignorowania w Polsce idei tak zwanego "białego wywiadu", gdzie wiele elementów wiedzy naukowej jest powszechnie dostępne, byleby czytać nie tylko brewiarze, czy almanachy o kotach.

Napisał(a): ~gosc -

~aaaaaa Panie Jędraszewski - rzekome upokorzenie "biorę na klatę" i proszę nie martwić się o moje sumienie. Może powie pan coś swoim kolegom po fachu pedofilom i ich patronom. Co ma im pan do powiedzenia? Ostatnio dokonałem apostazji. Jako jej powód podałem to że nie zrywając z Bogiem nie mogę być w jednej wspólnocie z różnymi osobami, które budzbrawo, ą moja odrazę. Pan był jedna z osób na tej liście.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Jędraszewski o homoseksualnych związkach