1 tys.
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń102 tys.
  • Odpowiedzi647
  • Ocen na +705
1 tys. ppt ?

Jędraszewski o homoseksualnych związkach (648)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Reklama

Re: Jędraszewski o homoseksualnych związkach

Napisał(a): ~wd58 -

~Marian Kurcze w/g badań instytucji kościelnych 60-70% księży jest homoseksualistami. To co teraz z nimi zrobić ?
napisz gdzie znalazłeś takie badania..
Z tego co ja wiem jest ich ok.8 % - tyle co w całej populacji. Oglądałem o tym amerykański film, zajmowali się tą sprawą dziennikarze.

Reklama

Reklama

Napisał(a): ~katol -

~samozlo
gość Ma rację. W pełni popieram to co powiedział
Jesli go popierasz to znaczy, ze rowniez popierasz to ze bronil Paetza gwalcacego klerykow?
Ty nie wiesz ,ze wsród kapłanów jest znacznie mniej pedofilów niz w innych zawodach!!?? Nie ?? To zanim cos napiszesz ,to poczytaj naukowe statystyki!! W Kościele to nie są sami swieci . Ten niewielki margines my kaatolicy tez potepiamy!!

Napisał(a): ~senior -

~jacekk Dla wierących to co powiedział wynika z Biblii a dla ateistów z rozumu. Rozum dał Pan Bóg więc nie ma między nimi sprzeczności.
Szkoda tylko,że niektórzy nie korzystają z tego rozumu.Moze nawet nie wiedzą,że go mają?

Napisał(a): ~senior -

~katol
~samozlo
gość Ma rację. W pełni popieram to co powiedział
Jesli go popierasz to znaczy, ze rowniez popierasz to ze bronil Paetza gwalcacego klerykow?
Ty nie wiesz ,ze wsród kapłanów jest znacznie mniej pedofilów niz w innych zawodach!!?? Nie ?? To zanim cos napiszesz ,to poczytaj naukowe statystyki!! W Kościele to nie są sami swieci . Ten niewielki margines my kaatolicy tez potepiamy!!
Może to i prawsa,ale zauważ do jakich zadań Jezus powołał kapłanów.Czy wśród tych zadań było deprawoanie dzieci?
« Wróć do tematów
Do góry strony: Jędraszewski o homoseksualnych związkach