1 tys.
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń78 tys.
  • Odpowiedzi405
  • Ocen na +559
1 tys. ppt ?

Jędraszewski o homoseksualnych związkach (406)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Jędraszewski o homoseksualnych związkach

Napisał(a): uni -

Msza święta poprowadzona przez abp Jędraszewskiego zainaugurowała rozpoczęcie nowego roku akademickiego. Duchowny podczas kazania odniósł się do znaczenia godności człowieka i służby Bogu. Ksiądz podkreślał, że ci, którzy odwracają się od Boga i grzeszą, sami są winni skazanego na siebie upokorzenia. Jędraszewski wskazał na znaczenie związków homoseksualnych. Według niego:

zaprzeczają godności własnego człowieczeństwa
INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Re: Jędraszewski o homoseksualnych związkach

Napisał(a): ~kątem -

[cytat kogo=~pedo]pederasta nienawidzi homo zwiazkow...dla kasy to jest gorzej niz pro sty tucja[/

spałeś z nim skoro masz jakąś wiedzę o jego upodobaniach? Równie dobrze można by napisać że jesteś pedofilem lub zoofilem ,fajnie się z tym czujesz?

Napisał(a): ~aaaaaa -

Panie Jędraszewski - rzekome upokorzenie "biorę na klatę" i proszę nie martwić się o moje sumienie. Może powie pan coś swoim kolegom po fachu pedofilom i ich patronom. Co ma im pan do powiedzenia? Ostatnio dokonałem apostazji. Jako jej powód podałem to że nie zrywając z Bogiem nie mogę być w jednej wspólnocie z różnymi osobami, które budzą moja odrazę. Pan był jedna z osób na tej liście.

Reklama

Napisał(a): Katoiiczka -

Ten Jedraszewski to na pewno ukrywający się gej bo tylko tacy hipokryci atakują odmienność innych ludzi a temu ten temat nie schodzi z ust a gdzie u Ciebie mały podły człeku nauka Chrystusa i tego po którym przejełeś schedę w Krakowie Janie Pawle II gdzie Jego nauki

Napisał(a): Servis07 -

A ci co dokonują zgorszenia dzieci nie oddalają się od Boga. Dlaczego ani nie wspomniał o pedofilii kleru, materisliźmie i dzieciach księży. Powszechne zgorszenie niszczy kościół i wiarę, jako taką.

Przeciwko Jędraszewakiemu również toczy się postępowanie w Watykanie o ukrywanie pedofilii. Czekamy na werdykt. To będzie zgorszenie 100 - lecia.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Jędraszewski o homoseksualnych związkach