Odpowiadasz na:
Jędraszewski o homoseksualnych związkach

uni
Temat dodał(a):
uni -
Msza święta poprowadzona przez abp Jędraszewskiego zainaugurowała rozpoczęcie nowego roku akademickiego. Duchowny podczas kazania odniósł się do znaczenia godności człowieka i służby Bogu. Ksiądz podkreślał, że ci, którzy odwracają się od Boga i grzeszą, sami są winni skazanego na siebie upokorzenia. Jędraszewski wskazał na znaczenie związków homoseksualnych. Według niego:

Piszesz jako

...a zalogowani dostają więcej. lub załóż konto pocztowe Interii

To zajmie tylko chwilę

Aby założyć unikalne konto na Forum, zarejestruj zupełnie darmową pocztę Interia.pl, wybierz nick i ciesz się nowymi nieograniczonymi możliwościami! Ciekawe dyskusje już na Ciebie czekają.Pomoc
4000 znaków do wpisania

Treść

Opisz własne doświadczenia, zadaj pytanie lub podziel się swoimi spostrzeżeniami.Twój wpis będzie ciekawszy, jeśli dodasz do niego zdjęcie i wideo.Odpowiadając w dyskusji, pamiętaj o kulturze wypowiedzi i przestrzeganiu regulaminu Forum.

przepisz kod z obrazka
Gość

Podsumowanie tematu - najnowsze 4 odpowiedzi

INTERIA.PL

Re: Jędraszewski o homoseksualnych związkach

Napisał(a): ~gos -

~Katecheta
~gos

Rozumiem dobrze. Uważasz że Homo Sapiens to człekokształtne małpy. Ty jesteś Homo Sapiens a więc uważasz się za małpę. Ateiści wierzą iż są małpami i dlatego mają kompleksy w stosunku do normalnych ludzi i ich też wyzywają od map.
Ateiści nie są wierzący więc nie wierzą ...
Ja ciebie nie wyzywam , po prostu jesteś jedną z małp .
Homo Sapiens , małpa człekopodobna ..
To jest termin naukowy ...
A więc sam nie wierzysz w to co piszesz :) Nie wierzysz tylko wiesz że jesteś małpą? :) Ja też wiem że nią jesteś. A ja nie jestem ateistą więc mnie o nie dotyczy.
Homo Sapiens oznacza człowiek rozumny. Ciebie to nie dotyczy. Ty uważasz że jesteś małpa człekopodobna :) jestem wierzący. Wierzę ci że jesteś małpą :)

Napisał(a): ~Katecheta -

[cytat kogo=~gos][cytat kogo=~kościelny][cytat kogo=~gos][cytat kogo=~Mati][cytat kogo=~gos][cytat kogo=~Wilga][cytat kogo=~gos][cytat kogo=~kościelny][cytat kogo=~gos][cytat kogo=~Katecheta][cytat kogo=~gos][cytat kogo=~Jan Leliwa]

[cytat]Nie to twój małpi rozumek nie pojmuje że jesteś małpą , popatrz w lusterko a zobaczysz że jesteś podobny do małpy . Może wtedy jak popatrzysz w lusterko zrozumiesz że się mylisz ..
Napiszę jeszcze raz , to że wierzysz że twoja łyżka którą jesz zupę jest ze złota , nie przemieni wiara zwykłej łyżki z aluminium w złotą łyżkę .. Wiara nie czyni żadnych cudów , to tylko tobie się tak wydaje . Może kiedyś otrzeźwiejesz z oczadzenie religijnością , zobaczysz to w innym świetle . Takim jakim jest rzeczywistość .

Ciekawe jak wyglądasz skoro patrząc w lustrze widzisz małpę. :D Jak nie odróżniasz człowieka od małpy nic dziwnego, że wierzysz iż pochodzisz z małpiej rodziny. Ja na szczęście nie jestem ateistą i wiem że nie pochodzę od małp.

Homo Sapiens jest małpą człekokształtną , bo chodzi wyprostowany , posługuje się rękoma .
tak trudno ci to zrozumieć . ! ?? Tak mówi Nauka .
Wiedzieć to ty sobie możesz co zechcesz wiedzieć , ta twoja wiedza nie ma żadnego wpływu na naukę . ! Pochodzisz od małpy co jest udowodnione naukowo . !

Właśnie przyznałeś że wierzysz iż jesteś małpą :D Ateiści może i są ale nie normalni ludzie :D[/cytat]

Ale ty też jesteś małpą . Wszyscy my są małpami Homo sapiens człekopodobni , nawet pan Jędraszewski . Ateiści przynajmniej nie udają kogoś kim nie są . ! [/cytat]

Ateiści wierzą iż są małpami. :)[/cytat]

Katolicy wierzą iż są ulepieni z gliny , ludźmi z Błota . :)[/cytat]

Katolicy wiedzą że pochodzą od Boga a ateiści wierzą iż pochodzą od małpy. Nic dziwnego że mają kompleksy w stosunku do chrześcijan. :)[/cytat]

A to wszystko gos że jesteś ulepiony z błota więc masz mózg mało pojętny .
Gdybyś był z Ciała jak każdy przyzwoity Ateista to byś był mądrzejszy i nie opowiadał bzdur religijnych . ! [/cytat]

Na pewno jestem mądrzejszy od ateistów :) To wy wierzcie że jesteście małpimi synami :)[/cytat]

Ty to jesteś chyba jakiś ograniczony, piszesz takie bzdury...odkąd to ateiści wyznają teorię ewolucji?
Co Ty właściwie wiesz o ateizmie i ateistach, widzę że nauka i uczenie się nie jest Twoją mocną stroną nie mówiąc już o umiejętności poprawnej konwersacji i pisania w ojczystym języku...[/cytat]

Niestety ale to ty nie masz pojęcia o czym piszesz. Teoria ewolucji nie mówi o tym iż jesteśmy małpami czy małpimi synami. Teoria ewolucji mówi iż być może mamy wspólnego przodka. A to że ateiści na tym forum nazywają się małpimi synami to nie moja wina :) Ja się tylko z tym zgodziłem. Następnym razem zanim zaczniesz kogoś krytykować to sprawdź czy masz rację.[/cytat]

Jeżeli się z czymś zgadzasz to oznacza chyba że w pełni popierasz ten pogląd..ja wcale nie pisałem że teoria ewolucji opiera się na poglądzie iz pochodzimy od małp...natomiast znalazłem coś takiego:
"..Katolicy wiedzą że pochodzą od Boga a ateiści wierzą iż pochodzą od małpy. Nic dziwnego że mają kompleksy w stosunku do chrześcijan. :)..najprawdopodobniej jest to Twoja wypowiedź, natomiast Stanowisko Kościoła do teorii ewolucji zawarte jest w encyklice Humani Generis Piusa XII z dnia 12. 08. 1950. Papież nie widzi, by ewolucja biologiczna zagrażała nauce o stworzeniu człowieka i jego zbawieniu...[/cytat]

Ty? Ja pisałem do Wilgi a ty podpisujesz się jako Mati :) Jesteś wielonickowcem? To może i Leliwa i kościelny i Katecheta to też ty? Tu jest jeden ateistyczny troll czy cała banda upośledzonych ateistów? :) Jak jest jedna osoba a podpisuje się kilkoma nickami to niech się potem nie dziwi że jest to traktowane że głupota jest powszechnym zjawiskiem u ateistów a nie tylko u jednej osoby. A co do wiary iż ateiści wierzą że są małpami to zacytuję tu wypowiedzi z tego tematu: "Homo Sapiens jest małpą człekokształtną , bo chodzi wyprostowany , posługuje się rękoma .", "Wszyscy my są małpami Homo sapiens człekopodobni"[/cytat]

gos a czego z tego zdania nie rozumiesz ...?? To że ty nie rozumiesz że jesteś Homo Sapiens - nie oznacza że nie jesteś Homo Sapiens ....
A to że jesteś człekopodobną małpą , to popatrz w lusterko a się przekonasz że z lusterka patrzy na ciebie małpa ... A nie żadna kościelna istota z błota ....... ! [/cytat]

Rozumiem dobrze. Uważasz że Homo Sapiens to człekokształtne małpy. Ty jesteś Homo Sapiens a więc uważasz się za małpę. Ateiści wierzą iż są małpami i dlatego mają kompleksy w stosunku do normalnych ludzi i ich też wyzywają od map.[/cytat]

Ateiści nie są wierzący więc nie wierzą ...
Ja ciebie nie wyzywam , po prostu jesteś jedną z małp .
Homo Sapiens , małpa człekopodobna ..
To jest termin naukowy ...

Reklama

Napisał(a): ~gos -

~kościelny
~gos
~Mati
~gos
~Wilga
~gos
~kościelny
~gos
~Katecheta ~gos ~Jan Leliwa

Nie to twój małpi rozumek nie pojmuje że jesteś małpą , popatrz w lusterko a zobaczysz że jesteś podobny do małpy . Może wtedy jak popatrzysz w lusterko zrozumiesz że się mylisz ..
Napiszę jeszcze raz , to że wierzysz że twoja łyżka którą jesz zupę jest ze złota , nie przemieni wiara zwykłej łyżki z aluminium w złotą łyżkę .. Wiara nie czyni żadnych cudów , to tylko tobie się tak wydaje . Może kiedyś otrzeźwiejesz z oczadzenie religijnością , zobaczysz to w innym świetle . Takim jakim jest rzeczywistość .

Ciekawe jak wyglądasz skoro patrząc w lustrze widzisz małpę. :D Jak nie odróżniasz człowieka od małpy nic dziwnego, że wierzysz iż pochodzisz z małpiej rodziny. Ja na szczęście nie jestem ateistą i wiem że nie pochodzę od małp.

Homo Sapiens jest małpą człekokształtną , bo chodzi wyprostowany , posługuje się rękoma .
Wiedzieć to ty sobie możesz co zechcesz wiedzieć , ta twoja wiedza nie ma żadnego wpływu na naukę . ! Pochodzisz od małpy co jest udowodnione naukowo . !

Właśnie przyznałeś że wierzysz iż jesteś małpą :D Ateiści może i są ale nie normalni ludzie :DAle ty też jesteś małpą . Wszyscy my są małpami Homo sapiens człekopodobni , nawet pan Jędraszewski . Ateiści przynajmniej nie udają kogoś kim nie są . ! Ateiści wierzą iż są małpami. :)Katolicy wierzą iż są ulepieni z gliny , ludźmi z Błota . :)
Katolicy wiedzą że pochodzą od Boga a ateiści wierzą iż pochodzą od małpy. Nic dziwnego że mają kompleksy w stosunku do chrześcijan. :)
Gdybyś był z Ciała jak każdy przyzwoity Ateista to byś był mądrzejszy i nie opowiadał bzdur religijnych . !
Na pewno jestem mądrzejszy od ateistów :) To wy wierzcie że jesteście małpimi synami :)
Ty to jesteś chyba jakiś ograniczony, piszesz takie bzdury...odkąd to ateiści wyznają teorię ewolucji?
Co Ty właściwie wiesz o ateizmie i ateistach, widzę że nauka i uczenie się nie jest Twoją mocną stroną nie mówiąc już o umiejętności poprawnej konwersacji i pisania w ojczystym języku...
Niestety ale to ty nie masz pojęcia o czym piszesz. Teoria ewolucji nie mówi o tym iż jesteśmy małpami czy małpimi synami. Teoria ewolucji mówi iż być może mamy wspólnego przodka. A to że ateiści na tym forum nazywają się małpimi synami to nie moja wina :) Ja się tylko z tym zgodziłem. Następnym razem zanim zaczniesz kogoś krytykować to sprawdź czy masz rację.
Jeżeli się z czymś zgadzasz to oznacza chyba że w pełni popierasz ten pogląd..ja wcale nie pisałem że teoria ewolucji opiera się na poglądzie iz pochodzimy od małp...natomiast znalazłem coś takiego:
"..Katolicy wiedzą że pochodzą od Boga a ateiści wierzą iż pochodzą od małpy. Nic dziwnego że mają kompleksy w stosunku do chrześcijan. :)..najprawdopodobniej jest to Twoja wypowiedź, natomiast Stanowisko Kościoła do teorii ewolucji zawarte jest w encyklice Humani Generis Piusa XII z dnia 12. 08. 1950. Papież nie widzi, by ewolucja biologiczna zagrażała nauce o stworzeniu człowieka i jego zbawieniu...
Ty? Ja pisałem do Wilgi a ty podpisujesz się jako Mati :) Jesteś wielonickowcem? To może i Leliwa i kościelny i Katecheta to też ty? Tu jest jeden ateistyczny troll czy cała banda upośledzonych ateistów? :) Jak jest jedna osoba a podpisuje się kilkoma nickami to niech się potem nie dziwi że jest to traktowane że głupota jest powszechnym zjawiskiem u ateistów a nie tylko u jednej osoby. A co do wiary iż ateiści wierzą że są małpami to zacytuję tu wypowiedzi z tego tematu: "Homo Sapiens jest małpą człekokształtną , bo chodzi wyprostowany , posługuje się rękoma .", "Wszyscy my są małpami Homo sapiens człekopodobni"
gos a czego z tego zdania nie rozumiesz ...?? To że ty nie rozumiesz że jesteś Homo Sapiens - nie oznacza że nie jesteś Homo Sapiens ....
A to że jesteś człekopodobną małpą , to popatrz w lusterko a się przekonasz że z lusterka patrzy na ciebie małpa ... A nie żadna kościelna istota z błota ....... !
Rozumiem dobrze. Uważasz że Homo Sapiens to człekokształtne małpy. Ty jesteś Homo Sapiens a więc uważasz się za małpę. Ateiści wierzą iż są małpami i dlatego mają kompleksy w stosunku do normalnych ludzi i ich też wyzywają od map.

Napisał(a): ~kościelny -

~gos
~Mati
~gos
~Wilga
~gos
~kościelny
~gos
~Katecheta
~gos ~Jan Leliwa

Nie to twój małpi rozumek nie pojmuje że jesteś małpą , popatrz w lusterko a zobaczysz że jesteś podobny do małpy . Może wtedy jak popatrzysz w lusterko zrozumiesz że się mylisz ..

Właśnie przyznałeś że wierzysz iż jesteś małpą :D Ateiści może i są ale nie normalni ludzie :DAle ty też jesteś małpą . Wszyscy my są małpami Homo sapiens człekopodobni , nawet pan Jędraszewski . Ateiści przynajmniej nie udają kogoś kim nie są . ! Ateiści wierzą iż są małpami. :)
Katolicy wierzą iż są ulepieni z gliny , ludźmi z Błota . :)
Katolicy wiedzą że pochodzą od Boga a ateiści wierzą iż pochodzą od małpy. Nic dziwnego że mają kompleksy w stosunku do chrześcijan. :)
Gdybyś był z Ciała jak każdy przyzwoity Ateista to byś był mądrzejszy i nie opowiadał bzdur religijnych . !
Na pewno jestem mądrzejszy od ateistów :) To wy wierzcie że jesteście małpimi synami :)
Co Ty właściwie wiesz o ateizmie i ateistach, widzę że nauka i uczenie się nie jest Twoją mocną stroną nie mówiąc już o umiejętności poprawnej konwersacji i pisania w ojczystym języku...
Niestety ale to ty nie masz pojęcia o czym piszesz. Teoria ewolucji nie mówi o tym iż jesteśmy małpami czy małpimi synami. Teoria ewolucji mówi iż być może mamy wspólnego przodka. A to że ateiści na tym forum nazywają się małpimi synami to nie moja wina :) Ja się tylko z tym zgodziłem. Następnym razem zanim zaczniesz kogoś krytykować to sprawdź czy masz rację.
"..Katolicy wiedzą że pochodzą od Boga a ateiści wierzą iż pochodzą od małpy. Nic dziwnego że mają kompleksy w stosunku do chrześcijan. :)..najprawdopodobniej jest to Twoja wypowiedź, natomiast Stanowisko Kościoła do teorii ewolucji zawarte jest w encyklice Humani Generis Piusa XII z dnia 12. 08. 1950. Papież nie widzi, by ewolucja biologiczna zagrażała nauce o stworzeniu człowieka i jego zbawieniu...
Ty? Ja pisałem do Wilgi a ty podpisujesz się jako Mati :) Jesteś wielonickowcem? To może i Leliwa i kościelny i Katecheta to też ty? Tu jest jeden ateistyczny troll czy cała banda upośledzonych ateistów? :) Jak jest jedna osoba a podpisuje się kilkoma nickami to niech się potem nie dziwi że jest to traktowane że głupota jest powszechnym zjawiskiem u ateistów a nie tylko u jednej osoby. A co do wiary iż ateiści wierzą że są małpami to zacytuję tu wypowiedzi z tego tematu: "Homo Sapiens jest małpą człekokształtną , bo chodzi wyprostowany , posługuje się rękoma .", "Wszyscy my są małpami Homo sapiens człekopodobni"
A to że jesteś człekopodobną małpą , to popatrz w lusterko a się przekonasz że z lusterka patrzy na ciebie małpa ... A nie żadna kościelna istota z błota ....... !

Reklama