Odpowiadasz na:
Jędraszewski wobec gróźb utraty środków unijnych

uni
Temat dodał(a):
uni -
Podczas niedzielnej mszy poświęconej 39. Pielgrzymce Ludzi Pracy, metropolita krakowski wygłosił kazanie, za pośrednictwem którego odniósł się do gróźb związanych z możliwością utraty środków unijnych. Jędraszewski wyraził swój sprzeciw wobec stosowania prób nacisków na lokalne władze niezgadzające się na promowanie działań związanych z LGBT:Duchowny poskreślał także:

Piszesz jako

...a zalogowani dostają więcej. lub załóż konto pocztowe Interii

To zajmie tylko chwilę

Aby założyć unikalne konto na Forum, zarejestruj zupełnie darmową pocztę Interia.pl, wybierz nick i ciesz się nowymi nieograniczonymi możliwościami! Ciekawe dyskusje już na Ciebie czekają.Pomoc
4000 znaków do wpisania

Treść

Opisz własne doświadczenia, zadaj pytanie lub podziel się swoimi spostrzeżeniami.Twój wpis będzie ciekawszy, jeśli dodasz do niego zdjęcie i wideo.Odpowiadając w dyskusji, pamiętaj o kulturze wypowiedzi i przestrzeganiu regulaminu Forum.

przepisz kod z obrazka
Gość

Podsumowanie tematu - najnowsze 4 odpowiedzi

INTERIA.PL

Re: Jędraszewski wobec gróźb utraty środków unijnych

Napisał(a): ~Waldek -

Jędraszewski, to osobnik zepsuty do szpiku kości. Zawsze staje tylko w obronie własnych interesów /zwyrodniałego kościoła/. Niech zacznie się tłumaczyć ze swojego zachowania, jak to bronił pedofila Petza.

Re: Jędraszewski wobec gróźb utraty środków unijnych

Napisał(a): ~POLAK -

Kościół zaczął Dzieci bałamucić wykorzystywać.A teraz jak nie będzie dotacji to kto im da na tacę? Prędzej wielbłąd przejdzie przez igielne ucho niż bogacz (kościół) dostanie się do królestwa niebieskiego. Słowa Boga.

Reklama

Reklama