Jedz ryby, unikniesz groźnej choroby (7)

Jedz ryby, unikniesz groźnej choroby

Temat dotyczy artykułu: Jedz ryby, unikniesz groźnej choroby

Ryby i olej z wątroby dorsza należy wprowadzać do jadłospisu rocznych dzieci, aby zmniejszyć ryzyko rozwoju astmy i atopowego zapalenia skóry w wieku kilku lat - przekonują norwescy naukowcy, których wnioski ukazały się w piśmie "Nutrients".

Komentarze (7)

Dodaj komentarz
Odpowiedź (0)

Napisał(a): ~Skandal -

A wiecie że Intermarche też upada? Już zamknęli 10 sklepów, reszta robi w środę inwentaryzacje i koniec
Odpowiedź (0)

Napisał(a): ~Smakosz. -

Czy te ryby zapobiegna tej ciagle nawracajacej chorobie, jaka jest syf, to zaczne je jesc.
Odpowiedź (0)

Napisał(a): ~Teresa -

A wczoraj przeczytałam wywiad ze znanym profesorem onkologii,który odradza częste jedzenie ryb,bo zawierają dużo arsenu. Można zgłupieć
Odpowiedź (0)

Napisał(a): ~Alina -

Białko to podstawowy budulec naszego ciała, im bardziej zróżnicowane źródła białka tym lepiej. Ja przy dość aktywnym trybie życia jem tak około 90g białka dziennie, jaja, ryby, różne mięsa i białko roślinne. Z białkiem jednak nie można przesadzać, jak ze wszystkim. Naprawdę jak zrównoważyłam dietę to dużo lepiej sie czuję. Poczytajcie ksiązkę Odchudzanie z elementami fizjologii i biochemii. naprawdę super sprawa, bez prochów, marnowania pieniędzy. Dla mnie bomba.
Odpowiedź (0)

Napisał(a): ~MATKA -

Lubię ryby i mogłabym podawać je rodzinie codziennie, ale jest mały, a raczej duży problem. Dobra i świeża ryba to koszt co najmniej 50 zł za kilogram. Zatem ile razy w miesiącu stać nas na dobrą rybę ? nie mówię o ludziach, którzy zarabiają dużo ponad przeciętną, ale o rodzinach, w których skrupulatnie liczy się wydatki.
Odpowiedź (0)

Napisał(a): ~sartret -

jak ktoś mnie pyta o tabletki na odchudzanie to polecam mu tylko figurena. stosowałam kilka dostepnych na rynku srodków i te sprawdzają się według mnie najlepiej. Waga spada dość szybko bo po około 10dniach czuć już efekt.

Odpowiedź (0)
Dodaj komentarz