11
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń52
  • Odpowiedzi10
  • Ocen na +-14
11 ppt ?

jelito grube mnie boli (11)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

jelito grube mnie boli

Napisał(a): ~adnjhfjb -

jelito grube mnie boli... a właśnie prawie umieram z bólu. Jelito grube nigdy mnie tak ne bolało, ogólnie nie jestem przywyczajony do chodzenia po lekarzach, a teraz nagle to jelito grube. Boję się, że to jakiś rak czy coś. Czy jelito grube może boleć tak po prostu bez przyczyny i przejdzie?
INTERIA.PL

Re: jelito grube mnie boli

Napisał(a): Gość -

gość Boli cię jelito grube bo masz pełną dupę gówien.....siadaj na kibel!!!!
Ból jelita grubego to żaden powód do żartów...
Jeżeli boli jelito grube warto najpierw zrobić sobie jakąś dietę z lekkim jedzeniem, najlepiej bez smażonego jedzenia. Do tego jakieś herbatki ziołowe, i jak jelito boli dalej to już koniecznie lekarz!

Wiem, bo sama miałam ból jelita grubego i musiałam brać poważne leki przez ponad miesiąc. A potem już tylko dieta. Jak tylko zjem coś smażonego to zaraz odczuwam ból w jelicie grubym :(

Ale u mnie ten problem jest rodzinny. Moja mama już od lat nie jada smażonych rzeczy i no i ból w jelicie grubym nie powraca. Ale trzymanie diety to naprawdę trudna sprawa.. Więc lepiej nie ignorować objawów i od razu do lekarza

Rak jelita grubego jest w czołówce chorób, które zbierają największe żniwo. Ja bym nie zwlekał. Nie ma się czego bać ani wstydzić. http://medisp(...)ologia/ to taki sam lekarz jak internista, a http://medisp(...)skopia/  to takie samo badanie jak wizyta u ginekologa - porównuję do kobiet, bo one jakoś dramatu przed wizytą u ginekologa nie robią;-)

Napisał(a): ~fonia -

Może warto się przejść do lekarza i zrobić badania? Tak dla mnie przynajmniej byłoby lepiej, bo bo ja to bym chciała od razu wiedzieć co się dzieje. A mam dość drażliwe jelita i muszę uważać na to co akurat jem. Ale też bardzo pomaga mi Intesta w codziennym funkcjonowaniu, bo to głównie dzięki niej nie mam już problemów z wypróżnianiem się i kazda wizyta w toalecie od teraz jest bez żadnych komplikacji :p
« Wróć do tematów
Do góry strony: jelito grube mnie boli