2 tys.
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń1 tys.
  • Odpowiedzi2 tys.
  • Ocen na +1
2 tys. ppt ?

Jeronie,ino seks...Cymu sie niy pogodomy po slasku...??? (2019)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Re: Jeronie,ino seks...Cymu sie niy pogodomy po slasku...???

Napisał(a): Tarnogorzanka -

No,to sie lodzywom,A lo tak poznyj godzinie,to jo juz gnija i przewrocom sie z prawyj strony na lewo.Bo wtos musi robic,pra?I chcialach pedziec,ze niby to slonskie forum,a wszyscy tak ladnie cysto po polsku pisa...:)Co zescie juz zapomnieli slaskiej godki abo sie po prostu wstydzicie?Ale widza,ze jo niy jest tu sama,piekne dzieki,to mnie cieszy!

Jerona,tu nikt niy kuknie ani abo co?Widza,ze juz prowdziwych slonzokow niyma.Jo jest modo,a starom sie podtrzymac moja
piykno slonsko gwara,bo w doma tak godomy i godac niy przestana...Niy robcie se jaj ino wlazcie tukej!

Reklama

Napisał(a): Gość -

Jakiś gorol sie nom na ślonskie forum wtroncił ale łoni ze sosnowca to zawsze we krwii mieli! Już mi dziadek za bajtla godoł żeby sie na nich w życiu dawać pozur!!Kaj niy popaczysz to jakiś chahor zza przymsze sie na hanysie prubuje łowiesić! Cza sie za to brać bo może być nieskorzij!!

Gość Jakiś gorol sie nom na ślonskie forum wtroncił ale łoni ze sosnowca to zawsze we krwii mieli! Już mi dziadek za bajtla godoł żeby sie na nich w życiu dawać pozur!!Kaj niy popaczysz to jakiś chahor zza przymsze sie na hanysie prubuje łowiesić! Cza sie za to brać bo może być nieskorzij!!
I mos recht,ale lon chyba niy tak calkiym gorol,moze jaki krojzung,no ale ze Sosnowca.To tak jak godos,trza by sie za to zabrac...ino tukej nigdy niy idzie zodnego trefic!Szkoda godki!Kaj te wszystke Hanysy?

Panie sztajger! Szola sie urwaua! - Uoo Pieroonie, a byli tam ludzie drin? - Niy! same gorole!

Wladek pisze do łojców listek: Jestem na Slonsku jusz 2 Tygodnie, jest tu ładnie i praca mi sie podoba. Tylko jezyk dziwny, wszystko zaczyna sie na "G" Na kopalnie mówia "Gruba" na wypłate "Geldtag" a na mnie, choc´ nazywam sie Wladek mówia Gorol!

Napisał(a): Gość -

Gość
Tarnogorzanka Jesli jest tu wtos,wto jesce zno naszo slasko,piekno gwara,to zapraszom.Pogodomy po naszymu o wszystkim!
dejcie pokuj gorolom one som do tego coby my mieli kaj robić!! ROBIA U GOROLI I ŻECH JE RAD!!
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • Wierszyki po slasku
  • pogodomy po śląsku
  • godowi sex
  • ino seks
  • k inoseks
  • wiarakownia
Do góry strony: Jeronie,ino seks...Cymu sie niy pogodomy po slasku...???