445
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń42 tys.
  • Odpowiedzi16
  • Ocen na +1
445 ppt ?

Jest w każdym domu, oczyści kości i stawy (17)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Jest w każdym domu, oczyści kości i stawy

Napisał(a): Gość -

Wywar z liscia laurowego ma działanie przeciwzapalne, przeciwbakteryjne i stymulujące gojenie się ran. Poprawia też trawienie i apetyt. W medycynie naturalnej stosuje się go przy kamicy żółciowej. Likwiduje tez wzdęcia.
W takich sytuacjach 4 gramy liści (suszonych) zalewa się 100 ml wody gotuje na maleńkim ogniu 5 minut. Ostudzony wywar należy pić maleńkimi łyczkami.

Jeszcze ciekawsze zastosowanie to ocvzyszczanie kości i stawów
- 5 g liścia laurowego wrzucić do 300 ml wrzątku, gotować na małym ogniu przez 5 minut, następnie wywar wlać do termosu i odstawić na 5 godzin. Płyn przecedzić, przelać do naczynia i pić po łyżeczce co 15 -20 minut w ciągu 12 godzin.
nie wolno pić wszystkiego na raz.
Kuracja ma trwać 3 dni następnie 7 dni przerwy i powtórka. W tym czasie należy jak najbardziej wyeliminować z diety produkty białkowe mięso i nabiał.

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Re: Jest w każdym domu, oczyści kości i stawy

Napisał(a): gość -

gość Wypróbowałam.Po tej "cudownej" kuracji opisanej w książce Tombaka leczyłam się prawie trzy miesiące.Nie polecam.
Jak nie oczyściłaś wcześniej wątroby i nerek, a stawy miałaś nieźle zawalone to się nie dziw, że dostałaś dziwnych zapaleń.

Reklama

Jednym słowem wystarczy czytać brednie, zastosować wszystkie proponowane tam kurację i nie dość, ze będziemy żyli wiecznie ale będziemy piękni, szczupli jak Mick Jagger i inteligentni jak Michael Jackson.

Pomaga na pewno. A jednak internet do czegoś się przydaje. Dziękuję za przypomnienie . Kurację tę już robiłam i bardzo mi pomogło, ale zapomniałam sobie o niej. Właśnie idzie wiosna i już biorę leki bo zaczyna mi się problem z nogami. Na pewno zaraz się za to biorę i odstawiam leki.

[cytat kogo=wicca]

Wywar z liscia laurowego ma działanie przeciwzapalne, przeciwbakteryjne i stymulujące gojenie się ran. Poprawia też trawienie i apetyt. W medycynie naturalnej stosuje się go przy kamicy żółciowej. Likwiduje tez wzdęcia.
W takich sytuacjach 4 gramy liści (suszonych) zalewa się 100 ml wody gotuje na maleńkim ogniu 5 minut. Ostudzony wywar należy pić maleńkimi łyczkami.

Jeszcze ciekawsze zastosowanie to ocvzyszczanie kości i stawów
- 5 g liścia laurowego wrzucić do 300 ml wrzątku, gotować na małym ogniu przez 5 minut, następnie wywar wlać do termosu i odstawić na 5 godzin. Płyn przecedzić, przelać do naczynia i pić po łyżeczce co 15 -20 minut w ciągu 12 godzin.
nie wolno pić wszystkiego na raz
Kuracja ma trwać 3 dni następnie 7 dni przerwy i powtórka. W tym czasie należy jak najbardziej wyeliminować z diety produkty białkowe mięso i nabiał.

5g to ile liści?]
« Wróć do tematów
Do góry strony: Jest w każdym domu, oczyści kości i stawy