766
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń23 tys.
  • Odpowiedzi536
  • Ocen na +0
766 ppt ?

Jestem gruba, bardzo chcę schudnąć szybko i bezboleśnie (537)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Jestem gruba, bardzo chcę schudnąć szybko i bezboleśnie

Napisał(a): zalamanamagda -

Hej,
Mam taki problem że uwielbiam jeść i nie umiem sobie tej przyjemności odmówić a bardzo chciałabym schudnąć. Czy są jakieś suplementy diety albo metody na to żeby schudnąć ale móc w miarę normalnie jeść? Staram się bardzo ograniczać już słodycze i piję wodę zamiast coli ale kurde narazie nic z tego nie wyszło.
INTERIA.PL

Re: Jestem gruba, bardzo chcę schudnąć szybko i bezboleśnie

Napisał(a): gość -

hej;) rok temu przy wzroscie 156 wazyłam 62kg teraz 50. Nie radzę uzywać zadnych tabletek- (chyba ze witaminy) one powodują efekt jojo - sama tego doswiadczyłam z reszta moja mama tez. Najpierw zaczęłam duzo cwiczyc- nie wazne jak wazne zeby w ogole zaczac sie ruszac i to polubic;) pozniej zaczelam jezdzic na rowerze (i tak mi zostalo do dzis). Tobie radzę zmienic nastawienie - nie da sie schundac szybko i bezbolesnie. Cwiczenia i dobra zdrowa dieta to podstawa. Dieta wcale nie musi byc droga i skomplikowana, wystarczy zmienic to co się je na codzien na cos zdrowszego.

Napisał(a): qozaczka -

Szybko się nie da. Szczególnie że swoje nawyki żywieniowe kształtowałaś całe życie. Najlepiej zacznij wprowadzać do więcej ruchu. Nie mówię od razu o bieganiu, bo do tego pewnie długa droga, ale może basen? Ja chodzę na zajęcia afro samby, to trochę jak zumba, ale daję więcej energii. Takimi łagodnymi sposobami myślę, że łatwiej się po trochu przełamywać. Możesz spróbować z afro sambą, bo na prawdę ludzie tam sporo kalorii spalają, ale niestety nie ma tego w każdym klubie :( Ja chodze do Ananday w Krakowie. Poza tym, pij więcej wody, najlepiej przed posilkiem, i kiedy jesteś glodna, pomoże trochę zatuszować głód.

Napisał(a): o2xlc -

Jak chcesz szybko schudną i trwale. To potrzebujesz dużo ruchu. Ćwicz codziennie. Czy to będą brzuszki, jazda na rowerze czy bieganie - wszystko będzie lepsze niż leżenie.

Ja dobierzesz odpowiedni trening do swoich możliwości to na efekty nie bedziesz musiała dlugo czekać. Polecam taką stronę http://supert(...)ing.net gdzie możesz porównywać, które ćwiczenia są lepsze, a które gorsze przy spalaniu kalorii.

Pamietaj, że najważniejsza jest wytrwałość. Grunt to się nie poddawać!

Witam wszystkich. Muszę pochwalić się moim efektem schudnięcia :) 8 kilo w 2 miesiące. Schudłam bardzo zdrowo, i co najważniejsze jak dla mnie bez efektu jojo. Stosowałam wcześniej chyba z milion diet, ale takiego efektu nie osiągnełam nigdy. Koleżanka poleciła mi trenera od treningów i odżywiania, z którym można się skontktować np za pomocą maila, co ja uczyniłam. Odpowiedź odnośnie diety i ćwiczeń dostałam błyskawicznie.Pan Mariusz Mrózhttp://marius(...)roz.eu/ dokładnie opisał mi jak pozbyć się zbędnego tłuszczu, bezpiecznie i zdrowo. Wszystkie informacje bardziej szczegółowo znajdują się na video-odżywianie, trening itp. Oprócz tego co zaskoczyło mnie bardzo, otrzymałam od Pana Mariusza 30 dniową gwarancje, kiedy kurs nie sprosta moim oczekiwaniom to następuje zwrot pieniędzy. Na dzień dzisiejszy to mój trzeci miesiąc wg. Transformatora sylwetki ...czuję się bardzo dobrze, nie chodzę głodna, zła :) i co najważiejsze chudne i po mału wymieniam garderobe na mniejszą. Jeżeli chcecie poczytać na ten temat lub zapisać się na zapisać się na kurs to podaję link to podaję link :http://transf(...)tki.pl/ .Trzymam za wszystkich odchudzających się kciuki i życzę wytrwałości :) Dajcie znać ile Wy schudliście wg. transformatowa sylwetki !

Napisał(a): inesines666 -

Dasz rade! Postanów sobie, że od dziś nie jesz i po prostu tyle nie jedz. Po 1.5 tyg przejdzie Ci apetyt, zobaczysz! Postaw też na ruch - ja biegając 2 miesiące zrzuciłam 6 kg! Wszystko jest do zrobienia. Uważaj tylko, bo mogą Cię po jakimś czasie zacząć boleć stawy, ja kąpałam się w soli bocheńskiej i przeszło. Ja w Ciebie wierzę. Trochę dyscypliny, systematyczności i na pewno schudniesz.

Hej!

Ja się nigdy nie odchudzałam, ale powiem Ci że bez silnej woli, mocnego postanowienia, ćwiczeń nic nie zdziałasz. Współpracuje z firmą, która ma do zaoferowania świetne suplementy wspomagające odchudzanie! Moja przyjaciółka je stosowała i schudła 11kg w 6 miesięcy.

Powodzenia ;)

Napisał(a): vivalavita -

Jeść można nawet późno i przed samym snem - trzeba tylko wiedzieć co. ;)
Nie myślałaś o indywidualnie dobranej diecie? Teraz możesz ją otrzymać nie wychodząc z domu - program http://vivala(...)ita.pl/ to nowość na rynku, opracowany we współpracy z najlepszymi dietetykami.

hmm ja jak się odchudzałem to codziennie:
rano 100 brzuszków
po południu jazda rowerem z 30 km a w zimę to 100 brzuszków
wieczorem 100 brzuszków
żadnych tłustych rzeczy np: masła ,słodyczy i fast foodów
za to warzywa, owoce, jogurty naturalne , woda ,herbata zielona/czerwona
chleb razowy, grahamki (po prostu ciemne pieczywo)
oczywiście nie jadło się po godzinie 18.00 to bardzo pomaga a jak po jedzeniu nigdy nie piłem niczego po pół godzinnej przerwie napiłem się wody (z cytryną) lub herbaty (bez cukru)
not i tak schudłem 20 kg w 75 dni :D WOLABA

Napisał(a): Dariaa1 -

Hej :)
Ja dopiero zaczęłam swoją dietę 3 dni temu .
Również jedzenie sprawia mi ogromną przyjemność a o słodyczach nie wspomnę :)
Jednak u każdej kobiety która nie czuje sie dobrze ze swoim ciałem przychodzi moment kiedy mówi sobie po prostu dosyć.
Nigdy nie jadłam dużo ale też przychodziły takie momenty kiedy to była przesada z porcjami które pochłaniałam . Myślę też że zależało to od mojego humoru lub zajęcia.
Teraz jestem 5 posiłków dziennie i bardzo pilnuję tego co jem. Bardzo polecam kasze jeczmienna powinno sie ja stosować na przeczyszczenie organizmu ale nie jest to smaczne jedząc ją samą dlatego dodaję ją do sałatek , jogurtu .
Troszkę czytałam co powinnam jeść a co nie i próbowałam sobie pomóc za pomocą porad w gazetach jak i internetu i różnych portali. Od tych 3 dni czuje sie świetnie ! :)
Przychodzą momenty pokusy ale jednak sie nie daje i przypominam sobie o 2 kilogramach które już zrzuciłam za pomocą codziennych ćwiczeń i diety. Wiem że to bardzo szybko na zrzucenie 2 kilogramów i mogę to strasznie szybko nadrobić tak jak zrzuciłam ale jestem pełna optymizmu i będę tylko coraz lżejsza !
Serdecznie pozdrawiam i uwierz w siebie a będziesz z siebie bardzo dumna !!!! :)

ja miałam podobny problem, ale ograniczyłam spożywanie chipsów i słodyczy, no i przede wszystkim ruszyłam tyłek sprzed komputera, niestety mam pracę siedzącą w banku, co raczej nie sprzyja mojej figurze :( dlatego po pracy nie wracam tramwajem do domu tylko wracam na piechotę (ok. 30 min.), ponadto jak siadam w domu przed tv to zakładam pas wyszczuplający (mam taki wszechstronny:http://www.ma(...)65.html) i po 2 tyg bez większego wysiłku straciłam już 3 kg :D

Napisał(a): gwiazdeczkakrop -

Szybko i bezboleśnie schudnąć się nie da... Taka jest prawda i z nią się trzeba pogodzić - im szybciej to zrobimy tym szybciej schudniemy, bo będzie nam w miarę łatwiej.
Żeby przyspieszyć odchudzanie, oprócz diety i ćwiczeń można też stosowaćhttp://szybko(...)ja.html - w tym linku jest opis tego jak działają, ale pamiętać należy, że nic samo się nie dzieje, chudnięci również :(
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • jestem gruba
  • jak bardzo szybko schudnąć
  • chcę szybko schudnąć
  • chcę schudnąć
  • jak szybko schudnąć
  • almased efekty
  • chce schudnac
  • jestem gruba
  • muszę szybko schudnąć
  • szybko schudnac