827
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń24 tys.
  • Odpowiedzi584
  • Ocen na +0
827 ppt ?

Jestem gruba, bardzo chcę schudnąć szybko i bezboleśnie (585)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Jestem gruba, bardzo chcę schudnąć szybko i bezboleśnie

Napisał(a): gość -

Metoda trzech filarów - suplementacja, kontrola dietetyka i zbilansowana dieta w Naturhouse.
Choć różnie oceniają to centrum dietetyczne, to ja i tak będę polecać, bo wiem, że mi pomogli.
Chodzę do Naturhouse w Rudzie przy ul. 1 Maja i jak dotychczas jestem zadowolona.
INTERIA.PL

Napisał(a): Gość -

Lill0u zapisz się na jakieś tańce, jak Ci dadzą wycisk to od razu schudniesz i to w przyjemny sposób :) mnie takie same ćwiczenia nudzą, a potańczyć zawsze przyjemnie
Więcej tańca, mniej słodyczy ;-)

Reklama

Reklama

Wczoraj skończyłam kuracje z Foreverslimem, nie mogę powiedzieć złego słowa na te tabletki, obniżył mi łaknienie, spowodował utrate wagi, nie wiem czego można więcej chcieć od tego typu preparatu. w 3 miesiące schudłam 13 kilogramów.

Reklama

najskuteczniejsze odchudzanie, także w schorzeniach tylko pod okiem doświadczonego dietetyka. Nie warto tracić czasu na zakupione w sieci gotowe programy czy na takie diety-cud zyskujące okresową popularność. Dieta to sposób odżywiania i styl życia jednocześnie. Jeśli będzie dobrze zaplanowana, stanie się nawykiem, a nie tylko dietą na czas odchudzania. Tylko w ten sposób jesteśmy w stanie zyskać długofalowe efekty oraz poprawę zdrowia i samopoczucia. spróbujcie usług dietetyk-dp.pl - w pełni indywidualny, dostosowany do preferencji kulinarnych, stanu zdrowia i trybu życia jadłospis np. 7-dniowy do powtarzania, z dodatkowymi przepisami, pomiar składu ciała i kontrole efektów, stały kontakt i wsparcie podczas diety, można umówić się w gabinecie w Warszawie, na wizytę domową lub on-line.

Nigdy wcześniej nie brałam tego typu tabletek .Ale za namową koleżanki postanowiłam spróbować widziałąm jej efekty wiec już sie nie bałam No i schudłam na Foreverslimie prawie 10 kg to bardzo dużo, ludzie aż się o mnie niepokoili ( oczywiście zupełnie niepotrzebnie) bo nigdy wczesniej nie udało mi się tyle zrzucić a jestem znana z tego że całe życie na diecie Polecam

Jeżeli miałabym jeszcze raz się odchudzać to bez wahania jeszczer raz stosowałabym Foreverslim.Teraz już wiem że dzięki dobrym tabletką i diecie schudnąc można bardzo dużo.Może wydaje się to niemożliwe ale fakty mówią same za siebie.

Ja stosowałam różne metody, brałam kiedyś zioła , drogie jak diabli, nie mniej pomogły. Początkowo radośc i euforia, niestety po pół roku powrót do poprzedniej wago +5 kg. Później zaczełam brac Foreverslim. Waga znów spadła, z tym, że tak jak spadła, tak trzyma sie do dzisiaj, a minął praktycznie rok od zakończenia odchudzania

bardzo mi się w slimcea podoba to że nie odczuwa się łaknienia. Możemy stosować dietę jaką chcemy ponieważ organizm alarmuje o posiłek tylko jeśli faktycznie tego wymaga. Nie podjadamy więc i waga systematycznie spada.
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • jestem gruba
  • chcę szybko schudnąć
  • jak bardzo szybko schudnąć
  • jak szybko schudnąć
  • chcę schudnąć
  • almased efekty
  • chce schudnac
  • jestem gruba
  • muszę szybko schudnąć
  • jestem gruba chce schudnąć