769
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń23 tys.
  • Odpowiedzi539
  • Ocen na +0
769 ppt ?

Jestem gruba, bardzo chcę schudnąć szybko i bezboleśnie (540)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Jestem gruba, bardzo chcę schudnąć szybko i bezboleśnie

Napisał(a): gość -

Gdybym wcześniej wiedziała o istnieniu Foreverslimu to dzisiaj byłabym szczuplejsza.Na razie jestem na początku swojej walki o zgrabną figurę.Mam nadzieję że już w nowym roku będę inną osobą .Nie grubą i sfrustrowaną ale szczupłą i zadowoloną z życia.
INTERIA.PL

Ćwiczenia + dieta i ja jeszcze polecam suplementy diety. Kiedyś szukając czegoś co pomaga zrzucić kilogramy trafiłam na stronkęhttp://princi.pl/ i tak też zaczęła się moja przygoda z tymi tabletkami green coffee k5, czuje się po nich świetnie a co najważniejsze na prawdę są skuteczne. Polecam!

super śodkiem okazał się dla mnie Novoslim. Preparat stosowałam już jakiś rok temu. Jednak przez brak diety i obżarstwo znowu musiałam po niego sięgnąć. Bez problemu poradził sobie z moją nadwagą ponownie.

W każdym takim przypadku najlepszym rozwiązaniem jest zawsze poproszenie o poradę specjalisty. Sami często nie jesteśmy w stanie się odpowiednio zmobilizować, dlatego ja będąc w takiej sytuacji kilka miesięcy temu, udałam się do Naturhouse na Puławską w Wawie. Bardzo mi pomogli, naprawdę straciłam wiele kilogramów, które tylko szkodziły mojemu zdrowiu.
KASIA GŁOWACKA

Byłam gruba, jestem szczupła.
Jednoznacznie - szczupłym się lepiej żyje.
Ciuchy, samopoczucie, odwaga, oczy ludzi :)
Odchudzałam się przez 10 lat, może więcej :) i nic.
Schudłam za ostatnie pół roku.
Jeszcze jeden miesiąc do wyznaczonego celu, inne życie.
Dziewczyny mi tu poradziły taką umowę z samym sobą, bat na siebie ;)
Mam ja kilka miesięcy i chudnę, najlepsza sprawa jaka mnie spotkała.
Proste działanie na głowę, polecam www.mojkontrakt.pl
schudnę, albo stracę pieniądze
ja schudnę :)
malwa

Mi pomogły tabletki Foreverslim.Zdecydowałam się na nie bo widziałam efekty jakie dają te tabletki u mojej siostry.W ciemno bym nie kupiła.W sumie udało mi się schudnąć 13 kg co jest rekordem bo nigdy nie udało mi się schudnąc nawet połowy tego.

Kontrowersyjnie pomaga Mój kontrakt.
Depozyt złożony w imię zachowania postanowień.
Chudnę albo tracę pieniądze.
David Eagleman, autor “Mózgu incognito”, zapytany o receptę na odniesienie sukcesu i zwiększenie osobistej efektywności, odpowiedział tymi słowy: “Uważam, że kluczem do rozwiązania wszystkich tych spraw jest najpierw poważne zastanowienie się, jaką osobą chcemy się stać, a następnie zobowiązanie się do przestrzegania Kontraktu Odyseusza, w którym generalnie chodzi o to, aby zmusić się przestrzegania właściwego zachowania“.
Ale czy można ponieść konsekwencje przez brak konsekwencji?
Tak, na podstawie badań, w kontekście pomocy wielu poddającym się ludziom, np. w trudnym temacie odchudzania, szukając rozwiązania na skuteczność, powstało kilka narzędzi na świecie które w ten sposób pomagają ludziom w dojściu do realizacji postanowień -https://www.s(...)kk.com/ ,https://www.b(...)r.com/, w Polsce (tylko w temacie odchudzania)http://www.mo(...)kt.pl/.
Skutek jest niezwykły: umiemy negocjować z przewidywalnymi wersjami naszego umysłu z różnych punktów w czasie”
hanka75

Napisał(a): elwiralatos -

P. S. CHODZI O POZIOM CUKRU WE KRWI PO SPOŻYCIU ORAZ
SPOSÓB JAK NEUTRALIZOWAĆ KWAS SOLNY (SOK TRAWIENNY)
W ŻOŁĄDKU... TRUDNE ALE SIĘ NIE ZAŁAMUJ I CZYTAJ.

Napisał(a): Gość -

Bardzo cenna rada moim zdaniem napisałaś. Ja teraz jestem na diecie i kupiłam sobie zioła na to żeby cukier mi nie skakał nie czuła głodu bo chyba to najważniejsze a druga sprawa teraz zaczęłam biegać i chodzić na fitness to mi mega pomaga spalić tkankę tłuszczową do tego jeszcze dodam tą dietę którą ustalił mi trener i jest naprawdę świetnie. Czuje się naprawdę lepiej nie czuje się tak trochę mułowato mam dużo Energi do życia. Człowiek musi być w ruchu

Dla mnie Foreverslim są to również tabletki bardzo skuteczne ale przy braniu ich trzeba pamiętać o ich regularnym braniu i o wprowadzeniu zasad o których jest mowa w ulotce.Ważną rzeczą jest również aby kupować tabletki u dystrybutora to daje pewność oryginalności tabletek i ich skuteczności.

szukałam skutecznego ale i zdrowego. Było to dla mnie bardzo ważne dlatego sprawdzałam składy i odrzucałam te które miały nie naturalne składniki. Wybrałam w końcu slimcea. Podziałały. Pozwoliły mi schudnąć bezpiecznie i skutecznie :) 12kg wynik to było i jest coś z czego jestem bardzo dumna i zadowolona.

Kupując Foreverslim sądziłam że uda mi się schudnąć ale na pewno nie sądziłam że aż tyle.Dla mnie wielkim zaskoczeniem było to że w dniu w którym skończyłam kurację waga pokazała o 15 kg mniej.Jest to znacznie więcej niż zakładałam na początku kuracji.Dla mnie te tabletki to rewelacja.
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • jestem gruba
  • jak bardzo szybko schudnąć
  • chcę szybko schudnąć
  • chcę schudnąć
  • jak szybko schudnąć
  • almased efekty
  • chce schudnac
  • jestem gruba
  • muszę szybko schudnąć
  • szybko schudnac