787
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń23 tys.
  • Odpowiedzi551
  • Ocen na +0
787 ppt ?

Jestem gruba, bardzo chcę schudnąć szybko i bezboleśnie (552)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Jestem gruba, bardzo chcę schudnąć szybko i bezboleśnie

Napisał(a): Gość -

Ja zaczynałam od zmienienia paru rzeczy:
- zamiast kawy pije zieloną herbatę;
- gotuje na parze;
- do sałatek, zup, sosów dodaje oleju z pestek dyni (bardzo dobry też na przesuszoną cerę:));
- jem dużo warzyw;
- pieczywo tylko ciemne;
- zrezygnowałam ze wszystkich chemicznych produktów: napojów (cola, pepsi itp.), chipsów, żelek itd.
No i oczywiście dodałam do tego porządny wysiłek fizyczny. Nie tylko schudłam, ale też czuje się o wiele lepiej.
A co do słodyczy to pozwalam sobie dwa razy na tydzień zjeść coś dobrego :)
INTERIA.PL

Napisał(a): gość -

Na sobie wypróbowałam african mango extracthttp://africa(...)ngo.pl/ i już po 2 tyg spadło mi 3 kg bez wysiłku, na początku sceptycznie podchodziłam do supli ale ten jest oparty na na naturalnym wyciągu z pestek afrykańskiego mango Irvingia Gabonensis i działa agresywnie na tłuszcz, po za tym ogranicza apetyt i wspomaga trawienie.

Chciałbym się z wami podzielić moimi doświadczeniami i wiedzą o diecie hcg. Mnie udało się schudnąć w przeciągu 40 dni, 13 kg. Minęło 5 miesięcy i waga się utrzymała. Muszę jednak zaznaczyć że w moim jadłospisie nastąpiło sporo zmian, brak w nim ziemniaków, chleba i makaronów a zamiast cukru używam Stevii, naturalnego słodzika, zero kalorii.
Dieta hcg jest naprawde świetna, pomogła również znajomym, gdy widzieli że nie przytyłem również i oni się zdecydowali i osiągneli świetne rezultaty. Krople są już dostępne w Polsce, więc każdy może samemu wypróbować. Polecam, bo sam stosowałem, wibracyjne hcg (nie homeopatyczne) i naprawdę działają. Większość informacji na polskich stronach internetowych o hcg diecie jest pobieżna, niekompletna i bagatelizowana jako kolejna nowinka z ameryki. Tak naprawdę to protokół hcg jest stosowany od lat 60, stwożony i doskonalony ponad 20 lat w prywatnej klinice w Rzymie przez brytyjskiego endokrynologa dr Simeonsa, odznaczonego Orderem Zasługi Czerwonego Krzyża, który pomógł schudnąć ponad 200,000 pacjentom, w tym gwiazdom hollywood, rodzinom królewskim czy elicie społecznej. Jego odkrycie nastąpiło podczas wieloletniej pracy w Indiach, obserwując ciężarne kobiety które pomimo poważnego niedożywienia rodziły doskonale zdrowe dzieci. Przyczyną tego fenomenu jest właśnie hcg, które powoduje w ciele matki uwolnienie rezerw tłuszczów które służą jako żródło energii dla rozwoju nienarodzonego dziecka. Następnie po wielu udanych próbach stwierdził on że można z powodzeniem i bezpiecznie zastosować hcg w obniżaniu nadwagi zarówno u kobiet jak i u mężczyzn dzieki czemu chudną oni przeciętnie 0,5kg dziennie. Spisał wszystkie swoje doświadczenia i opis protokołu w manuskrypcie "Pounds and inches a new approach to obesity" tłum. Funty i cale, nowe podejście do otyłości, który w 2007 roku został spopularyzowany przez Kevina Trudeau w książce o dość wymownym tytule "Weight Lose Cure "They"Don't Want You to Know About" w wolnym tłumaczeniu Lek na otyłość o którym "oni" nie chcą żebyś wiedział.
Zachęcam wszystkich zainteresowanych do zagłębienia się w tym temacie gdyż według tysięcy specjalistów i milionów ludzi któży skutecznie schudli, bez ćwiczeń i bez efektu jo-jo jest to najskuteczniejsza metoda na odchudzanie jaka do tej pory istnieje.

Reklama

Chciałam zrzucić zbędne kilogramy, postanowiłam więc że będę ćwiczyć. Długo zastanawiałam się nad odpowiednim strojem. Słyszałam, że odzież sportowa powinna być wykonana z odpowiedniego materiału. Jakie stroje polecacie?

Ja jednak sądzę, że warto połączyć przyjemne z pożytecznym. Do hotelu Primavera Spa gdzie możesz wybrać się samodzielnie bądź z rodziną. W Jastrzębiej Górze to jedyne takie spa. Słynie ono z masaży, zabiegów pielęgnacyjnych i turnusów odchudzających. Warto się wybrać i przetestować jego możliwości :)

Reklama

kamillaa1 Ja jednak sądzę, że warto połączyć przyjemne z pożytecznym. Do hotelu Primavera Spa gdzie możesz wybrać się samodzielnie bądź z rodziną. W Jastrzębiej Górze to jedyne takie spa. Słynie ono z masaży, zabiegów pielęgnacyjnych i turnusów odchudzających. Warto się wybrać i przetestować jego możliwości :)
Zainteresowałaś mnie tymi masażami. Przydałby mi się jakiś odpoczynek. Jestem już naprawdę zestresowania i brak mi czasu dla samej siebie. Już nie mówiąc o tym, że nie dbam o moje ciało.

Reklama

Bieganie, intensywne treningi, surowe diety ... ;-) Życie to ma być przyjemność, a nie wykańczanie się i poddawanie torturom. Jeżeli chcesz schudnąć bez tego wszystkiego i w dodatku smacznie jedząc zapraszam na mój kanał na youtube, znajdziesz mnie tam wpisując "szelin5000" ;-) zapraszam i gwarantuję indywidualną pomoc każdemu z osobna ;-)

Wiem, że może się to wam wydać dziwne jeśli chodzi o dietę, ale spróbujcie zmienić nawyki. Ja wiem, że to właśnie nawyki doprowadziły mnie do tego, że żyje od jednej diety do drugiej. Kiedy przeczytałam „Siłę nawyków” Charlesa Dunhigga uświadomiłam sobie, że to nie jest wina złej diety i wyczerpującej pracy, ja nie mogę się zmienić bo nie zmieniłam swoich nawyków

Ja np. znam otyłe osoby, które zaakceptowały siebie, ale stwierdził, że chcą coś zrobić by wyglądać jeszcze lepiej. Liposukcja jest już bardzo popularna w Polsce. Czasami jest to jedyne wyjście z tej całej sytuacji. Nie ma się czym przerażać najlepiej wybrać się na konsultacje do lekarza. Ja znam znakomitego specjalistę w Warszawie dr Piotra Osucha. Udzieli wszystkim zainteresowanym rad.

kamillaa1 Ja np. znam otyłe osoby, które zaakceptowały siebie, ale stwierdził, że chcą coś zrobić by wyglądać jeszcze lepiej. Liposukcja jest już bardzo popularna w Polsce. Czasami jest to jedyne wyjście z tej całej sytuacji. Nie ma się czym przerażać najlepiej wybrać się na konsultacje do lekarza. Ja znam znakomitego specjalistę w Warszawie dr Piotra Osucha. Udzieli wszystkim zainteresowanym rad.
To prawda i bardzo się z tego cieszę. Takie zabiegi mają pomagać wszystkim osobom, które tej pomocy oczekują. Powinniśmy byc bardziej otwarci na nowe możliwości. Teraz każdy może dobrze wyglądać wystarczy, że o siebie zadba :)

A może coś innego, tak jak ty byłam gruba i bardzo pragnęłam schudnąć... Niestety diety u mnie nie skutkowały. Zdecydowałam się na SlimLipo czyli lipolizę laserową w Elite w Warszawie. Dziękuję Bogu, że się skusiłam, bo w końcu pokochałam siebie!

Ja kiedys bylam w takiej sytuacji, musiaam szybko schudnac, bylam zrozpaczona gdyz moja sylwetka musiala sie naggle poprawic, bo mialam wyjazd na wakacje z chlopakiem, o ktorym dowiedzialam sie 2 tyg przed bo postanowil mi zrobic niespodzianke,zastosowalam glodowke oczyszczajaca ,a le peklam, nie wytrzymalam tak dlugo jak chcialam trwala ona 2 dni tylko, postanowilam poszukac czegos w interneecie i trafilam na tohttp://track.(...)id=4300 troche zmienilam nawyki zywieniowe ii w 2 tyg spadlo 6 kg
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • juice plus opinie 2018
  • strasznie godna jak schudn
  • jestem gruba
  • jestem gruby ale nie chce mi si schudn
  • chcę schudnąć
  • chcę schudnac
  • chcę schudnąć
  • jestem guba pomocy
  • jak schudnąć forum
  • jak szybko schudnac forum