60
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń257
  • Odpowiedzi35
  • Ocen na +90
60 ppt ?

Jestem kobietą i ze strajkiem Pani Lempart nie chce mieć nic wspólnego (36)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Jestem kobietą i ze strajkiem Pani Lempart nie chce mieć nic wspólnego

Napisał(a): ~Maria -

Jestem kobietą i ze strajkiem Pani Lempart nie chcę mieć nic wspólnego.
Nie mówcie i nie uogólniajcie, że to strajkują polskie kobiety, bo to jest nieprawda.
Normalne kobiety nie chcą mieć z tą agresją, barbarzyństwem i chamstwem nic wspólnego!!!
INTERIA.PL

Re: Jestem kobietą i ze strajkiem Pani Lempart nie chce mieć nic wspólnego

Napisał(a): ~gość -

~Gość Tak wiem, że niektóre kobiety tego nie popierają, Ale obiektywnie trzeba stwierdzić, że większość kobiet popiera.
A skąd ta twoja obiektywność? Jeszcze byś się mógł zdziwić.

Reklama

Reklama

Napisał(a): ~Gość -

Ministrant Nie jesteś kobietą ,jestes proboszczem parafij Krysiaki Wielkie.
Pracownia Kantar opublikowała badanie, z którego wynika, że 13 proc. badanych przyznało, że brało udział w protestach w ramach Strajku Kobiet, z czego 4 proc. wiele razy, a 9 proc. tylko raz.

Kolejne 57 proc. badanych, mimo że nie uczestniczyło w protestach, to wyraziło dla nich poparcie. 25 proc. stwierdziło, że nie brało udziału w manifestacjach i ich nie popiera. 5 proc. odpowiedziało: "nie wiem, trudno powiedzieć".

Jak wynika z sondażu, w protestach częściej brały udział kobiety niż mężczyźni, mimo że poparcie dla strajków jest na podobnym poziomie zarówno wśród kobiet, jak i wśród mężczyzn.

Największe poparcie dla protestów wyraziły osoby z miast od 20 do 100 tys. mieszkańców (łącznie 78 proc., z czego 16 proc. powiedziało, że brało udział w protestach). Udział w protestach najczęściej deklarowały osoby w wieku 18-24 lata - 29 proc. badanych z tej grupy przyznało, że wyszło na ulice
.

Napisał(a): ~gosc -

Nazwę Ogólnopolski Strajk Kobiet też uważam za bardzo niefortunną.
Brakuje określenia, które charakteryzowałoby uczestniczki strajku.
Kobiety z mojego otoczenia są w większości przeciwne temu strajkowi.

Reklama

Napisał(a): ~szkoda -

~Gość Tak wiem, że niektóre kobiety tego nie popierają, Ale obiektywnie trzeba stwierdzić, że większość kobiet popiera.
Kobiety popierają zabijanie dzieci,wulgarny język i chamstwo? Nie wierzę,że to kobiety a nie zwyczajne feministki. Co prawda feministki to kobiety ale mało kobiecości w tych kobietach...

Napisał(a): ~ewa -

to protest przeciwko państwu wyznaniowemu do którego dąży KK a co im obiecał PIS za poparcie -tego nie wyłapałaś? mam nadzieje że te kobiety które są za zaostrzeniem i całkowitym zakazem aborcji zdają sobie sprawę że następnym krokiem będzie wycofanie antykoncepcji z aptek a potem to już tylko państwo wyznaniowe od talibów będziemy się różnić tylko nazwą. Projekt(Godek) jest już w Sejmie - Podpisało się pod nim kilka organizacji dążących do delegalizacji przerywania ciąży i ograniczenia lub odebrania kobietom dostępu do antykoncepcji

Napisał(a): ~marta -

~ewa to protest przeciwko państwu wyznaniowemu do którego dąży KK a co im obiecał PIS za poparcie -tego nie wyłapałaś? mam nadzieje że te kobiety które są za zaostrzeniem i całkowitym zakazem aborcji zdają sobie sprawę że następnym krokiem będzie wycofanie antykoncepcji z aptek a potem to już tylko państwo wyznaniowe od talibów będziemy się różnić tylko nazwą. Projekt(Godek) jest już w Sejmie - Podpisało się pod nim kilka organizacji dążących do delegalizacji przerywania ciąży i ograniczenia lub odebrania kobietom dostępu do antykoncepcji
zamiast truć się hormonami zawsze możesz nowocześnie analnie albo oralnie.

Brunnhilda
Większość tego nie popiera.
70 % Polaków popiera. Około 16 % brało udział w marszach.

~ewa to protest przeciwko państwu wyznaniowemu do którego dąży KK a co im obiecał PIS za poparcie -tego nie wyłapałaś? mam nadzieje że te kobiety które są za zaostrzeniem i całkowitym zakazem aborcji zdają sobie sprawę że następnym krokiem będzie wycofanie antykoncepcji z aptek a potem to już tylko państwo wyznaniowe od talibów będziemy się różnić tylko nazwą. Projekt(Godek) jest już w Sejmie - Podpisało się pod nim kilka organizacji dążących do delegalizacji przerywania ciąży i ograniczenia lub odebrania kobietom dostępu do antykoncepcji
Zadaje się, że Godek przebąkiwała coś o zakazie rozwodów. Kobiety, które teraz uraza forma protestów obudzą się zbyt późno.

~gosc Nazwę Ogólnopolski Strajk Kobiet też uważam za bardzo niefortunną.
Brakuje określenia, które charakteryzowałoby uczestniczki strajku.
Kobiety z mojego otoczenia są w większości przeciwne temu strajkowi.
Niech zgadnę - mieszkasz na wschodzie w niewielkiej miejscowości.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Jestem kobietą i ze strajkiem Pani Lempart nie chce mieć nic wspólnego