71
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń1 tys.
  • Odpowiedzi52
  • Ocen na +0
71 ppt ?

Jestem lesbijką? (53)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Jestem lesbijką?

Napisał(a): gość -

Z pierwszych w historii oficjalnych badań preferencji seksualnych Brytyjczyków w 2011r. wynika, że zaledwie 1,3 proc. mężczyzn uważa się za gejów, 0,6 proc. kobiet za lesbijki, a 0,5 proc. to osoby biseksualne. W sumie za mniejszość seksualną uznaje się 1,5 proc. z 61-milionowego społeczeństwa. Średnia długość życia 163 lesbijek wynosiła 44 lata, a tylko 12% umarło w podeszłym wieku. Największą seryjną morderczynią w USA była lesbijka. 18% lesbijek umarło na skutek morderstwa, samobójstwa czy wypadku, czyli 456 razy więcej niż białych heteroseksualnych kobiet w wieku 25–44 lat. Jak wynika z badań przeprowadzonych w 1940 i 1970 roku homoseksualiści częściej praktykują niezdrowy seks analny (wzrost z 66% do 96%), lizanie odbytu prowadzące do zakażeń układu pokarmowego bakteriami i pasożytami z układu wydalniczego (wzrost wśród pederastów z 59% do 89%, wśród lesbijek z 18% do 25%), przygodne kontakty seksualne prowadzące do zakażeń chorobami przenoszonymi drogą płciową (praktykuje je 99% pederastów i 62% lesbijek). Chapman i Brannock (1987) stwierdzają, że 63% lesbijek z ich badań twierdziło, że był to ich wybór, 28% twierdziło, że nie miały wyboru, a 11%, że nie wiedzą dlaczego są lesbijkami. Caprio: „Wiele z moich pacjentek, które uprzednio były lesbijkami, informowało mnie wiele lat po zakończeniu terapii, że są szczęśliwie zamężne i są przekonane, że nigdy nie powrócą do homoseksualnego trybu życia” (str. 299). Największe, obejmujące 12,381 przypadków badanie przeprowadzone przez amerykańskie Centrum Zapobiegania i Kontroli Chorób w roku 2005 wykazało, że homoseksualiści (zarówno geje, jak i lesbijki) częściej niż heteroseksualiści sięgają po narkotyki, prowadzą samochód pod wpływem substancji psychoaktywnych (narkotyków, alkoholu).
INTERIA.PL

Re: Jestem lesbijką?

Napisał(a): gość -

gość "Orientacja seksualna człowieka jest wrodzona, a jest nią heteroseksualizm. On naturalnie chorobą nie jest. Wszelkie inne pociągi seksualne min. homoseksualizm, zoofilia, pedofilia są zboczeniami. Naucz się odróżniać normalność od anomalii."




Orientacja człowieka jest faktycznie wrodzona, ale wcale nie jest nią tylko heteroseksualizm, lecz bi- i homoseksualizm także. Zobacz sobie chociaż do pierwszej lepszej głupiej encyklopedii lub słownika. Że już nie wspomnę o jakimś podręczniku. To nie lata 70-te obecnie nauka stawia znak równości między orientacjami i żadnej nie nazywa chorobą. To tylko osoby społecznie uprzedzone i zwolennicy kościoła katolickiego mają z tym problem. Poczytaj sobie chociażby publikacje znanych powszechnie polskich seksuologów jak Lew-Starowicz, prof. Zbigniew Izdebski czy dr Andrzej Depko.
A jeśli chodzi o główne pytanie to polecam Ci poszukać w swoim otoczeniu jakiejś grupki LGTB, bez obaw, nie musisz być od razu les żeby korzystać z ich wsparcia, oni pomagają tez heteroseksualnym jeśli takowi mają wątpliwości, możesz to zrobić też anonimowo jeśli tak wolisz., Bo tutaj na Interii jest bardzo dużo homofobów i po prostu nie ma sensu żeby wylewali na Ciebie swoje pomyje. Powodzenia.
Prawidłowo poprzednik napisał. Bi- czy też homo-, to jedynie dewiacje heteroseksualistów (odchylenia w mózgu), wystarczy spojrzeć na budowę ciała. To co napisałeś jest pospolitym stręczycielstwem, określonym w art. 204 § 1, a także § 3 Kodeksu karnego, zagrożonym karą do 3 lat pozbawienia wolności. Kara surowsza (od roku do 10 lat pozbawienia wolności) przewidziana jest w wypadku, kiedy osoba uprawiająca prostytucję jest małoletnia.

Reklama

Re: Jestem lesbijką?

Napisał(a): gość -

gość Jedyna metoda żeby się tego dowiedzieć - spróbuj pobyć z kobietą i przekonaj się na własnej skórze, czy Cię to kręci czy nie. Bo teoretyzować to można w nieskończoność, najlepiej się przekonać jakie masz preferencje. Praktycznie :)
Kolejny stręczyciel. Mam nadzieję, że was w końcu pozamykają i ochronią w ten sposób kolejna waszą ofiarę.

Re: Jestem lesbijką?

Napisał(a): gość -

[cytat kogo=Marcin65]Takie elaboraty piszesz a zarejestrowac sie nie umiesz...podziwiam.
Ale przejdzmy do meritum
Kto ci dal przede wszystkim prawo oceniac ze to sa nieszczesnicy?
Moze oni sa szczelsiwi moze nie guzik to ciebie obchodzi.
Zreszta przypuszczam ze wiekszosc z nich jest szczesliwsza od ciebie
Jesli tak zawziecie piszesz o ludziach homo nazywajac ich nieszczesnikami ze :

ludzie stają się wyrozumialsi dla praktyk sodomickich.....
Wzrost liczby zabójstw o charakterze sadystycznym......
Cos tam jeszcze opowiadasz ale nie przytaczasz na to konkretnych dowodow.
Owszem sam/sama podajesz dowody niby jakies ze San Francisko itd itp ale ie ma zadnego podparcia skad sa wziete te tezy.
Nie widze zadnego linku czy cegokolwiek skad wziete sa te informacje.
Jestem poniekad sie w stanie zgodzic w pewnym procencie z punktem 4
Byl przypadek ze pracodawca zwalnial ludzi z pracy i wolal zwolnic hetero niz geja bo uwazal ze zwalniaja geya narazi sie na dodatkowe odszkodowanie i przyszycie mu latki homofoba tak wiec tutaj jestem w stanie sie zgodzic
Na cala reszte chcialbym uzyskac jakas infpormacje skad te dowody na sodomie sadyzm i inne bajania.
Prosze tylko zey ni e byloto z TV Trwam,Gazety Polskiej czy Naszego Dzienn9ika bo zaczniemy za moment pisac ze geje i lesbijki to ufoludki.Badzmy powazni

[/cytat]



Sami o sobie tak piszą. "MICHAEL GLATZE - PRZYWÓDCA RUCHU "PRAW GEJÓW" UZDROWIONY Z HOMOSEKSUALIZMU juz dawno to zrozumiał - oto fragment: "Zajęło mi prawie 16 lat odkrycie, że homoseksualizm sam w sobie nie jest właśnie "prawy". Sprawiało mi trudność wyczyszczenie swoich uczuć wobec tej sprawy, biorąc pod uwagę, że moje życie było z nim związane. Homoseksualizm dostarczony młodym umysłom w samej swej naturze jest pornograficzny. Niszczy wrażliwe umysłu i sieje zamieszanie w ich seksualnym rozwoju; niemniej, ja nie zdawałem sobie z tego sprawy, aż do osiągnięcia wieku 30 lat.....Wkrótce zacząłem rozumieć rzeczy, co do których nigdy nie przypuszczałem, że mogą stać się rzeczywistością, jak na przykład fakt, że prowadziłem ruch grzechu i zepsucia – co może nie jest zbyt ortodoksyjne. Bądź co bądź, moje odkrycie nie opierało się na dogmacie, zdecydowanie nie. Doszedłem do tego wniosku sam. Stało się dla mnie jasne, jak rzeczywiście myślałem o tym – i rzeczywiście modliłem się o to – że homoseksualizm uniemożliwia nam odkrycie prawdziwego siebie wewnątrz. Nie możemy dostrzec prawdy, gdy jesteśmy zaślepieni homoseksualizmem." . "~dd Użytkownik anonimowy Przez 25 lat byłem zadeklarowanym gejem. Dzięki pomocy jednego z ośrodków w Lubelskim pozbyłem się tej skłonności. Teraz mam kochającą żonę, cudowną córeczkę i syna w drodze. Bardzo trudno wyrwać się z tego środowiska, które szantażuje tych co chcą opuścić jego szeregi. Działają takie same mechanizmy jak np. w sekcie Moona. Ale można to zrobić." Skoro jak widać można się pozbyć homoseksualizmu, to tym bardziej nie można utrwalać go poprzez dawanie ekstra praw, poprzez tworzenie chorych związków, a tym bardziej jakichś pomylonych pomysłów co do prawa do adopcji osobom, które powinny się ukierunkować na pozbycie hs. No ele jak m.in. napisał na jakimś forum ""@asd ^ No ja jako gej.... Nawet jeśli to choroba (zaburzenie) to mi z nią dobrze i nie chce mi się z niej leczyć." (sic!). Czyli zwyĸły egoizm i wygodnictwo, nie jest dla niego ważne, to, że zaraża inne osoby, demoralizuje dzieci i młodzież, jedynie ważne jest jego ego! ~m - 6 min temu "dobrze że piszesz te słowa prawdy jestem gejem któremu wieloletnie zanurzenie się w tym świecie odebrało własną godność.Bardzo łatwo zachłysnąć się młodemu człowiekowi tym hedonistycznym "wolnym wyzwolonym rajem" i bardzo szybko przekracza się granice o których istnieniu wcześniej nawet nie wiedział ,to działa jak opętanie .Wielu gejów nie zna alternatywy dla swojego rozwiązłego życia ,bo nie potrafi tak na prawdę zbudować już normalnego związku -relacji z drugim człowiekiem,tak poraniona jest jego dusza.Dzisiaj wiem że takie hura-przyzwolenie społeczne dla homoseksualizmu może być zachętą dla młodych chłopców do wejścia w świat którego tak na prawdę nie znają ,Takich jak Twój Obserwatorze odważnych wyrazistych uczciwych głosów brakuje w medialnej przestrzeni i a tych którzy mnie i innych p.... tak łatwo (czemu się nie dziwie)wyszydzają proszę o modlitwe."
"Asujet napisał(a):Lip 13, 2013, 10:27 po południu "Jestem w wieku lekko po 30. Mój najdłuższy układ ( nie nazywam tego związkiem, bo jakoś nie bardzo lubię posługiwać się tą terminologią w odniesieniu do relacji homoseksualnych) trwał ponad 6 lat, z tym że mniej więcej w połowie zaczęło już się sypać (tak było też w przypadku krótszych układów), a powód banalny choć jeszcze wtedy byłem pełen złudzeń, co do tego kogoś i do siebie również. Powód, to skoki na bok, zazwyczaj pod dłuższą nieobecność partnera, podobno z tęsknoty.. Potem awantury, powroty, chwilowy spokój, aby mniej więcej za pół roku przeżywać ten sam scenariusz. I powiem ci, że nie jestem w tym w żaden sposób odosobniony. Jedni chodzą na boki po cichu, drudzy, aby w jakiś sposób uniknąć tych nieciekawych sytuacji awantur, rozstań, cichych dni sypiają z kimś trzecim wspólnie. I nie są to jakieś nieznaczne procenty tego środowiska. Oprócz kilku "stałych" układów było mnóstwo niestałych, chwilowych przygód, gdzie nawet obecnie ni

Reklama

Re: Jestem lesbijką?

Napisał(a): gość -

I jeszcze "Jean-Pier Delaume-Myard, homoseksualista i rzecznik prasowy ruchu społecznego walczącego we Francji o normalność rodziny, w obronie dzieci i małżeństw (La Manif Pour Tous), podczas konferencji prasowej związanej z Ogólnoeuropejskim Protestem przeciwko tzw. Raportowi Lunacek w Brukseli, zszokował umorusany poprawnością polityczną Zachód i doprowadził do wściekłości fundamentalistów z LGBT. Myślę, że środowiska gejowskie i lesbijskie nie spodziewały się takiego ataku. Niejako ze swoich własnych szeregów. Myard ostrzegł, że jeśli Parlament Europejski przyjmie Raport Lunacek, to Unia Europejska najprawdopodobniej przyzna środowiskom LGBTIQ astronomiczną kwotę w wysokości siedmiu milionów euro na nadchodzące lata..Raport Lunacek, który pod pretekstem niedyskryminacji chce postawić osoby LGBTIQ ponad prawem i obdarować je nieracjonalnymi przywilejami, tj. umożliwić homoadopcję, wpływ na program nauczania szkolnego wolny od jakiejkolwiek kontroli społecznej, obsadzanie ich w roli pedagogów i nauczycieli oraz dopuścić „małżeństwa” homoseksualne.
http://w-obronie-dzieci.blogspot.com/2014/01/jestem-homoseksualista-i-sprzeciwiam.html

Re: Jestem lesbijką?

Napisał(a): gość -

"Witam serdecznie! Na początku mu­szę Wam ogromnie podziękować za ostatnie artykuły poświęcone proble­mowi homoseksualizmu. Wreszcie pojawiają się glosy zdrowego rozsądku, wreszcie dostrzega się cierpienia osób o skłonnościach homoseksualnych, ich rozdarcie, nieszczęście. (...) Chcę się podzielić moimi do­świadczeniami. W jakim celu? Może żeby przestrzec, może żeby powie­dzieć: „Tak, trzeba wreszcie pokazać prawdziwą twarz homoseksualizmu!". Jestem młodym człowiekiem, mam zaledwie 25 lat, ale doświad­czenie, jakie zdobyłem, pozwala mi śmiało zabrać glos w dyskusji, którą podjęły media....Do niedawna żyłem w prze­świadczeniu o nieodwracalności pre­ferencji seksualnych. W pewien spo­sób była dla mnie wygodna teoria..... . Ale przyznam, że wszelkie teorie obcho­dziły mnie niewiele, sam przecież doszedłem do wniosku, że skłonno­ści te są wpisane w naturę...... Zatem w zgodzie z tą „naturą" pragnąłem ułożyć swoje ży­cie. Pragnąłem tego, czego pragną wszyscy - szczęścia, miłości, ciepła, bezpieczeństwa. W tym kierunku zmierzały moje wszystkie wysiłki. Pragnąłem darzyć miłością mężczy­znę, który darzyłby nią mnie, stwo­rzyć związek oparty na solidnych podstawach. Przecież jestem nor­malnym człowiekiem, mam normal­ne pragnienia. To piękne - prawda? A z drugiej strony jakieś takie potworne rozdar­cie, poczucie niezgody, wewnętrzny sprzeciw, brak akceptacji siebie, swoich skłonności. Wytężyłem wiec wszystkie siły, aby przełamać się, pogodzić ze sobą. Cóż, kiedy szybko okazało się, jak naiwny jestem. Pełen tych pragnień i targany niepewnością wkroczyłem w świat homoseksualistów. Pozna­łem jednego mężczyznę, drugiego, kolejnego. Żaden z niech nie dał mi tego, czego szukałem. Okazało się, że istnieje tylko seks. W jakiś sposób sam wpadłem w ten wir: młody, nie­doświadczony, naiwny, niestanowczy... Omotał mnie zupełnie szał sek­sualnego zatracenia. Sam się zastanawiam, ile było ryzykownych sytuacji, ile razy ryzykowałem życie w nadziei na miłość? Ile razy nie mo­głem spojrzeć sobie w twarz? Ile razy uciekałem rano? Jak bardzo się splugawiłem? Stało się to wręcz obsesją -poczucie plugawości. Ale trwałem tam ciągle jeszcze, ciągle miałem na­dzieje na upragnione szczęście. Marnowałem czas, marnowałem swoje studia. Depresja stała się sta­nem permanentnym. Desperacko szukałem. Odwiedzałem miejsca tzw. pikiet, szukałem przez ogłosze­nia, Internet, zaglądałem do parków. I w pewnej chwili dotarło to do mnie. Patrząc na starych, obleśnych peda­łów krążących po krzakach, pomyśla­łem: „Ty też tak skończysz!". Cóż, moje żelazne nerwy tego nie zniosły. Załamanie nerwowe to i tak niewie­le, inni kończą gorzej, kończą... Trwało to długo, pomogło mi kilka cudownych zbie­gów okoliczności. Już trzeźwo ocenia­łem swoją sytuację. Dzięki temu wreszcie dostrzegłem moje uzależnie­nie od pornografii, którą karmiłem się od lat. (...) Szukając wielkich wartości wpadłem po uszy w bagno. Gdzie jest ten piękny świat gay'owskiego szczę­ścia, pytam? Pytam wszystkich Biedroniów i Starostów? Cóż podajecie młodemu człowiekowi, który w tele­wizji, prasie słyszy o waszej „normal­ności", o kochających się parach, o prawie do wychowywania dzieci?! Poniekąd jestem ofiara tej propa­gandy. I wreszcie zacząłem mówić z innymi o moim stosunku do siebie, o nienawiści, jaka we mnie rosła. Przez przypadek złapałem w Internecie chło­paka myślącego podobnie jak ja. Posta­nowiliśmy zmienić nasze życie - ot, decyzja wystukana na gadu-gadu, a stała się najważniejsza, jaką dotąd podjąłem. Zaczęliśmy szukać pomocy i znalazłem ją w..., znalazłem tam pełne zrozu­mienie i niekłamaną miłość i odda­nie. Spotkałem wielu młodych ludzi walczących z tkwiącym w nich przy­wiązaniu: ze swoimi homoseksualnymi odczuciami. Ale najważniejsze, że spotkałem młodych ludzi wycho­dzących na prostą..... SAUL"

Reklama

« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • Pikne lesbijki lizanie siebie
  • Jestem lesbijką i wstydzę się tego
  • jak flirtować z lesbijka
Do góry strony: Jestem lesbijką?