20
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń196
  • Odpowiedzi18
  • Ocen na +0
20 ppt ?

jestem śpiochem :// (19)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: jestem śpiochem ://

Napisał(a): Gość -

POdejrzewam, że może to być kwestia twojego nastawienia.
Zakotwiczyłeś sobie w głowie, że jesteś śpiochem i nic poza piciem kawy nie robisz w stronę wyrwania się z takiej świadomości. Wszelkie nasze dolegliwości zaczynają się w naszej głowie. Spójrz na siebie prze pryzmat osoby aktywnej, nie zmeczonej. Budź się rano nie ze słowami na ustach w stylu 'ale jestem zmęczony', a 'cudowny dzień, wstaję i zabieram się do działania'.
Powinno pomóc. Grunt to dobre nastawienie.
Na mnie dodatkowo działa pobudzająca muzyka. Włącz więc to, co lubisz, coś co cie nie zamula i wkrocz w nowy dzień z uśmiechem i energią na twarzy :)

jestem prawie pewna, ze masz niedobor zelaza (anemie). Wszystkie twoje objawy na to wskazuja. Zrob badania, ale juz dzis zacznij pic Floradix (zelazo+witaminy) jest w plynie, wiec szybko dziala. Ok tygodnia i powin ienes zaczac czuc sie dobrze, tylko musisz to pic przez dluzszy czas, by dobrze uzupelnic niedobor, a moze nawet kilka lat, bo moze masz tendencje do anemii. Jest bez recepty, dodaje energii i zlikwiduje poczucie zmeczenia, tylko cierpliwie czekaj, bo kilka dni conajmniej trzeba poczekac na reakcje organizmu i az niedobor sie uzupelni. Zobaczysz poczujesz sie jak zupelnie nowo narodzony

Reklama

Współczuje ci szczerze ziom, zasnąć tuż przed kołem i na nie nie pójśc. Znam ten ból kiedy się spóźniesz na kolosa, czy egzamin zupełnie nie ze swojej winy. Niestety wykładowcy tego nie rozumieją.
A co na twoja przesadną senność. Wiesz... mi zwyczajna kawa wystarcza, ale nie taka lura czy z mlekiem tylko fest mocna czarna espresso.
Nie chce ci tutaj żadnej choroby diagnozowac czy czegos podobnego, po prostu przejdź się do lekarza. posłucha cię, zajrzu tu i ówdzie i będziesz wiedział na czym stoisz ;)
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • jesyem spiochem
  • jestem śpiochem
  • chce przestac byc spiochem
  • jestem spiochem
  • jak przestac byc spiochem
Do góry strony: jestem śpiochem ://