360
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń17 tys.
  • Odpowiedzi181
  • Ocen na +0
360 ppt ?

jestem w związku z żonatym facetem (182)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: jestem w związku z żonatym facetem

Napisał(a): zielone -

gość powiem Ci szczerze, że dla mnie jest nieludzkie to co robisz. postaw się na miejscu kobiety, której przysięgał miłość, wierność i uczciwość małżeńska. Poza tym skąd ta twoja pewność co do niego, skoro zdradza zonę to nie zdradzi Ciebie? Uważasz go za ideał, ale on żyje w kłamstwie, krzywdzi ludzi i to troje na raz. Facet z obrączką to powinno być tabu- jeśli coś mu się psuje w małżeństwie jego obowiązkiem jest to naprawiać a nie bawić się z Tobą. Poza tym pomyśl poważnie- niszczysz inną kobietę, jej plany, marzenia i niszczysz rodzinę, świadomość dziecka. Ale on z inną kobietą- zoną funkcjonuje w rodzinie. Rodzina to świętość. Powinnaś znaleźć kogoś kto będzie zawsze tylko Twój. Tylko dla Ciebie cały i na zawsze. Nie wierz że nie uprawiają seksu- to bzdura. Wiesz, pisze do ciebie bo mój mąż rok po ślubie i po narodzinach córki zdradzał mnie z inną kobietą. Spotkałam się z nią. Bolało, boli i będzie bolało, ale wyciągnęłam wnioski i ona też. Kochała go, wiem, a on czuł się nieszczęśliwy w związku, zepchnięty na dalszy plan naszego życia- szukał kogoś i znalazł ją. Ale taka sielanka nie trwa długo. Mój mąż obiecywał jej rozwód itp rzeczy, tez twierdził, że nie śpimy ze sobą. Wiele łez mnie to kosztowało- zniszczyło mi życie, ale wiem, że jej życie też zostało zniszczone w jakimś sensie. Płakała, przy mnie mówiła jak bardzo go kocha- jak powiedział, że rodzina jest dla niego najważniejsza zaczęła nas szantażować ciążą, której nigdy nie było, telefonami, smsami i historii nie było końca. Męża wyrzuciłam z domu, ale koniec końców jesteśmy razem, bo rodzina to dla mnie świętość. Wybaczyłam mu, bo wiem, że się pogubił i ja też. Teraz problemom stawia czoła razem, a ona... po długim czasie dostałam ostatniego smsa o treści- przepraszam... Nie krzywdź innych, nie daj siebie skrzywdzić... żyj i kochaj, ale kogoś kto będzie tylko twój- stać cię na to. A jeżeli rzeczywiście ich małżeństwo to fikcja- to daj mu wybór albo Ty albo rodzina, bo im wcześniej tym lepiej. daj szanse i tej drugiej, aby mogła ułożyć sobie życie. Córka- nie ważny będzie jej wiek, żeby nie bolało- będzie bolało zawsze, bo ojciec powinien być zawsze, a straci go i tak. Bo co- potem powie, że jest w gimnazjum i on nie może, potem, że matura? to nie tak. Jeżeli do tej pory nie ma odwagi odejść to zadaj sobie pytanie- czy on naprawdę nie może czy nie chce? Czy jest mu tak wygodnie? Nie musisz być tą drugą- znajdź kogoś dla kogo będziesz jedyna- to moja rada. I nie krzywdź innych- bo to wraca, choć mówisz, ze to głos serca- posłuchaj głosu rozsądku i swojej wrażliwości. życzę Ci dużo szczęścia w nowym roku i odwagi, aby dowiedzieć się, co powinnaś zrobić.
I ja sie z tym zgadzam i mowie to jako ta druga. Jestem obecnie z facetem, ktory kiedys tez mial zone. Obecnie jest po rozwodzie i jestesmy razem. Ale zaczelo sie tak - on tyl jeszcze zonaty - zona dawala popalic, on tam byl naprawde mega nieszczesliwy, ponizany, wykorzystywany finansowo itd (wiem to nie tylko on niego - bo to malo istotne, ale od rodziny i znajomych, nawet prawnika - bardziej wiarygodne, i z wlasnych obserwacji). Trwalo to ok 10 m-cy. Po kolejnej awanturze o nic, powiedzial jej dosc i ze chce rozwodu ale potem ucichlo bo jej syn uciekl z domu i byla afera, potem byly swieta, po swietach zarzadalam by sie wyprowadzil z sypialni i to zrobil, wtedy ona juz o mnie wiedziala, wyprowadzil sie z domu na 2 tyg( dokladnie, od do, kazdy wiedzial na czym stoi) by dac wszystkim czas do namyslu, wrocil, gdy wrocil, spal w osobnym pokoju - dom nalezy do niego tylko i wylacznie, wiec ona sie musiala wyprowadzic, troche potrwalo zanim znalazl jej nowy dom, urzadzil i sie wyprowadzila. Ja sie do niego wprowadzilam dopiero po roku.
Dlaczego to pisze - wiesz jesli faktycznie jego malzenstwo jest skonczone - to on je teraz musi prawnie i oficjalnie zakonczyc. Daj mu jasno i wyraznie do zrozumienia ze tego oczekujesz. Jesli to zrobi - jest twoj, jesli sie bedzie zbyt dlugo wymigiwac i platac to znaczy ze cie zwodzi i rozwodu nie wezmie - no chyba ze za 15 lat.
Daj mu na to czas, ale niech to bedzie rozsadny okres i z gory jasno ustalcie jak dlugo. Wtedy kazdy wie na czym stoi.
Jedyny prawdziwy problem to dziecko - on zawsze bedzie jego ojcem i kropka. (U nas bylo latwiej, bo oni nie mieli dzieci wspolnych, tylko ona z poprzednich 2 malzenstw).

Ludzie sie rozwodza z roznych powodow. Ty jedynie mosisz miec pewnosc ze jego malzenstwo jest juz skonczone. Jesli nie - zakoncz ta znajomosc. A kwiaty i kolacje to jeszcze nie milosc. Teraz cie traktuje jak ksiezniczke bo ma cie tylko raz na tydz. Warto sie upewnic czy bedziesz dla niego taka wyjatkowa tez na codzien.
INTERIA.PL

Napisał(a): zielone -

gość
gość Jestem żonaty. Mam dwoje dzieci. Żona tak naprawdę chyba nigdy mnie nie kochała. Wyszła za mnie chyba z rozsądku. Nie sypiamy ze sobą już dawno. Po prostu wychowujemy razem dzieci i prowadzimy dom. Nie Mogę się jednak zdobyć na ten krok, żeby sobie "kogoś znaleźć". Jestem sam jak palec i nie uważam tego za dobre rozwiązanie.
rozwiedz sie z nia. chyba ze myslisz ze jeszcze moze byc miedzy wami dobrze. jesli nie, odejdz, wiesz mi sama pochodze z rodziny gdzie rodzice praktycznie odkad pamietam klocili sie albo w ogole ze soba nie rozmawiali i odbilo sie to na mnie i moim rodzenstwie ogromnym pietnem, mozesz byc swietnym ojcem nie bedac mezem, nie robcie krzywdy dzieciom.
A moze powiedz jej dokladnie to co tutaj napisales........... Byc moze rozwod to jedyne rozwiazanie, ale jest szansa na to ze dojdziecie do tego razem i na spokojnie i zaoszczedzicie sobie nawzajem niepotrzebnych nieprzyjemnosci.

Reklama

Napisał(a): gość -

jak czytam takie problemy to mi się nóż w kieszeni otwiera. Sama jestem kobietą i mam męża i dwoje dzieci. Wiem że faceta trzeba umieć przy sobie trzymać i zatrzymać!!! Nigdy nie poniżyłabym się do tego stopnia aby zadowolić się innych zajętym/żonatym facetem.
Nie wiem jak te dziewczyny podchodzą do życia... myślą że są tą jedyną, że bajka będzie trwać wiecznie a tymczasem są kolejną ofiarą jego penisa i biedne nie wiedzą że każdy facet w końcu zrozumie że każda kochanka o 4 rano "pachnie" tak samo!!! - te ostatnie słowa kiedyś usłyszałam od faceta, który po wielu romansach stwierdził że nie ma jak własna żona.
Wiec dziewczyny nie rzucajcie sobie same kłody pod nogi...jak facet zajęty to ucinać "uczucie" i znajomość w zarodku a nie dopuścić żeby się na tobie wyjeździł i poszedł do innej po pewnym czasie.
szkoda mi was!
ja sama robię wszystko żeby mój mąż był zadowolony ze mnie pod każdym względem i JEDNOCZEŚNIE daje mu jasno do zrozumienia że poniżać się nie dam a jak mnie zdradzi to zanim wróci do domu będzie spakowany....nie ma wyjścia. dla mnie przysięga to przysięga i koniec.

Napisał(a): Gość -

gość jak czytam takie problemy to mi się nóż w kieszeni otwiera. Sama jestem kobietą i mam męża i dwoje dzieci. Wiem że faceta trzeba umieć przy sobie trzymać i zatrzymać!!! Nigdy nie poniżyłabym się do tego stopnia aby zadowolić się innych zajętym/żonatym facetem.
Nie wiem jak te dziewczyny podchodzą do życia... myślą że są tą jedyną, że bajka będzie trwać wiecznie a tymczasem są kolejną ofiarą jego penisa i biedne nie wiedzą że każdy facet w końcu zrozumie że każda kochanka o 4 rano "pachnie" tak samo!!! - te ostatnie słowa kiedyś usłyszałam od faceta, który po wielu romansach stwierdził że nie ma jak własna żona.
Wiec dziewczyny nie rzucajcie sobie same kłody pod nogi...jak facet zajęty to ucinać "uczucie" i znajomość w zarodku a nie dopuścić żeby się na tobie wyjeździł i poszedł do innej po pewnym czasie.
szkoda mi was!
ja sama robię wszystko żeby mój mąż był zadowolony ze mnie pod każdym względem i JEDNOCZEŚNIE daje mu jasno do zrozumienia że poniżać się nie dam a jak mnie zdradzi to zanim wróci do domu będzie spakowany....nie ma wyjścia. dla mnie przysięga to przysięga i koniec.
Browo!
Mam takie samo zdanie! :)

Reklama

Żal mi CIĘ dziewczyno ,miałam romans dwuletni z żonatym facetem, dzieci miał nastolatki i obiecywał że jak będą pełnoletnie to będziemy razem.Kochałam go spotykaliśmy się często i wyjeżdżaliśmy bo taką miał pracę.Miły troskliwy ciepły i kochający .I CO? gdy żona się dowiedziała to zostawił mnie bez słowa i przestał odbierać odemnie telefony .Nie mogłam zrozumieć że nawet mi nie wyjaśnił i ze mną nieporozmawiał .Pozdrawiam.

Reklama

gość Żal mi CIĘ dziewczyno ,miałam romans dwuletni z żonatym facetem, dzieci miał nastolatki i obiecywał że jak będą pełnoletnie to będziemy razem.Kochałam go spotykaliśmy się często i wyjeżdżaliśmy bo taką miał pracę.Miły troskliwy ciepły i kochający .I CO? gdy żona się dowiedziała to zostawił mnie bez słowa i przestał odbierać odemnie telefony .Nie mogłam zrozumieć że nawet mi nie wyjaśnił i ze mną nieporozmawiał .Pozdrawiam.
Co miałas zrozumieć?? Ze dawałas za darmochę? no to się w prosty sposób dowiedziałaś. Liczyłaś że ci podziekuje że sobie poużywał?? Przynajmniej dowiedziałas się czegoś o sobie. Jeżeli wyciągnęłaś wnioski to już sukces bowiem być idiotką przez całe dwa lata to szmat czasu aby cokolwiek zrozumieć a do ciebie przez te dwa lata mało docierało. No w końcu udało się.

kobito!!!opamiętaj się bo błądzisz...zamieszkaj z nim,a obiecuję ci że będziesz na tej samej pozycji co jego żona. chciałbym abyś była świadoma tego że cię wali w rogi.poza tym okradacie jego rodzinę na te wasze wykwintne kolacyjki.. współczuję ci jesteś żałosna!!!!

Fajne forum. Kobietki doradzaja nastepnej naiwnej. Niektóre świadczą swoim przykładem a dziś statystycznie w romans z żonatym przygłupem wejdzie następne kilkaset naiwnych i za rok czy dwa świdczyć będa nastepnej idiotce swoim przykładem.
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • jestem z zonatym facetem
  • jestem z żonatym mężczyzną
  • związek córki z żonatym
  • jestem w zwiazku zonatym mezczhy
  • jestem z zonatym
  • czy można być z żonatym mężczyzną
  • ile dac czasu zonatemu facetowi?
  • jestem z zonatym facetem . czy robie dobrze
  • Sex z żonatym forum
Do góry strony: jestem w związku z żonatym facetem