158
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń12 tys.
  • Odpowiedzi28
  • Ocen na +3
158 ppt ?

Jestem zakochana w chłopaku najlepszej przyjaciółki.. co robić? (29)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Jestem zakochana w chłopaku najlepszej przyjaciółki.. co robić?

Napisał(a): ~elina -

Jestem po uszy zakochana w chłopaku swojej najlepszej przyjaciółki. Spotykaliśmy się zanim oni się zeszli, doszło między nami do zbliżenia, nawet nie zdążyłam jej o tym powiedzieć, a ona mi wyleciała z tekstem, że go kocha. Odpuściłam więc temat, a teraz oni się zeszli!! Jak ja mam to wytrzymać? Jak teraz mam się dalej przyjaźnić z Magdą? Jak zapomnieć o uczuciu, którym darzę tego faceta? Co robić? Jestem w patowej sytuacji.. Nie wiem, co robić.. Kompletnie się w tym wszystkim pogubiłam.. tęsknię za nim..

Re: Jestem zakochana w chłopaku najlepszej przyjaciółki.. co robić?

Napisał(a): ~babce -

[b][/b]Powiedz jej to co tu napisałeś, ze cie kręci. ze dymałaś się z nim. najlepiej jakbys dodała jakiś intymny szczegół np. pieprzyk na lewym jajku, bo ci nie uwierzy. No i sumie to on dokonał juz wyboru.

Napisał(a): ~gość -

~elina
buc1 Należy się odkochać i oto cała filozofia.
gdyby to było takie proste...
A nie jest proste?Ty się masz martwić, a chłopak wybrał jak wybrał. Nie daje ci to nic do myślenia?
Co za czasy nastały, żeby sugerować się radami z internetu, a gdzie swój rozum i honor?

Napisał(a): Kajetana -

Ale jakoś go nie ukelas niczym skoro wybrał jednak przyjaciółkę. Zatem co ci to da że powiesz o tym przyjaciółce? Z ciebie taka przyjaciółka jak z koziej dupy trąba. Chcesz namieszać z zazdrosci. Twoja miłość twój problem. On jej nieodwzajemnił więc po co mącisz...

Kajetana Ale jakoś go nie ukelas niczym skoro wybrał jednak przyjaciółkę. Zatem co ci to da że powiesz o tym przyjaciółce? Z ciebie taka przyjaciółka jak z koziej dupy trąba. Chcesz namieszać z zazdrosci. Twoja miłość twój problem. On jej nieodwzajemnił więc po co mącisz...
a kto powiedział, że ja chce w czymkolwiek mieszać? Uważam, że to nie fair, że ona o niczym nie wie, a namówił mnie do tego ten facet, że niby po co jej mówić.. A potem nagle się zeszli. Czy uważasz, że to uczciwe? Gdybym chciała namieszać, to już dawno bym to zrobiła.

Napisał(a): gość -

PPPOWIEC JEJ PRAWDĘ WKONCU JESTEŚCIE PRZYJACIÓŁKAMI MOŻE ON SPECIALNIE TAK ZROBIŁ ŻEBY CIĘ ZALICZYĆ SKORO CIĘ NAMAWIAŁ NA TO BYŚ NUC NIE MOWILA KOLEŻANCE. MOŻE OB JEST NIEUCZCIWY WOBEC NIEJ. Bynajmniej niema co przywiązywać się uczuciowe do takiego faceta jak wybrał ja ty daj sobie spokój. Miłości już z tego nie będzie to nie bajka tylko realia naszego świata pozdrawiam Sylwia

gość PPPOWIEC JEJ PRAWDĘ WKONCU JESTEŚCIE PRZYJACIÓŁKAMI MOŻE ON SPECIALNIE TAK ZROBIŁ ŻEBY CIĘ ZALICZYĆ SKORO CIĘ NAMAWIAŁ NA TO BYŚ NUC NIE MOWILA KOLEŻANCE. MOŻE OB JEST NIEUCZCIWY WOBEC NIEJ. Bynajmniej niema co przywiązywać się uczuciowe do takiego faceta jak wybrał ja ty daj sobie spokój. Miłości już z tego nie będzie to nie bajka tylko realia naszego świata pozdrawiam Sylwia
No właśnie! On nie widzi problemu w tym, że najpierw dochodzi do zbliżenia między nami, a kilka dni później miedzy nim a Magdą..

Napisał(a): ~idiota -

~elina
Kajetana Ale jakoś go nie ukelas niczym skoro wybrał jednak przyjaciółkę. Zatem co ci to da że powiesz o tym przyjaciółce? Z ciebie taka przyjaciółka jak z koziej dupy trąba. Chcesz namieszać z zazdrosci. Twoja miłość twój problem. On jej nieodwzajemnił więc po co mącisz...
a kto powiedział, że ja chce w czymkolwiek mieszać? Uważam, że to nie fair, że ona o niczym nie wie, a namówił mnie do tego ten facet, że niby po co jej mówić.. A potem nagle się zeszli. Czy uważasz, że to uczciwe? Gdybym chciała namieszać, to już dawno bym to zrobiła.

no to jestescie siebie warci. bierz go! chociaz w koncowym rozrachunku moze ta dziewczyna nie bedzie cierpiec:)

Napisał(a): ~Zonaty od 40 lat -

Kobieto ten facet nie jest wart zeby go nawet kopnac, To ludzka wsza. Ma kobiete ,twoja kolezanke zyje z nia i dobiera sie do ciebie bo ma rzadze. Ty tez wiedzac ze on ma ja wystawiasz swoja dziuple do jego kaczora. Pfu.[b][/b]

Napisał(a): troskliwamisiaa -

~Zonaty od 40 lat Kobieto ten facet nie jest wart zeby go nawet kopnac, To ludzka wsza. Ma kobiete ,twoja kolezanke zyje z nia i dobiera sie do ciebie bo ma rzadze. Ty tez wiedzac ze on ma ja wystawiasz swoja dziuple do jego kaczora. Pfu.[b][/b]
Uciekaj z takiej relacji, tylko Ty będziesz cierpieć.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Jestem zakochana w chłopaku najlepszej przyjaciółki.. co robić?