26
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń298
  • Odpowiedzi15
  • Ocen na +31
26 ppt ?

Jeszcze raz o filmie Kler. (16)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Jeszcze raz o filmie Kler.

Napisał(a): johanimperium -

Czy film Kler miał jakiś wpływ na wiernych ? Oczywiście że nie.Wystarczy pójść do kościoła.Film ten po
prostu spłynął jak woda po kościele i wiernych. Ludzi chorych psychicznie i pedofilów znajdziesz w każdym
środowisku nawet jak policja czy sędziowie. Szkoda że nikt nie zauważył w tym filmie działania władzy.
Nasza władza za wszelką cenę stara się ukryć chorobę zła która drąży nasze wszystkie instytucje.
INTERIA.PL

Re: Jeszcze raz o filmie Kler.

Napisał(a): ireneo -

Pewno, sporo, choć mniej niż w zawodzie koloratek jest pedofilów u murarzy. Jeśli murarze bywają degeneratami to dlaczego nie dostojne tęgości. A w czym są lepsze od nich. Tamci budują domy a ci wiarę, miłość do dzieci. Słuszne odniesienie

Napisał(a): ~gość -

Szapołowska o filmie "Kler"

"Apeluję o spokój i rozsądek w temacie wylewania pomyj na wszystkich księży i o zajęcie się w życiu czymś pożytecznym, np. pójściem na spacer z psem. To zwykła nagonka, a nagonki zatruwają mi powietrze, sprawiając, że nie mogę oddychać. Dosyć tego! - podsumowała."

Więcej:https://www.c(...)a-11675

Reklama

~gość Najwięcej procentowo pedofilów jest w tęczowej hołocie.
Nie, wśród księży jest 7 razy więcej skazanych w liczbie ogółu skazanych Polaków. A przecież nawet rodzice chłopczyków i dziewczynek na wsiach wolą o gwałtach na nich przez proboszczów nie zgłaszać. Istotne w tm jest, że gwałcą hurtowo.

Reklama

~gość Tu jeszcze środowisko LWP wypada wymienić, trepy, sanitariusze itp.
Nie, w tych środowiskach pojedyńczy przestępcy. Za koloratkami najwięcej odsiaduje chłopów. I coś w tym jest, bo do seminariów trafia najwięcej chłopskich.

Napisał(a): pintapalec -

A najbardziej niesamowite jest to, że każdą ujawnioną prawdę, o zboczeniach księży,hierarchia kościelna,twierdzi ,że to atak na kościół i na boga..To nie jest atak na kościół, tylko na zboczoną i zbrodniczą klikę kleszą,która jest obłudna ,pazerna i w 80 % zboczona.Ta klika klesza to nie jest cały kościół .Kościół, to są wszyscy wierni do niego należący,I to jest właśnie żałosne,że wierni nie widzą w swej niewiedzy, lub nie chcą wierzyć i widzieć jacy degeneraci rządzą ich kościołem.Ale to jest właśnie ta tysiącletnia indoktrynacja narodu polskiego przez tą czarną mafię..Większość katolików nie wierzy w boga i w to co jest napisane w biblii,ale wierzy w większości obłudnym i pazernym klechom. I w tradycję stworzoną przez tą klikę na swoje potrzeby i wygodę..Nie na darmo ta watykańska sitwa klesza zabraniała przez setki lat, pod karą śmierci i tortur czytania i drukowania tej biblii,żeby ludzie nie dowiedzieli się całej prawdy o ich przestępczej sekcie ,obłudzie i oszustwach ,którymi karmili prostych i uczciwych ludzi.I to jest żałosne w tej czarnej mafii a nie w kościele.I to jest cała prawda o tej rzymsko-watykańskiej mafii kleszej

Reklama

Napisał(a): Gość -

Ada777 Oni i tak są otumanieni przez kler ,że traktują ich jak bożków, spojrz na inne kościoły tam kapłan jest traktowany jak normalny człowiek a nie jak bóstwo.( proszę nie myśleć o sektach bo to inna sprawa)
Racja. Myślę że potrzeba wieków a przynajmniej dziesięcioleci żeby mentalność katolików zmieniła się.

Napisał(a): stiffnecked -

Kajetana
Ada777 Oni i tak są otumanieni przez kler ,że traktują ich jak bożków, spojrz na inne kościoły tam kapłan jest traktowany jak normalny człowiek a nie jak bóstwo.( proszę nie myśleć o sektach bo to inna sprawa)
Racja. Myślę że potrzeba wieków a przynajmniej dziesięcioleci żeby mentalność katolików zmieniła się.
Ciezko przewidziec, szczegolnie gdy moga pojawic sie zmieniajace cywilizace technologie. W tym wieku kosciol moze stracic monopol na niesmiertelnosc. Nie ma chyba religii ktora moglaby przejsc obok takiego faktu obojetnie.

Napisał(a): Gość -

stiffnecked
Kajetana
Ciezko przewidziec, szczegolnie gdy moga pojawic sie zmieniajace cywilizace technologie. W tym wieku kosciol moze stracic monopol na niesmiertelnosc. Nie ma chyba religii ktora moglaby przejsc obok takiego faktu obojetnie.
Patrząc na obecny postęp technologiczny a sposób myślenia niektórych ludzi to dzielą ich od rzeczywistości jakieś lata świetlne. Nawet gdyby naukowcy udowodnili że boga nie ma (załóżmy) to jeszcze przez wiele lat zaprzeczano by i gloryfikowano nadal Watykan i jego namoestników niczym złotego cielca. Wówczas nawet mógłby powstać prawdziwy ruch prześladowanych chrzescijan.
Zarazę trudno wytępić.

Napisał(a): ~Arab -

Kajetana
Racja, Musieliby wziąć z ciebie przykład, to mentalność zmieniłaby się błyskawicznie. A tak a propo - twoja mentalność zmieniła się jak sama dawałaś dupy arabom, czy dopiero jak córeczkę oddałaś muślinowi?

Napisał(a): stiffnecked -

Kajetana
stiffnecked
Kajetana
Patrząc na obecny postęp technologiczny a sposób myślenia niektórych ludzi to dzielą ich od rzeczywistości jakieś lata świetlne. Nawet gdyby naukowcy udowodnili że boga nie ma (załóżmy) to jeszcze przez wiele lat zaprzeczano by i gloryfikowano nadal Watykan i jego namoestników niczym złotego cielca. Wówczas nawet mógłby powstać prawdziwy ruch prześladowanych chrzescijan.
Zarazę trudno wytępić.
Tak, bo religijni maja swoja ksiazke i gardza wiedza swiata. Gdyby te wiedze o nieistnieniu zaaplikowac przy budowie nowego iPhone, to uzywaliby tak samo jak dzis wojownicy plaskiej Ziemi uzywaja polaczen satelitarnych by opowiadac o plaskiej Ziemi. Nie. Ja mam na mysli cos co zrobi realna roznice, jak transfuzje. Gdy pojawi sie dla wiekszosci chrzescijan (czy ogolnie teistow) wybor pomiedzy bogiem i byciem 'amiszami' a ludzkoscia, czyli uzywanie jakiejs technologi i podazanie z duchem czasow. Co to moze byc to nie mam pojecia, ale niesmiertelnosc moglaby zalatwic sprawe. Gdyby ateistyczni naukowcy zrobili nie wiecznosc, ale jakies 30 milionow lat matrixa pozagrobowego. Pojawiasz sie tam moment po tym jak cie szlag trafi. Oczywiscie, by technologia w ogole zadzialala, to takiej osoby matce trzeba wyjac plod w trzecim miesiacu ciazy, postawic znak Bestii na czole i wsadzic oznakowanego spowrotem do narodzin… No i jeszcze moge wymyslic, ze 88% plodow przezywa zabieg a 96% rodzi sie bez 'powiklan' i wciaz nie wiadomo dlaczego tyle i w matrixie mozesz generowac 500+ partnerow seksualnych o doswiadczeniu od dziewicy do miliona wylatanych godzin…
« Wróć do tematów
Do góry strony: Jeszcze raz o filmie Kler.