309
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń1 tys.
  • Odpowiedzi272
  • Ocen na +75
309 ppt ?

Jezus - historia alternatywna (273)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Jezus - historia alternatywna

Napisał(a): frankeman -

KarolP12 Nie neguję chadzania w parze dwóch chorób w jednej osobie ateisty - ateizmu i pederastii.
Neguję umiejętność używania rozumu u ateisty :))
Hehehe
Święte słowa.
Dlatego hymn ateistów brzmi "Wiarą ukorzyć trzeba zmysły i rozum swój".
He, he, he :)
INTERIA.PL

Napisał(a): KarolP12 -

frankeman
KarolP12 Nie neguję chadzania w parze dwóch chorób w jednej osobie ateisty - ateizmu i pederastii.
Neguję umiejętność używania rozumu u ateisty :))
Hehehe
Święte słowa.
Dlatego hymn ateistów brzmi "Wiarą ukorzyć trzeba zmysły i rozum swój".
He, he, he :)
Wasz hymn to miedzynarodówka. Z kolei to co bredzisz nie jest nawet tytułem niczego :)) Hehehe

A to przepraszam.
Widziałem abp. Wesołowskiego śpiewającego "Wiarą ukorzyć trzeba zmysły i rozum swój", stąd pomysł, że to hymn zboków, czyli ateistów, bo tylko ateiści są zbokami. He, he, he :)
A tu proszę, jak lud boży czci Wesołowskiego:

Nie sądziłem, że spowiedź może wywoływać ograniczenie umysłowe.
No ale skoro fachowiec tak twierdzi...
Kolega Karol dość często się spowiada, jak mniemam ? ;)
Hi, hi, hi :)

Napisał(a): Gość -

KarolP12 Nigdy nie sugerowałem nic na temat kogoś o nazwisku Wesołowski, nie rozmawiam z nim, tylko z tobą franki :))
Sugeruję natomiast, że ograniczenie było rozciągnięte w czasie, a dopełniło się podczas ostatniej spowiedzi ze 30 lat temu :))
Hehehe
Potrafisz wyobrazić sobie siebie, jako człowieka rozsądnego, który nie dalej jak wczoraj poznał historię Jezusa, jego poczęcia, narodzin, życia, ukrzyzowania, zmartwychwstania i wniebowstąpienia. Jak byś zareagował na treść tego, co słyszysz?

frankeman
ollyvia
KarolP12 Nigdy nie sugerowałem nic na temat kogoś o nazwisku Wesołowski, nie rozmawiam z nim, tylko z tobą franki :))
Sugeruję natomiast, że ograniczenie było rozciągnięte w czasie, a dopełniło się podczas ostatniej spowiedzi ze 30 lat temu :))
Hehehe
Potrafisz wyobrazić sobie siebie, jako człowieka rozsądnego, który nie dalej jak wczoraj poznał historię Jezusa, jego poczęcia, narodzin, życia, ukrzyzowania, zmartwychwstania i wniebowstąpienia. Jak byś zareagował na treść tego, co słyszysz?
Ale oczekujesz napisania prawdy od osobnika, który zawodowo zajmuje się szerzeniem nieprawdą i z nieprawdy żyje ?
To tak, jakby oczekiwać od prezesa koncernu tytoniowego, że zrobi kampanię informacyjną o szkodliwości palenia.
Niczego nie oczekuję. Jestem tylko ciekawa, co i czy odpowie.
Może sobie jeszcze zrobić jedno ćwiczenie na wyobraźnię i spojrzenie z dystansu. Niech założy, że nigdy nie słyszał o wierze katolickiej. Co pomyśli o jej wyznawcach, kiedy dowie się, że ci symbolicznie zjadają ciało i wypijają krew człowieka, który być może żył 2000 lat temu?

sosna177
stevn Zdjęcie
.....i ten czas przyszedł.....
Też to dostrzegam.
Prezentuję tu zdrową naukę, a niektórzy nie mogą jej ścierpieć.
Ewentualnie mogę zgodzić się, że moje koncepcje są chore, ale na pewno nie bardziej chore niż dotychczasowe :)

sosna177
stevn Zdjęcie
.....i ten czas przyszedł.....
Myślę że Dzieło Jezusa Chrystusa było podważane zawsze, czynili to już współcześni Mu ludzie. Natomiast aktualnie nasila się, bo Boży przeciwnik wie że jego czas kończy się, inspiruje ludzi negujących Stwórcę żeby zakładali tematy które podważają Biblię. A szczególnie Zmartwychwstanie Jezusa Chrystusa, gdyż wydarzenie to jest zwrotem. Podobnie wkrótce nastąpi takie zwrotne wydarzenie, czyli zmartwychwstanie wiernych Jezusowi ludzi i ich Pochwycenie. Bo będzie tak jak zapisane jest w Łukasz 17;26-35
"  I jak było w czasach Noego, tak też będzie za dni Syna Człowieczego: jedli, pili, żenili się, wychodziły za mąż – aż do chwili, kiedy to Noe wszedł do arki. Potem przyszedł potop i zniszczył wszystkich.  Podobnie zresztą działo się za czasów Lota: jedli, pili, kupowali, sprzedawali, uprawiali pola i budowali. Tego dnia zaś, kiedy to Lot wyszedł z Sodomy, spadły z nieba ogień i siarka i wytraciły wszystkich.  Tak też będzie wtedy, kiedy pojawi się Syn Człowieczy. Gdy ktoś będzie się znajdował w owym czasie na dachu, mając jeszcze swoje rzeczy wewnątrz domu, niech nie wraca, żeby je zabrać. Podobnie też gdy ktoś będzie się znajdował na polu niech nie wraca.  Przypomnijcie sobie żonę Lota.  Ktokolwiek usiłuje ocalić swoje życie, straci je; ten zaś, kto by je stracił, znów będzie żył.  Mówię wam, że nocy owej będą dwaj na tym samym posłaniu: jeden będzie zabrany, a drugi zostanie. Dwie kobiety będą obracały żarna: jedną zabiorą, a druga pozostanie. "

Jednakże wybór i decyzja jest w gestii człowieka. W kwestii rozstrzygnięcia kto zostanie zabrany, a kto pozostanie na tej Ziemi NIE MA ALTERNATYWY... W sensie że nie ma trzeciej opcji...

frankeman Nie sądziłem, że spowiedź może wywoływać ograniczenie umysłowe.
No ale skoro fachowiec tak twierdzi...
Kolega Karol dość często się spowiada, jak mniemam ? ;)
Hi, hi, hi :)
Ja nie sądziłem, że można nieustannie wymyślać nowe brednie coraz bardziej oderwane od rzeczywistości :))
Czego to ateiści nie udowodnią
Hehehe

ollyvia
Hehehe
Potrafisz siebie wyobrazić jako człowieka rozsądnego, który wyśmiewa chore urojenia o różowej panterze ateistycznych świrów? :))
« Wróć do tematów
Do góry strony: Jezus - historia alternatywna