51
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń3 tys.
  • Odpowiedzi17
  • Ocen na +0
51 ppt ?

język w uchu? (18)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: język w uchu?

Napisał(a): Gość -

haha :D to zalezy od indywidualnych potrzeb , kogos to moze brzydzic komus innemu moze byc wszystko jedno a jeszcze kogos to moze podniecac :D ja jestem facetem ale lubie jak kobieta przygryzie mi ucho albo pocaluje / polize ... byle nie za bardzo bo jak to przechodzi w obsesyjne ślinienie to az trace ochote na dalsza czesc ;]

Reklama

Reklama

Uwielbiam gdy moja dziewczyna mi to robi i nie tylko gdy przygryzie czy poliże ale gdy naprawdę pieści moje ucho długo i namiętnie. Jest to moja bardzo wrażliwa strefa erogenna, tak bardzo że aż po mnie ciarki przechodzą. Wcześniej nigdy bym nie pomyślał, że coś takiego może mnie podniecać, a jednak.

Reklama

Uwielbiam gdy moja dziewczyna mi to robi i nie tylko gdy przygryzie czy poliże ale gdy naprawdę pieści moje ucho długo i namiętnie. Jest to moja bardzo wrażliwa strefa erogenna, tak bardzo że aż po mnie ciarki przechodzą. Wcześniej nigdy bym nie pomyślał, że coś takiego może mnie podniecać, a jednak.

Kazdy czlowiek na uchu ma bodzce ktore podczas dotykania np. koncem jezyk sprawiaja ze jest nam dobrze... dlatego faceci lubia to jak zarowno kobiety. Moj byly facet niby nie mial ochoty ale wystarczyl jeden ruch mojego jezyka ku jego uszku i juz byl moj

Kazdy czlowiek na uchu ma bodzce ktore podczas dotykania np. koncem jezyk sprawiaja ze jest nam dobrze... dlatego faceci lubia to jak zarowno kobiety. Moj byly facet niby nie mial ochoty ale wystarczyl jeden ruch mojego jezyka ku jego uszku i juz byl moj
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • wkladanie języka do ucha
  • lizanie ucha
  • Czy wkładacie swoim chlopakom jezyk do ucha ?
  • jezyk w uchu
  • lizanie w uchu
  • chlopka lize mi ucho
  • czemu czlopak lize ucho
  • co znaczy jak facet lize mnie po uchu
  • Czy język w uchu podnieca mężczyzn
  • lizanie po uchu
  • dlaczego moj chlopak liże mi ucho
  • wkładanie języka do ucha
  • wkladanie jezyka do ucha
  • język w uchu
  • jeazyk w uchu