58
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń2 tys.
  • Odpowiedzi24
  • Ocen na +37
58 ppt ?

Joanna Kluzik-Rostkowska drwi z Jarosława Kaczyńskiego (25)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Joanna Kluzik-Rostkowska drwi z Jarosława Kaczyńskiego

Napisał(a): Lebam -

Joanna Kluzik-Rostkowska przyjęła podobną postawę, jak jej koledzy z PO. A mianowicie postanowiła zadrwić z Jarosława Kaczyńskiego. Była szefowa sztabu wyborczego prezesa PiS zamieściła twitta, w którym odniosła się do przemówienia Kaczyńskiego wygłoszonego w połowie stycznia w 7. rocznicę śmierci jego matki.

Jarosław Kaczyński wówczas mówił:

Nam Polakom należy się własne państwo – niepodległe, suwerenne, demokratyczne. Dziś w tym znów pięknym, ale niełatwym czasie, musimy o tym pamiętać. To jest coś, co łączy okres życia tego pokolenia, którego w większość już odeszło, z tym dzisiejszym czasem. (…) Czynimy wszystko, by ten nowy zamach na naszą suwerenność został odparty
I właśnie bezpośrednio do tych słów odniosła się Joanna Kluzik-Rostkowska:

Ciekawe, co spowodowało że była minister postanowiła sięgnąć po drwinę w dyskursie medialnym, zamiast poprzestać na jakichkolwiek innych, ale bardziej merytorycznych wypowiedziach.

Załączniki:
INTERIA.PL

Re: Joanna Kluzik-Rostkowska drwi z Jarosława Kaczyńskiego

Napisał(a): taie -

A czy nie powiedziała prawdy ?
To jest tchórz co się boi własnego cienia.
Zobacz ilu ma ochroniarzyhttps://www.g(...)oYNhjM:

A teraz sobie porównajhttps://natem(...)w-z-pis

Reklama

Reklama

Napisał(a): ~Soros -

Lebam
Keramek Może osiągnęła dno i próbuje się jakoś odbić.
może...
A pomijając jakiekolwiek sympatie czy antypatie do person, to stosowanie takiej retoryki, jak pani Joanna jest dziecinadą polityczną
Może i dziecinadą jak większość polskich zrywów, ale to przecież polska tradycja opluwanie myślących inaczej

Napisał(a): ~EMERYT -

Ten człowieczek wszystko co zaistnieje w stosunku do jego rodziny będzie brał jako atak bombowy więc należy uważać go za niezrównoważonego psychicznie .Należy odsunąć to indywiduum od wszelkich spraw państwowych i społecznych .

Reklama

Napisał(a): ~macrona -

~Jasio On jest żałosny a najgorsi to są ci co go wybierają. Reszta normalnych cierpi.
Jasio, Małgosia startuje na prezydentkę, głosuj sobie na nią jak chcesz mieć miernotę. Ja głosuję na Pana Dudę i nikt ani nic mnie nie powstrzyma.

Napisał(a): ~Sedzia -

~JAR CZY TE PLATFUSY INACZEJ NIE UMIĄ SIE WYPOWIADAĆ?? TYLKO SAME INWEKTYWY,JĄTRZENIE I CHAMSTWO.NIE MOGĄ STRAWIĆ PRZEGRANEJ I ODSUNIĘCIA OD KORYTA.NIECH KWICZĄ JA LUBIE SŁUCHAĆ ICH KWIKU.
Pilnie słuchali Jarkacza gdy grzmiał z mównicy sejmowej...nauka nie poszła w las

Napisał(a): ~Sedzia -

~macrona
~Jasio On jest żałosny a najgorsi to są ci co go wybierają. Reszta normalnych cierpi.
Jasio, Małgosia startuje na prezydentkę, głosuj sobie na nią jak chcesz mieć miernotę. Ja głosuję na Pana Dudę i nikt ani nic mnie nie powstrzyma.
Głosuj na pana Dudę a na pewno cię ułaskawi

Napisał(a): taie -

~Soros
Lebam
Keramek Może osiągnęła dno i próbuje się jakoś odbić.
może...
A pomijając jakiekolwiek sympatie czy antypatie do person, to stosowanie takiej retoryki, jak pani Joanna jest dziecinadą polityczną
Może i dziecinadą jak większość polskich zrywów, ale to przecież polska tradycja opluwanie myślących inaczej
"Myślących inaczej " ? Pokaż mi drugiego u którego mania wielkości powoduje że uważa się za Faraona - Król + Bóg w jednej osobie .
A naprawdę to mały zakompleksiony człowiek.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Joanna Kluzik-Rostkowska drwi z Jarosława Kaczyńskiego