9
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń375
  • Odpowiedzi5
  • Ocen na +2
9 ppt ?

Joe Biden poszerzy prawa aborcyjne? (6)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Joe Biden poszerzy prawa aborcyjne?

Napisał(a): uni -

Prezydent Joe Biden sukcesywnie wprowadza zmiany w stosunku do działalności Donalda Trumpa. Najpierw zniósł zakaz finansowania badań aborcyjnych ze środków publicznych, teraz idzie o krok dalej, dąży on do przywrócenia praw aborcyjnych, które funkcjonowały, gdy prezydentem był Barack Obama. Głos w tej sprawie zabrała wiceprezes ds. praw reprodukcyjnych i zdrowia w National Women’s Law Center.

Naprawdę naciskamy na tę administrację, nie tylko po to, by cofnąć krzywdę administracji Trumpa, ale aby posunąć nas naprzód w naprawdę ważny sposób.
Co ciekawe, Joe Biden dąży do poszerzenia praw aborcyjnych, a z sondaży wynika, że większość amerykańskiej społeczności jest przeciwna aborcji.
INTERIA.PL

Re: Joe Biden poszerzy prawa aborcyjne?

Napisał(a): ~gość -

Pewnie wiesz, że każdy ma swoje sumienie, światopogląd religijny i ogólny. Czego boją się katolicy, skoro wierzą w Boga i,, przestrzegają przykazań"?

Powiedz kolego na, co przydają się zakazy skoro wy grzeszycie i spowiadacie się całe życie. Taki zakaz to fikcja!. Ustanowienie prawnego nic nie zmienia bowiem podobnie, jak łamanie przykazań, prawo zostanie złamane. Przecież aborcji nie dokonują tylko ateiści, ale także patrioci z PiS i prawicowcy.

KLER katolicki ma prowadzić ludzi do Boga i z jednej strony ewangelizuje, a z drugiej demorakizuje nawet dzieci. Czyli ludzie mają przestrzegać przykazań, a zwłaszcza zaleceń i nauki kościoła, ale nie dotyczy to duchownych.

Re: Joe Biden poszerzy prawa aborcyjne?

Napisał(a): ~Adam -

Biden to katolik bezobjawowy. Oczywiście dla władców tej chciwej i nierozumnej marionetki jest jasne, że udawany katolicyzm jest u niego tylko fasadą. Ten starzec walczący z postępującą demencja, którego uczynili prezydentem mocarstwa jest dowodem na to, jak nisko cenią inteligencje przeciętnych Amerykanów. Kolejnym prezydentem zostanie pewnie jakaś maskotka. Co do aborcji to nie ulega wątpliwości, że aborcja jest okrutnym i nieludzkim złem niezależnie od tego czy ktoś wierzy w Boga czy nie.

Reklama

Reklama

Re: Joe Biden poszerzy prawa aborcyjne?

Napisał(a): ~jodex -

Aborcji nie można i nie wolno traktować, jako jednej z metod antykoncepcji. Jednak kobieta musi mieć prawo wyboru, czy chce urodzić dziecko z wadami genetycznymi i niezdolne do samodzielnego, również społecznego życia, lub dziecko z gwałtu.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Joe Biden poszerzy prawa aborcyjne?