John Titor - oszust, czy podróżnik w czasie? (702)

John Titor - oszust czy podróżnik w czasie?

Temat dotyczy artykułu: John Titor - oszust czy podróżnik w czasie?

Temat podróży w czasie frapuje ludzkość od czasów rewolucji przemysłowej. W 2000 roku pojawił się sieci człowiek, który twierdził, że nazywa się John Titor i przybywa z roku 2036. Przekazał współczesnym kilka szczegółów dotyczących przyszłości Ziemi. Sprawdziliśmy, czy przepowiednie się spełniły.

Komentarze (702)

Dodaj komentarz

Napisał(a): ~logic -

Sranie w banie mości panie, gdyby była taka możliwość można by w czasie takich podróży wszystkich Stalinów, Leninów, Hitlerów Pol Potów i innych Mahometów usunąć jeszcze w łonie matki.
Odpowiedzi (2)

Napisał(a): ~O_o -

Czy ty Interio siebie słyszysz?!?! Bzdury na resorach. Kto mnie popiera???
Odpowiedzi (1)

Napisał(a): ~John Titor -

Sorry I'm late. Been traveling through time.
I'm still alive.
Odpowiedź (0)

Napisał(a): ~bemowo piskie -

Przykładów jest więcej, problem w tym, że nikt nie potrafi ich opisać ani udokumentować, ponieważ tajne technologie zniewalania ludzi nie są znane opinii publicznej. Nawet ofiary kontroli umysłu, kolokwialnie mówiąc, nie mają zielonego pojęcia, że są ofiarami takich „n………ich” praktyk. Jedynym wiarygodnym źródłem na temat technik kontroli umysłu w internecie jest artykuł: Alan Yu „Wolność osobista i umysłowa”. Choć dla czytającego artykuł może wydawać się, że ma do czynienia z „teoriami spiskowymi” niemającymi odzwierciedlenia w rzeczywistości. Ponieważ niektóre zjawiska z tych, które występują, są powodowane niezależnie od kontroli umysłu, są identyczne. Kolejny „Dualizm” występuje w tkz . książkach na temat możliwości umysłu ,intuicji . Po przeczytaniu książki czytelnik ma wrażenie, że posiadł wiedzę na temat nie ograniczonych możliwości umysłu ,dostał patent na „Sukces” w rzeczywistości tych książkach są zawoalowane , możliwości kontroli umysłu .
Ślady „ rzeczywiste i wirtualne „które zostawiamy w tym przypadku dzisiaj ( używanie elektroniki): internet, telefon – poprzez niego możliwości inwigilacji , sprawdzalność miejsca pobytu ,nr kontaktowe tel , możliwość podsłuchu rozmowy, czy smartfon służy jako urządzenie podsłuchowe, technologia RIFID , za pośrednictwem można określać dokładne miejsce pobytu równocześnie odniesieniem położenia telefonu , czy nowy paszport z chip RIFID , obecność w internecie. System nasłuchu elektronicznego echelon , wykrywa słowa wrażliwe , lub na podstawie głosu niezależnie z jakiego nr, telefonu korzystamy czy miejsca przebywania na świecie .Należy oddzielać projekty , badania medyczne , oficjalne naukowe od tajnych które są domeną służb specjalnych .

>>Wtórne wykorzystanie kontroli umysłu przez służby specjalne<< Przykładem który odzwierciedla, ten proces jest „Wariograf” znany potocznie jako” Wykrywacz Kłamstw” osoba poddawana badaniu w momencie gdy „skłamie„ Wariograf rejestruje reakcje organizmu(niewidoczne zmiany wewnątrz organizmu), wykrywa ślad emocjonalny badanego , dokładnie jest to taki sam moment i reakcja organizmu gdy ofiara kontroli umysłu wykrywa „Słowo” w tym przypadku wykrywa to „Umysł „ .Na przykład gdy jednego dnia otrzymujemy kilka SMS ,tego dnia może być to pierwsza wiadomość SMS , innego dnia może być to trzecia wiadomość SMS , która zawiera wyczytane z myśli ofiary„Słowo” lub Słowo Synonim , kontekst jest ten sam . Zachowanie po czasie „wykrycia” powstaje zawsze pytanie : skąd , jak ,dlaczego , dalej budzi to irytacje, myśli destrukcyjne ,(powtarzalność częstotliwość ) w tym przypadku ofiara dostaje obłędu .Nie do zniesienia np. gdy ofiara będzie atakowana Słowami z życia intymnego , w krótkiej przestrzeni czasowej nie wątpliwie , część ofiar by zagłuszyć ten atak będzie sięgać np:po alkohol itd, wszystko zależy od wrażliwości ,wytrzymałości psychicznej ofiary . Najgorsze przyznać się do problemu który jest diagnozowany jako choroba psychiczna ponieważ medycyna nie rozpoznaje nie zna kontroli umysłu , wg. sugestii z artykułu Mikro implanty , kontrola umysłu i cybernetyka tekst dr. Rauni-Leena Luukanen-Kilde
Inne zjawiska kontroli umysłu :
– Przekazywanie określonych poleceń podświadomości( podczas snu)
– Manipulacja emocjami i zachowaniami człowieka („wehikuł czasu”)
– Kompleksowa kontrola, taka jak: przekazywanie myśli z ofiary kontroli umysłu do drugiej osoby.

Czym jest kontrola umysłu i jej możliwości w rzeczywistości nikt nie jest w stanie przetrwać kontroli umysłu , jeżeli zastosowano by i wykorzystano ją w "stopniu ekstremalnym". Jeżeli kontrola umysłu będzie się ograniczać tylko do czytania myśli ,to ofiara nigdy się o tym nie dowie , proces odbywa się poza świadomością .Dlaczego ofiary stają się celem , mogą się tylko domyślać : ponieważ są obiektami doświadczalnymi ,"kozłami ofiarnymi" służb specjalnych/wywiadowczych a ich celem jest zdobywać informacje, kontrolować podwładnych, społeczeństwo, szerszy kontekst to globalizacja ,era technotroniczna .
Odpowiedzi (3)

Napisał(a): ~ ooooooooko -

I MIALEM RACJE -piszac , czy widzial ktos madrego . dodam ze podczas tych wizji ,mial na glowe dynie z nebraski a na tej dyni palil sie znicz [ polski z nicz z fabryki ktora sie nestety skopcila ] ?
Odpowiedzi (1)

Napisał(a): ~Krzysztof -

...coś ważnego się dzieje na świecie że podajecie ludziom takie głupoty z rana ???
( oczywiście SUPERPOZYCJA, jak by co ...)
Odpowiedź (0)

Napisał(a): ~Marta-buddystka -

--Wy macie nic nie myśleć o przyszłości -bo dla ludzi złych o złych intencjach -wierzących tylko w krzywdzenie innych i w swój egoizm -tylko w swoje ego, swoją chciwość i swoją pychę -ich własna przyszłość -to ma być dla nich Największa Tajemnica !
Odpowiedzi (1)

Napisał(a): ~że tak powiem -

To nie jest oszust.Pamiętam jak dziś,że razem podróżowaliśmy w czasie,ale facet wymiękł i gdzieś się zapodział.Typowy mięczak zza oceanu.Serdecznie pozdrawiam innych podróżników.
Odpowiedź (0)
Odpowiedź (0)

Napisał(a): ~violinguta -

John Titor będzie premierem nowego rządu, ale pomniki smolenskie i koszty to już z tego wymiaru
Odpowiedź (0)
Dodaj komentarz