31
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń247
  • Odpowiedzi22
  • Ocen na +27
31 ppt ?

Jojo ministrem! Co Wy na to? (23)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Jojo ministrem! Co Wy na to?

Napisał(a): Blandare51 -

 Każdy ma prawo do naprawy swojego postępowania, ale rządzenie MSWiA przez tego człowieka to chyba jakieś opary absurdu. Znalazlem w sieci:

Joachim Brudziński, przez swoich partyjnych kumpli nazywany "gangsterem w garniturze" karierę zaczął od kradzieży w Zespole Szkół Rybołówstwa Morskiego w Świnoujściu.
Za Mateusz Kusiak, Obnażamy obłudę radiomaryjnych oszustów:
"Brudzińskiego koledzy nazywali Jojo.
– Jojo wyleciał ze szkoły za rozbój i kradzież, której dokonał na torach przed budynkiem szkoły – mówi w rozmowie z nami ówczesny wicedyrektor szkoły i przewodniczący szkolnego zespołu wychowawczego Czesław Hinc. – Matka poszkodowanego chłopca powiadomiła mnie, że Jojo okradł jej syna, który zamiast do internatu wrócił z płaczem do rodzinnego domu.....
cdn.

Załączniki:
INTERIA.PL

Re: Jojo ministrem! Co Wy na to?

Napisał(a): Blandare51 -

dokonczenie:

W tym samym dniu Joachim przyznał się do winy i został skreślony z listy uczniów i wypisany z internatu. Hinc żałuje, że po roku dał Brudzińskiemu jeszcze raz szansę i przyjął go z powrotem. Mówi, że po tym, jak Brudziński wrócił do szkoły, wielu uczniów zgłaszało pretensje, że taki łobuz został zrehabilitowany przez dyrekcję. Twierdzili, że kradzież na torach to nie jedyne przestępstwo, jakiego dopuścił się Jojo. Niektórzy uczniowie donosili na przykład, że przed wpadką jeździł specjalnie kilkadziesiąt kilometrów pociągiem, aż do Wolina, aby na tej trasie okradać młodszych mieszkańców internatu. Wicedyrektor szkoły nie przeprowadził dochodzenia w tej sprawie, ponieważ Brudziński już raz poniósł karę."
Newsweek w 2014r. dodał:
Brudziński-człowiek o mentalności członka gangu. Chłopak z podwórka, który w młodości siedział w areszcie i był oskarżony o rozbój/.../. Brudziński to, jak mówią jego znajomi, „chuligan z podwórka, tylko przebrany w garnitur”. Politycy PiS wiedzą, że jeszcze jako uczeń technikum był oskarżony o zdemolowanie pociągu i rozbój. Przesiedział także dwa miesiące w areszcie. Niektóre stare nawyki, jak np. te dotyczące alkoholu, mu pozostały."
Teraz, w omnipotenckim i dyktatorskim rządzie pis Brudziński kieruje policją i służbami. Zadania MSW, to m.in.:"ochrona bezpieczeństwa i porządku publicznego"!
Noż qwa..TEN wybór, to wiekszy fuck dla obywateli, podatnikow i wyborców, niż Macierewicz w MON. Dlaczego? Bo gość nie ma skrupułów. A ponieważ "przykład idzie z góry", to czym oficjalnie, bez krępacji, z poklepem po ramionkach władzy i w blasku niebieskich "kogutów" stanie sie policja i służby?!
Jest "gangster w garniturze", to czemu nie "gangsterzy w mundurach.."

Czujecie sie bezpieczniejsi?

Re: Jojo ministrem! Co Wy na to?

Napisał(a): Saira -

Judas
Saira
Judas Recydywa dowodzi policją w naszym zbożnym kraju?
Czy wyrok był za poprzedniej czy obecnej władzy?
Za poprzedniej, takiej samej jaką mamy teraz, być może sam Piotrowicz był zaangażowany?
Prokuratura będzie prowadziła śledztwo w tej sprawie.;)

Re: Jojo ministrem! Co Wy na to?

Napisał(a): taie -

Przecież to ELYTA "prawdziwych Polaków" - ćpuny, PZPR-owcy, funkcjonariusze aparatu represji PRL - dlatego popierają "kiboli" przy okazji szargając dobre imię kibiców.

Re: Jojo ministrem! Co Wy na to?

Napisał(a): Judas -

iiiiiii
Saira No nie mów! W pisowskich szeregach gdzie z założenia winni być wyłącznie prawdziwi Polacy znalazło się lewactwo? Szokujące.
Ale zaśmierdziało starym serem. A to nasz kopytnik, wydał głos.
Co jadłaś na śniadanie... jakiś stary ser i gazujesz?

Re: Jojo ministrem! Co Wy na to?

Napisał(a): iiiiiii -

Ale zmienił sie chłopak, tym bardziej godne podziwu, ze wyszedł z rynsztoku ...

Absolwent Zespołu Szkół Morskich w Świnoujściu. Posiada wykształcenie wyższe, ukończył studia na Wydziale Politologii i Nauk Społecznych Uniwersytetu Szczecińskiego w specjalności nauki polityczne z uprawnieniami pedagogicznymi, uzyskując w 1997 tytuł zawodowy magistra politologii. Odbył podyplomowe studia w Uniwersytecie Szczecińskim (pedagogika, ukończone w 2002), a następnie studia doktoranckie na Wydziale Historii Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, których nie ukończył[1]. Zajmował się badaniami nad gospodarką morską oraz administracją morską na Pomorzu Zachodnim po 1945.

W czasie studiów działał w duszpasterstwie akademickim Jezuitów.

Re: Jojo ministrem! Co Wy na to?

Napisał(a): Judas -

iiiiiii
Judas
iiiiiii
Saira No nie mów! W pisowskich szeregach gdzie z założenia winni być wyłącznie prawdziwi Polacy znalazło się lewactwo? Szokujące.
Ale zaśmierdziało starym serem. A to nasz kopytnik, wydał głos.
Co jadłaś na śniadanie... jakiś stary ser i gazujesz?
Ona nóg nie myje
Znasz ją, mieszkacie razem?
« Wróć do tematów
Do góry strony: Jojo ministrem! Co Wy na to?