8
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń56
  • Odpowiedzi7
  • Ocen na +-29
8 ppt ?

Jutro dzień kobiet (8)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Jutro dzień kobiet

Napisał(a): Gość -

Co kupujecie swoim mamom? Ja jeszcze nie wiem :( Garść pomysłów znalazłam tutaj http://prezen(...).c0.pl/ ale jeszcze na nic się nie zdecydowałam. Jakieś pomysły? Warunek obowiązkowy - prezent musi być do kupienia w Krakowie w sklepie stacjonarnym. Zostało strasznie mało czasu! Miałam ciężki tydzień i po prostu zapomniałam :( Chcę, żeby moja mama poczuła się doceniona, pomóżcie
INTERIA.PL

Re: Jutro dzień kobiet

Napisał(a): TR300 -

moja mama nie obchodzi bolszewickich świąt - od prezentów są imieniny, urodziny, rocznica ślubu, dzień matki, dzień babci czy walentynki a nie dzień ustanowiony na cześć bojowniczek o socjalizm i przodowniczek socjalistycznej pracy....

Napisał(a): Gość -

TR300 moja mama nie obchodzi bolszewickich świąt - od prezentów są imieniny, urodziny, rocznica ślubu, dzień matki, dzień babci czy walentynki a nie dzień ustanowiony na cześć bojowniczek o socjalizm i przodowniczek socjalistycznej pracy....
Komuna obrzydziła i sprofanowała to święto, to prawda. Jednak zostało ono ustanowione w 1910 roku, a więc wcale nie przez bolszewików. Chodziło w nim o zrównanie praw kobiet z mężczyznami, a przede wszystkim o prawa wyborcze, których kobiety wtedy nie miały. A w ogóle już starożytni Rzymianie obchodzili w marcu coś w rodzaju święta kobiet, nawet dosyć hucznego.
Opowiedz to swojej mamie i mimo wszystko daj jej kwiaty, na pewno się ucieszy.

Reklama

Napisał(a): TR300 -

pokrzywa
TR300 moja mama nie obchodzi bolszewickich świąt - od prezentów są imieniny, urodziny, rocznica ślubu, dzień matki, dzień babci czy walentynki a nie dzień ustanowiony na cześć bojowniczek o socjalizm i przodowniczek socjalistycznej pracy....
Komuna obrzydziła i sprofanowała to święto, to prawda. Jednak zostało ono ustanowione w 1910 roku, a więc wcale nie przez bolszewików. Chodziło w nim o zrównanie praw kobiet z mężczyznami, a przede wszystkim o prawa wyborcze, których kobiety wtedy nie miały. A w ogóle już starożytni Rzymianie obchodzili w marcu coś w rodzaju święta kobiet, nawet dosyć hucznego.
Opowiedz to swojej mamie i mimo wszystko daj jej kwiaty, na pewno się ucieszy.
poczytaj dokładnie czego rocznica jest 8 marca

Reklama

Napisał(a): gość -

Fajne prezenty dla swoich kobiet znajdziecie w tym sklepie: http://prezenty-zakupy.pl/prezent-dla-niej. Dzień kobiet już minął no ale kto zabronił obdarowywać swoje ukochane bez okazji? ;) Sprawdźcie swojej dziewczynie/żonie coś pięknego :)

Reklama

« Wróć do tematów
Do góry strony: Jutro dzień kobiet