370
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń23 tys.
  • Odpowiedzi113
  • Ocen na +107
370 ppt ?

Kaczyński chce wyłonienia lidera opozycji? (114)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Kaczyński chce wyłonienia lidera opozycji?

Napisał(a): uni -

Szymon Hołownia wraz ze swoim ugrupowaniem rośnie w siłę? W rozmowie z gazetą.pl zapewniał gotowość do przedterminowych wyborów. Podkreślał także, że Polska jest zmęczona ciągłymi kłótniami w obozie władzy. Co więcej, ocenił, że Kaczyńskiemu zależałoby na wyłonieniu konkretnej jeden osoby z opozycji, z którą wyborcy by ją kojarzyli.

Oczekiwanie, że będzie jeden lider i on nas poprowadzi jest przeciwskuteczne. Jeżeli będzie jeden hegemon opozycji i jeden mesjasz, to JK będzie zacierał ręce, bo dostanie figurę, w którą będzie mógł walić. On marzy o polaryzacji.
- Powiedział Hołownia
INTERIA.PL

Reklama

Re: Kaczyński chce wyłonienia lidera opozycji?

Napisał(a): ~jaa -

~plebs nowe oficjalne gierki, a Hołownia to człowiek PiS i Kościła, będzie bronił kolegów po fachu
to jak wszyscy z każdej strony będą podpierać kościół to może się ta instytucja jakoś w polsce utrzyma chociaż kler robi i opowiada takie głupoty że nie wiem czy ktoś im może pomóc

Re: Kaczyński chce wyłonienia lidera opozycji?

Napisał(a): ~jahu -

Polsce przede wszystkim potrzebna jest nowa ordynacja wyborcza. Ta obecna, ustalona w Magdalence się nie sprawdziła i nie sprawdza. Jak byście nie głosowali, tak w Parlamencie wciąż te same butne, aroganckie, tylko coraz tłustsze gęby. Jeżeli nie zmienimy ordynacji, nigdy nic się nie zmieni i wciąż będziemy się taplali w tym samym, tylko coraz głębszym szambie.

Reklama

Re: Kaczyński chce wyłonienia lidera opozycji?

Napisał(a): Szamasz -

PIS-owski rząd jest pierwszym, który realizuje słowa Pieśni Konfederatów Barskich Słowackiego z księdza Piotra. Geniusz Kaczyńskiego polega na tym, że planuje i podejmuje decyzje mające ścisły związek z bytem Polaków i rolą Polski na świecie. Dlatego tak w niego uderzają inwektywami i fakami, bo nie mając argumentów i wizji Polski na przyszłe 20 lat nie są w stanie nic konkretnego zaproponować. No ale.... to typowe dla opozycji - bo jak ma ona wyjść z pozycji lokaja np. w rozmowach z Francją czy Niemcami co by zaprzyjaźnione media o nich pisały??

Reklama

Re: Kaczyński chce wyłonienia lidera opozycji?

Napisał(a): ~vvvvvvvvvvvvv1 -

Szamasz PIS-owski rząd jest pierwszym, który realizuje słowa Pieśni Konfederatów Barskich Słowackiego z księdza Piotra. Geniusz Kaczyńskiego polega na tym, że planuje i podejmuje decyzje mające ścisły związek z bytem Polaków i rolą Polski na świecie. Dlatego tak w niego uderzają inwektywami i fakami, bo nie mając argumentów i wizji Polski na przyszłe 20 lat nie są w stanie nic konkretnego zaproponować. No ale.... to typowe dla opozycji - bo jak ma ona wyjść z pozycji lokaja np. w rozmowach z Francją czy Niemcami co by zaprzyjaźnione media o nich pisały??


Czy wiesz że w Rewolucji Październikowej było tak że czym większy CIEMNIAK to ważniejszy BOLSZEWIK niszczący państwo i INTELIGENCJĘ. Bez INTELIGENCJI nie ma państwa tylko KUKŁA NA GLINIANYCH NOGACH z propagandą ślepców i bolszewików popierających WODZA REWOLUCJI.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Kaczyński chce wyłonienia lidera opozycji?