370
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń23 tys.
  • Odpowiedzi113
  • Ocen na +107
370 ppt ?

Kaczyński chce wyłonienia lidera opozycji? (114)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Re: Kaczyński chce wyłonienia lidera opozycji?

Napisał(a): ~franek -

[cytat kogo=~gość ]Polsce jest potrzebny każdy rząd, ale nie PiSowski! [cytat][/cytat][/cytat]A dlaczego nie PiS-owski ?.
Co widzisz w tym złego , kiedy totalna opozycja nie ma żadnego , ale to żadnego pomysłu , planu
na przyszłość. Rząd PiS-u jest demokratycznie wybranym rządem i nie dopóki opozycja nie wymyśli nic lepszego dla Polski dopóty będą rządzić.Takie są prawidła demokracji i tyle.

Re: Kaczyński chce wyłonienia lidera opozycji?

Napisał(a): ~bzdury -

~jahu Polsce przede wszystkim potrzebna jest nowa ordynacja wyborcza. Ta obecna, ustalona w Magdalence się nie sprawdziła i nie sprawdza. Jak byście nie głosowali, tak w Parlamencie wciąż te same butne, aroganckie, tylko coraz tłustsze gęby. Jeżeli nie zmienimy ordynacji, nigdy nic się nie zmieni i wciąż będziemy się taplali w tym samym, tylko coraz głębszym szambie.
NIE NARZEKAĆ;
bezrobocie spadło o połowę, pensje w górę, budżet zrównoważony [przed epidemią], młodzi do 26 lat podatek ZERO, małe firmy CIT z 19% na 9%, wyprzedaż polskich firm zahamowana, lasów też nie sprzedamy. "PINIENDZE" SIĘ ZNALAZŁY.

Re: Kaczyński chce wyłonienia lidera opozycji?

Napisał(a): ~zax -

Nikt tyle złego nie zrobił w Polsce, ile niemieckie media założone dla Polaków (Interia, Onet, Lisweek, Fakt... ) Manipulacja, kłamstwo całą dobę. Wsparcie dla wrogów kościoła, rodziny, rządu, Polski jest tutaj stałe. V kolumna.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Kaczyński chce wyłonienia lidera opozycji?