Odpowiadasz na:
Kaczyński chce wyłonienia lidera opozycji?

uni
Temat dodał(a):
uni -
Szymon Hołownia wraz ze swoim ugrupowaniem rośnie w siłę? W rozmowie z gazetą.pl zapewniał gotowość do przedterminowych wyborów. Podkreślał także, że Polska jest zmęczona ciągłymi kłótniami w obozie władzy. Co więcej, ocenił, że Kaczyńskiemu zależałoby na wyłonieniu konkretnej jeden osoby z opozycji, z którą wyborcy by ją kojarzyli. - Powiedział Hołownia

Piszesz jako

...a zalogowani dostają więcej. lub załóż konto pocztowe Interii

To zajmie tylko chwilę

Aby założyć unikalne konto na Forum, zarejestruj zupełnie darmową pocztę Interia.pl, wybierz nick i ciesz się nowymi nieograniczonymi możliwościami! Ciekawe dyskusje już na Ciebie czekają.Pomoc
4000 znaków do wpisania

Treść

Opisz własne doświadczenia, zadaj pytanie lub podziel się swoimi spostrzeżeniami.Twój wpis będzie ciekawszy, jeśli dodasz do niego zdjęcie i wideo.Odpowiadając w dyskusji, pamiętaj o kulturze wypowiedzi i przestrzeganiu regulaminu Forum.

przepisz kod z obrazka
Gość

Podsumowanie tematu - najnowsze 4 odpowiedzi

INTERIA.PL

Re: Kaczyński chce wyłonienia lidera opozycji?

Napisał(a): gość -

Co ty pisuarze ciotko bredzisz. Czy Ci kompletnie odbiło. Polej łeb zimna wodą

Re: Kaczyński chce wyłonienia lidera opozycji?

Napisał(a): ~iza -

Panie Szymon przychodź Pan na wiece i występuj w telewizji z ojcem.

Reklama

Re: Kaczyński chce wyłonienia lidera opozycji?

Napisał(a): ~Niko -

gość Czy ten Pan na zdjeciu to jest TOTENCHAMON?
Nie , to jest TOTEN-CHUJMON

Re: Kaczyński chce wyłonienia lidera opozycji?

Napisał(a): ~Napoleon -

gośćdobrze PIS-owski rząd jest pierwszym, który realizuje słowa Pieśni Konfederatów Barskich Słowackiego z księdza Piotra. Geniusz Kaczyńskiego polega na tym, że planuje i podejmuje decyzje mające ścisły związek z bytem Polaków i rolą Polski na świecie. Dlatego tak w niego uderzają inwektywami i fakami, bo nie mając argumentów i wizji Polski na przyszłe 20 lat nie są w stanie nic konkretnego zaproponować. No ale.... to typowe dla opozycji - bo jak ma ona wyjść z pozycji lokaja np. w rozmowach z Francją czy Niemcami co by zaprzyjaźnione media o nich pisały??
Tak jak Niemcy w latach 1930 mamy i my swojego adolfa, który otoczył się miernotami i próbuje wmówić obywatelom , że są narodem wybranym, czyli rasą wyższą. Dla przypomnienia goebels zanim wymordował miliony ludzi przed wojną i powołaniem go do służby przez adolfa sprzedawał obornik jako nawóz My nie zmierzamy w stronę narodowego socjalizmu, my już w nim tkwimy.. Prezes podobnie jak adolf wspiął się na wyżyny władzy na ludzkich emocjach religijnych. Jeżeli ludzie wierzą w raj i krasnoludki , uwierzą we wszystko co im władza obieca.

Reklama