49
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń3 tys.
  • Odpowiedzi14
  • Ocen na +12
49 ppt ?

Kaczyński dał Ziobrze ultimatum? (15)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Kaczyński dał Ziobrze ultimatum?

Napisał(a): uni -

Według nieoficjalnych informacji które podała Gazeta Wyborcza, Kaczyński domagał się od Ziobry poparcia unijnego Funduszu Odbudowy. W przeciwnym razie prezes PiS zagroził końcem koalicji.

Jarosław Kaczyński jeszcze przed spotkaniem miał zapowiadać, że jeśli Solidarna Polska nie poprze Funduszu Odbudowy, to będą "kłopoty i zawirowania”.

Każdy, kto rozbija dzisiaj prawicę - ale rozbijaniem jest także odmowa głosowania - bo myśmy się umówili na wspólne głosowania - działa przeciw Polsce. Trzeba się zjednoczyć, a kto tego nie rozumie, kto tego nie robi, po prostu jest kimś, kto szkodzi
– powiedział Kaczyński

INTERIA.PL

Reklama

Re: Kaczyński dał Ziobrze ultimatum?

Napisał(a): olacda -

"Według nieoficjalnych informacji które podała Gazeta Wyborcza,"- miałeś się na kogo powołać. To ostatnia gazeta, która ma dostęp do tych informacji. Z reguły domysły, przypuszczenia, kłamstwa, które potem się sprostuje.
Ale dla ciemnoty głosującej na KO to wystarcza.

Reklama

Re: Kaczyński dał Ziobrze ultimatum?

Napisał(a): ~mateczek -

Maron ............ powiedziała Gazeta Wyborcza !!! A ja od razu uwierzyłem w jej rewelacje ! Buahahahahahahahahaha !!!!!!!!!! Pozdrówcie lepiej brata w Szwecji !!!
oni się tam żrą niesamowicie to nic nowego. Ziobro jest strasznie wk...wiony bo on cały czas w pisie a premierem jest były doradca Tuska wicepremierem kolejny gość z PO (Gowin). radny Pcimia zarządza Orlenem a stara kadra na jakiś marnych stołkach została.

Reklama

Re: Kaczyński dał Ziobrze ultimatum?

Napisał(a): ~Jurek -

olacda "Według nieoficjalnych informacji które podała Gazeta Wyborcza,"- miałeś się na kogo powołać. To ostatnia gazeta, która ma dostęp do tych informacji. Z reguły domysły, przypuszczenia, kłamstwa, które potem się sprostuje.
Ale dla ciemnoty głosującej na KO to wystarcza.
Aleś głupi!
« Wróć do tematów
Do góry strony: Kaczyński dał Ziobrze ultimatum?