4 tys.
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń28 tys.
  • Odpowiedzi3 tys.
  • Ocen na +56
4 tys. ppt ?

Kaczyński: komuniści atakują kościół (3877)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Kaczyński: komuniści atakują kościół

Napisał(a): gość -

lysy12 Kaczyński stwierdził, że likwidacja funduszu kościelnego to SKRYTY ATAK NA KOŚCIÓŁ. I to ze strony czerwonych

Czy jemu już zupełnie szajba odbiła, odkleił się????

Jest jeszcze wyjście, że próbuje zmanipulować i zjednać sobie rydzykowe masy. Wiadomo, nic tak nie łączy jak wspólny wróg......................................
A co partia Sprawiedliwości i Pryncypiów /PiS/ może powiedzieć w sprawie pedofilów w kościółku ? Daj głos PISu gromki i potężny, a pryncypialny, byśmy nie musieli myśleć, że nic się nie stało...!
Milczy partia w tej kwestii zawzięcie, nieswoja jakaś... jakby nie potrafiła zająć stanowiska w sprawie, która, mam wrażenie, że "nieco" bulwersuje znaczne pokłady elektoratu...
Prezes Jarcyś PolskęZbaw nie wstrząśnięty i nie zmieszany. Adaś PISu usta złote, co to posiadają zdanie w każdym, nawet najtrudniejszym temacie nabrał wody w twarz i nic... Niestrudzony Antoś - cisza jak makiem zasiał. Joachim -zamurowało chłopa. Czyżby sumienie polskiej polityki nie potrafiło nazwać spraw i zjawisk po imieniu
INTERIA.PL

Napisał(a): Marcin65 -

szanel59 Zdjęcie
Dokladnie :))))))))))))))))
Powinien dodac ze to rodzice powinni placic teraz kosciolowi a wlasciwie pedofilom za to co sie stalo
Bo kusza ksiedza by pedofilem zostal a to wola o pomste do nieba :)

Dzisiejsi biskupi to tzw. czarny beton kościelny ze sfilcowanym mózgiem.Albo pederaści, albo alkoholicy i w ogromnej większości złośliwi sklerotycy.Czas oddzielić państwo od kościoła, przestać dofinansowywać kościół, zerwać nielegalny konkordat.No i przede wszystkim wyprowadzić religię ze szkół, bo księża, zakonnice i nawet cywilni katecheci deprawują dzieci i młodzież powodując zwichrowanie ich umysłu.

Napisał(a): prowincjusz2 -

Morlok
gość Dzisiejsi biskupi to tzw. czarny beton kościelny ze sfilcowanym mózgiem.Albo pederaści, albo alkoholicy i w ogromnej większości złośliwi sklerotycy.
Strzeżcie się uczonych w Piśmie, którzy z upodobaniem chodzą w powłóczystych szatach, lubią pozdrowienia na rynku, pierwsze krzesła w synagogach i zaszczytne miejsca na ucztach.
Ewangelia św. Łukasza rozdział 20, wers 46.
Wszystko zło zaczęło się w momencie kiedy duszpasterze zapragnęli zostać władcami dusz.

Napisał(a): Gość -

gość Te pasożyty w czarnych kieckach tak są pewne swego, bo mają poparcie wśród durnych prostackich posłów z większości partii!!!Kościołowi w polityce, w życiu mówię WON!Niech te pasożyty same się finansują, a wyznawcy ich bajek-katolicy niech z własnych kieszeni płacą na nierobów w kieckach, na ich zachcianki i kochanki, na TĄ CAŁA ROZPUSTĘ W KATOLICKIM POLSKIM KOŚCIELE!!
Okazuje sie iz nie tylko w polskim.Franz Peter Tebarldz van Elst biskup Limburga zafundowal sobie palac biskupi za bagatelka 30 milionow euro.Aby wygodnie mogl sobie moczyc swoje biskupie dupsko zafundowal sobie wanne za 15 tysiecy euro.Jak donosza media wygodny biskup jest dzisiaj w Rzymie na dywaniku.

szanel59
gość Te pasożyty w czarnych kieckach tak są pewne swego, bo mają poparcie wśród durnych prostackich posłów z większości partii!!!Kościołowi w polityce, w życiu mówię WON!Niech te pasożyty same się finansują, a wyznawcy ich bajek-katolicy niech z własnych kieszeni płacą na nierobów w kieckach, na ich zachcianki i kochanki, na TĄ CAŁA ROZPUSTĘ W KATOLICKIM POLSKIM KOŚCIELE!!
Okazuje sie iz nie tylko w polskim.Franz Peter Tebarldz van Elst biskup Limburga zafundowal sobie palac biskupi za bagatelka 30 milionow euro.Aby wygodnie mogl sobie moczyc swoje biskupie dupsko zafundowal sobie wanne za 15 tysiecy euro.Jak donosza media wygodny biskup jest dzisiaj w Rzymie na dywaniku.
Ten Biskup to mały Pikuś , nasz Biskup Peltz , ma po cichutku apartamencik w Rzymie za 1 milion Euro , jak wyjeżdża do Rzymu do Ojczulka Świętego , to się w swoim apartamenciku relaksuje bez rozgłosu po cichutku . A baranki Boże płacą na utrzymanie tego .

Klechy to darmozjady i pasożyty żywiące się żywą tkanką narodu, ogłupiają go, molestują i okradają. Rozprzestrzeniają się po Polsce jak jakieś wirusy albo zarazki powodujące pandemię. Mam ich po dziurki w nosie. Niech spierniczają z tego kraju do Watykanu albo do Afryki, tam będą mieli dobre pole do popisu, choć mniej kasy, bo więcej biedoty.

Skąd biorą się uległe wobec klechów rządy ?Ze świadomości że wiernopoddańczy elektorat ich nie wybierze bo proboszcz im powie kogo wybrać i tak zrobią.Idą więc na układy z Watykanem i miejscowymi kapłanami dając im za poparcie olbrzymie pieniądze.Nie będziemy klękać przed księżmi to tylko puste słowa premiera.Kiedy będziemy wolnym krajem?!Kler zachowuje się jak Rosjanie po II W Ś, też okupują Polskę za pomoc w wyzwoleniu od komunizmu.Teraz każą sobie płacić.Pomogli w walce o nowy, przyjazny dla swojej kasy ustrój?!

Napisał(a): Gość -

gość Skąd biorą się uległe wobec klechów rządy ?Ze świadomości że wiernopoddańczy elektorat ich nie wybierze bo proboszcz im powie kogo wybrać i tak zrobią.Idą więc na układy z Watykanem i miejscowymi kapłanami dając im za poparcie olbrzymie pieniądze.Nie będziemy klękać przed księżmi to tylko puste słowa premiera.Kiedy będziemy wolnym krajem?!Kler zachowuje się jak Rosjanie po II W Ś, też okupują Polskę za pomoc w wyzwoleniu od komunizmu.Teraz każą sobie płacić.Pomogli w walce o nowy, przyjazny dla swojej kasy ustrój?!
..."w sobote 5 listopada przez ulice Torunia pedzi-w asyscie terenowek BOR -kolumna rzadowych limuzyn.Za zaslonietymi oknami aut siedza premier K.Marcinkiewicz i jego ministrowie:Z>Wassermann-koordynator sluzb specjalnych,Z.Ziobro-od tygodnia minister sprawiedliwosci i prokurator generalny.Pojazdy nie zatrzymuja sie ani przy siedzibie wladz miasta ,ani u marszalka wojewodztwa ,tylko mkna wprost na uliscw Sw.Jozefa-do siedziby telewizji Trwam."..."Czlonkowie Rzadu poswiecaja na wizyte w Toruniu ponad szesc godzin.Glownym punktem programu dwuczesciowej audycji transmitowanej na zywo w TV Trwam i w radiu jest prezentacja programu Rzadu-jeszcze przed expose w Sejmie..Na koniec ze studiem laczy sie ojciec Rydzyk-Mysle ,ze to historyczne spotkanie w mediach .Pierwszy raz rzadzacy wychodza do Polakoww ojczyznie w swiecie i rozmawiaja bez oprow i lekow.Fziekujemy i zyczymy ,zeby sie wam wszystko udalo ,ebysmy wspierali kazde dobre zamiary ,zeby Polacy chcieli wspierac a nie rozrabiali.-Dwie czy cztery godziny temu bylem kompletnie zmeczony,juz nie mialem sil na nic.Ale zmeczenie odeszlo -odpowiada Marcinkiewicz -Tu bylem w stanie bardzo szybko nabrac sil.Dziekuje ze moglem tutaj byc i tych sil nabierac.Jesli to prawda ,ze jestem pierwszym urzedujacym premierem ,ktory tu siedzi za tym mikrofonem to rozpiera mnie duma "...Piotr Gluchowski,Jacek Holub "Imperator" str 228.Masz wiec odpowiedz na swoje pytanie.Co do Marcinkiewicza to ten obronca "wartosci i tradycyjnej rodziny katolickiej" za kilka lat porzuci zone i dojke dzieci dla mlodej siksy Izabel z Brwinowa.

Napisał(a): WednesdayTEN -

gość
gość Skąd biorą się uległe wobec klechów rządy ?Ze świadomości że wiernopoddańczy elektorat ich nie wybierze bo proboszcz im powie kogo wybrać i tak zrobią.Idą więc na układy z Watykanem i miejscowymi kapłanami dając im za poparcie olbrzymie pieniądze.Nie będziemy klękać przed księżmi to tylko puste słowa premiera.Kiedy będziemy wolnym krajem?!Kler zachowuje się jak Rosjanie po II W Ś, też okupują Polskę za pomoc w wyzwoleniu od komunizmu.Teraz każą sobie płacić.Pomogli w walce o nowy, przyjazny dla swojej kasy ustrój?!
A SKĄD SIĘ BIORĄ TAK DURNE PISMAKI?MOŻE TO JAKIŚ DURNY DYŻURNY Z GW,A MOŻE Z TVN?E,CHYBA NIE.tO RACZEJ JAKIŚ FANATYK ANTYRELIGIJNY.nO TAK ALE W TYCH W/W MEDIACH SĄ TEŻ ANTYRELIGIŚCI I MOGĄ TEŻ TAKIE DYRDYMAŁY WYPISYWAĆ.jEST BARDZO PRAWDOPODOBNE,CHOCIAŻ,CZY JA WIEM?NIE CHCIAŁBYM TU BYĆ KATEGORYCZNY ALE COŚ NIECOŚ MOŻNA TU PRZYPUSZCZAĆ,ŻE TO ONI TAK MOGĄ ZAŻARCIE ATAKOWAĆ HIERARCHÓW.oFICJALNIE,NA WIZJI CZY NA ŁAMACH CZASEM NAWET POCHWALĄ KLER ALE CO INNEGO GDY SIĘ PISZE ANONIMOWO.NIGDY NIE WIDZIAŁEM ABY TAKI ANTYKLERYKAŁ TU PISZĄCY PISAŁ POD SWOIM NICKIEM.NO CÓŻ?TCHÓRZ TO TCHÓRZ I NIE MASZ NA TO RADY.JA TEŻ SIĘ NIE ZALOGOWAŁEM ALE NIE Z TCHÓRZOSTWA TYLKO Z ZAPOMINALSTWA,BO JA JUŻ TU DAWNO,DAWNO NIE PISAŁEM,CZASEM TYLKO POCZYTAM,BO Z TAKĄ ZGRAJĄ WŚCIEKŁYCH KUNDELKÓW ANTYRELIGIJNYCH NIE CHCĘ MIEĆ NIC DO CZYNIENIA,NIE PO DRODZE MI Z TĄ PSIARNIĄ,MIERNĄ ALE WIERNĄ SWOIM MOCODAWCOM.pOZDRAWIAM WAS HUNDCWOTY JEDNE,WASZ STARY WIARUS Z SZATNI.HA,HA CIESZĘ SIĘ BO MAM ZNOWU PRACĘ,PRZYJMUJĘ W SWE WŁADANIE WASZE PALTOTY.GDY PÓJDZIECIE DO RESTAURANTU I BĘDZIECIE ODDAWAĆ WASZE KURTKI DO SZATNI,TO MOŻE TO JA BĘDĘ TYM KTÓRY TE WASZE KLAMOTY POPILNUJĘ.pRZYCHODŹCIE WIĘC ZAPRASZAM DO SZATNI,BO TO PRZECIEŻ OD WAS ZALEŻEĆ BEDZIE MÓJ BYT LUB NIEBYT.PRZYRZEKAM,ŻE ZAWSZE BĘDZIECIE DOBRZE OBSŁUŻENI A I POGADAĆ MOŻECIE ZEMNĄ NA KAŻDY TEMAT,WŁĄCZNIE Z WYŻEJ TU WSPOMNIANYM W TYM POŚCIE.
Do tego lokalu w którym ty pilnujesz szatni, szatniarzu, nie chodzę. Tylko jak będziesz słuchał RM i oglądał TT, to nie zapominaj o swoich obowiązkach, szatniarzu!

Szacunek do ludzi wykonujących każdą pracę mam, ale do ciebie niestety nie... Baj!

gość
A SKĄD SIĘ BIORĄ TAK DURNE PISMAKI?MOŻE TO JAKIŚ DURNY DYŻURNY Z GW,A MOŻE Z TVN?E,CHYBA NIE.tO RACZEJ JAKIŚ FANATYK ANTYRELIGIJNY.nO TAK ALE W TYCH W/W MEDIACH SĄ TEŻ ANTYRELIGIŚCI I MOGĄ TEŻ TAKIE DYRDYMAŁY WYPISYWAĆ.jEST BARDZO PRAWDOPODOBNE,CHOCIAŻ,CZY JA WIEM?NIE CHCIAŁBYM TU BYĆ KATEGORYCZNY ALE COŚ NIECOŚ MOŻNA TU PRZYPUSZCZAĆ,ŻE TO ONI TAK MOGĄ ZAŻARCIE ATAKOWAĆ HIERARCHÓW.oFICJALNIE,NA WIZJI CZY NA ŁAMACH CZASEM NAWET POCHWALĄ KLER ALE CO INNEGO GDY SIĘ PISZE ANONIMOWO.NIGDY NIE WIDZIAŁEM ABY TAKI ANTYKLERYKAŁ TU PISZĄCY PISAŁ POD SWOIM NICKIEM.NO CÓŻ?TCHÓRZ TO TCHÓRZ I NIE MASZ NA TO RADY.JA TEŻ SIĘ NIE ZALOGOWAŁEM ALE NIE Z TCHÓRZOSTWA TYLKO Z ZAPOMINALSTWA,BO JA JUŻ TU DAWNO,DAWNO NIE PISAŁEM,CZASEM TYLKO POCZYTAM,BO Z TAKĄ ZGRAJĄ WŚCIEKŁYCH KUNDELKÓW ANTYRELIGIJNYCH NIE CHCĘ MIEĆ NIC DO CZYNIENIA,NIE PO DRODZE MI Z TĄ PSIARNIĄ,MIERNĄ ALE WIERNĄ SWOIM MOCODAWCOM.pOZDRAWIAM WAS HUNDCWOTY JEDNE,WASZ STARY WIARUS Z SZATNI.HA,HA CIESZĘ SIĘ BO MAM ZNOWU PRACĘ,PRZYJMUJĘ W SWE WŁADANIE WASZE PALTOTY.GDY PÓJDZIECIE DO RESTAURANTU I BĘDZIECIE ODDAWAĆ WASZE KURTKI DO SZATNI,TO MOŻE TO JA BĘDĘ TYM KTÓRY TE WASZE KLAMOTY POPILNUJĘ.pRZYCHODŹCIE WIĘC ZAPRASZAM DO SZATNI,BO TO PRZECIEŻ OD WAS ZALEŻEĆ BEDZIE MÓJ BYT LUB NIEBYT.PRZYRZEKAM,ŻE ZAWSZE BĘDZIECIE DOBRZE OBSŁUŻENI A I POGADAĆ MOŻECIE ZEMNĄ NA KAŻDY TEMAT,WŁĄCZNIE Z WYŻEJ TU WSPOMNIANYM W TYM POŚCIE.
Ooooo, pan szatniarz dał głos i od razu nalał wody aż mokro zrobiło się na wątku.Nie przypominam sobie abyś kiedykolwiek pisał tu szatniarzu jako zalogowany więc nie mów, że nie logujesz się bo zapomniałeś swojego e-maila czy hasła.Skoro twierdzisz, że inni nie logują się z tchórzostwa to tak samo i ty z identycznego powodu tego nie robisz, tchórzu jeden. Oczywiście ja się z twoim stwierdzeniem, że goście to tchórze nie zgadzam ale skoro tak napisałeś to jesteś takim samym tchórzem jak oni bo zawsze występujesz tutaj jako gość.

gość
Ooooo, pan szatniarz dał głos i od razu nalał wody aż mokro zrobiło się na wątku.Nie przypominam sobie abyś kiedykolwiek pisał tu szatniarzu jako zalogowany więc nie mów, że nie logujesz się bo zapomniałeś swojego e-maila czy hasła.Skoro twierdzisz, że inni nie logują się z tchórzostwa to tak samo i ty z identycznego powodu tego nie robisz, tchórzu jeden. Oczywiście ja się z twoim stwierdzeniem, że goście to tchórze nie zgadzam ale skoro tak napisałeś to jesteś takim samym tchórzem jak oni bo zawsze występujesz tutaj jako gość.
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • kupczenie kosciol szlachta
  • kosciolna rabinie godziny mszalne
Do góry strony: Kaczyński: komuniści atakują kościół