332
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń22 tys.
  • Odpowiedzi78
  • Ocen na +109
332 ppt ?

Kaczynski o wyborze Morawieckiego (79)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Kaczynski o wyborze Morawieckiego

Napisał(a): ~tyty -

Na pewno wiele z nas zastanawia sie dlaczego to akurat Pan Morawiecki zostal mianowany nowym premierem. Wielu z nas spodziewalo sie, ze to miejsce zajmie sam Prezes Kaczynski. Dlaczego jednak tak sie nie stalo? Posel Marek Suski sie wygadal:

Wielu z nas oczekiwało że to Jarosław Kaczyński zostanie premierem. Kaczyński przedstawił pewną dogłębną analizę sytuacji, mówiąc też że priorytetem drugiej części kadencji, drugiej połowy meczu gdzie przeciwnicy się przegrupowali, jest też potrzeba przegrupowania, zmiana na stanowiskach żeby dopasować talenty ludzi, a niewątpliwie jeśli chodzi o gospodarkę to Mateusz Morawiecki wykazał się ogromnym talentem żeby do priorytetów jakie teraz są przed tym rządem, były osoby które bardziej są przygotowane do tych zadań. Tak Kaczyński mnie przekonał. Prezes jest osobą która podporządkowuje swoje ambicje interesom Polski. Powiedział że potrzebny jest człowiek który będzie też w UE odbierany jako swego rodzaju swój, żeby bronić Polski. Pewnie prezes by nie był tak odbierany


gdzies slyszalem jeszcze, ze Kaczynski byl wsciekly o to, ze ma tak kiepskie notowania wsrod ludzi i tak zle jest odbierany, ze postanowil wystawic Morawieckiego na premiera pod warunkiem jednak pelnej wspolpracy z nim samym.


i co wy na to?
INTERIA.PL

Re: Kaczynski o wyborze Morawieckiego

Napisał(a): ~TW Znak -

yeti48 Kaczyński to taki sam kozak, jak nasz polski rząd w '39.
Tamci dali dyla do Anglii, a Kaczyński lubi się chować za plecami przydupasów.
Ot i cała tajemnica.
POdobno na Czerskiej i Wiertniczej zebrała się rada starszych i obraduje jak dowalić Polsce

Re: Kaczynski o wyborze Morawieckiego

Napisał(a): madox66 -

Na Nowogrodzkiej płatne trolle co noc zbierają się wasi idole.A wracajac do tematu, Jarozbaw to cykor, w stanie wojennym siedział pod kiecka mamusi a teraz chowa sie za swoimi marionetkami.Wie doskonale że jak przejmie urząd Premiera to będzie jak w 2007.

Re: Kaczynski o wyborze Morawieckiego

Napisał(a): ~ktoś -

~Dusia Panie Kaczyński prawdziwi Polacy są z Panem . Życzę zdrowia .
Co znaczy prawdziwi Polacy? Twoim zdaniem tacy co wierzą PIS bez granicznie?
Typowe pisowskie myslenie. Kto nie znami ten przeciw nam. Tak działali i robili komuniści.
Polska jest pełna ludzi którym pis nie zrobił wody z mózgu i widzą ,że ta lepsza zmiana wcale nie jest lepsza. Lepsza chyba tylko dla nich przy korycie. Prawda jest taka, że świnki sie zmieniły a koryto nie. Za to poziom swinek przy korycie niestety zmienił się na gorsze.

Re: Kaczynski o wyborze Morawieckiego

Napisał(a): ~Wojtuś -

To Jakiś żart, mowa o Kaczyńskim, który dba o Polskę. On kieruje się typową "Sienkiewiczowską" prywatą, zemsta za brata, pomniki brata, ulice brata wpisanie na karty historii brata nie Lecha Wałęsę. Reszta to ściema. W obrażam sobie jak na grobie brata na Wawelu obiecywał, że się zemści i bratu zadość uczyni. to wszytko w temacie. Morawiecki zamiast niego jest bardzo wygodny, Kaczyński zawsze wysługuje się innymi, po co ma się napracować.

Re: Kaczynski o wyborze Morawieckiego

Napisał(a): ~gośc -

taaa,morawiecki wykazał się telentem"zarabiania" na swoje konto kosztem odsetek i oprocentowania w bankach.Dla kredytobiorców w bankach jak największe odsetki,dla oszczędzających minimum oprocentowanie,po to ,aby on mógł zarabiaćmiliony.Kto nic nie robiąc zarobił ponad 33 miliony????
« Wróć do tematów
Do góry strony: Kaczynski o wyborze Morawieckiego