149
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń12 tys.
  • Odpowiedzi16
  • Ocen na +48
149 ppt ?

Kaczyński obraził się na Dudę.. (17)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Kaczyński obraził się na Dudę..

Napisał(a): ~gość -

Relacje na linii PiS - Prezydent Duda są napięte, to wiemy wszyscy. W momencie, w którym Duda ogłosił w wywiadzie, że rozważa zawetowanie zmian w ordynacji do PE, niektórzy myśleli, że to kolejna ustawka. W PiS panuje ogólne poruszenie tymi słowami, jeden z polityków PiS powiedział:

Prezydent robi to na prośbę Pawła Kukiza, który sam chciałby wystartować do Europarlamentu. Ceną ma być poparcie ruchu Kukiz’15 w drugiej turze następnych wyborów prezydenckich. Ale Andrzej Duda może się przeliczyć. Jarosław Kaczyński teraz nic nie powie. Ale w roku 2020 może go po prostu nie wystawić. Na razie się na niego po raz kolejny obraził.
Uznano, że zmiany w ordynacji wyborczej do PE nie są dla Kaczyńskiego sprawą priorytetową.

Co więcej, okazuje się, że chociaż Jarosław Kaczyński ma z Andrzejem Dudą kontakt telefoniczny, to nie rozmawiali oni o zmianach w ordynacji ani raz.

Co więc z tego wyniknie? Działania Dudy są dość ryzykowne, ponieważ wybory prezydenckie za pasem.
INTERIA.PL

Reklama

Re: Kaczyński obraził się na Dudę..

Napisał(a): ~saw -

kolejny teatrzyk wyreżyserowany przez Jarosława od samego początku. Gawiedź knuje, zastanawia się, mnoży teorie ..... i tak ma być. Prawda jest taka, że Jarosław doszedł do wniosku, że mu się zmiana ordynacji nie opłaca, cienkopis dostał instrukcje a plebs teatr pod tytułem "samodzielny prezydent"

Reklama

Re: Kaczyński obraził się na Dudę..

Napisał(a): ~TUSK -

Szalom UBywatele i UBywatelki PO!!!!!. Co tam słychać w KC PZPO? Nowe instrukcje wydane ? Tematy jak ten POzakładane? Jak wam się żyje PO obcięciu UBeckich i SBeckich apanaży ? Na ośmiorniczki starcza i ciantii? Jutro Polska ma święto .Pamiętajcie by POjechać w tym czasie do Berlina na wykopki .Cześć

Reklama

Re: Kaczyński obraził się na Dudę..

Napisał(a): ~janek -

~TUSK Szalom UBywatele i UBywatelki PO!!!!!. Co tam słychać w KC PZPO? Nowe instrukcje wydane ? Tematy jak ten POzakładane? Jak wam się żyje PO obcięciu UBeckich i SBeckich apanaży ? Na ośmiorniczki starcza i ciantii? Jutro Polska ma święto .Pamiętajcie by POjechać w tym czasie do Berlina na wykopki .Cześć
Zapytaj Piotrowicza.

Re: Kaczyński obraził się na Dudę..

Napisał(a): ~arnold -

Kaczyński nie obraził się na nikogo.Pobożne życzenie autora tego tekstu i prowokowanie dyskusji. Kaczyński jest doskonałym politykiem, a w polityce nie ma obraz. Duda odpycha od siebie elektorat PIS i jego reelekcja jest pod znakiem zapytania. Nie można wykluczyć, że prezes PIS wyznaczy przed wyborami kogoś. Duda otoczył się ludźmi z dawnej UW i tak jak Komorowski wierzy w korzystne sondaże.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Kaczyński obraził się na Dudę..