321
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń22 tys.
  • Odpowiedzi69
  • Ocen na +96
321 ppt ?

Kaczyński odejdzie na emeryturę, a jego następcą będzie...? (70)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Kaczyński odejdzie na emeryturę, a jego następcą będzie...?

Napisał(a): apollo87 -

Od dłuższego czasu nie milkną głosy, że Kaczyński powinien odejść z polityki. Do chórku nawołującego do odesłania Jarosława na emeryturę dołączył ostatnio Jakub Kulesza z Konfederacji, który napisał na Twitterze:

Ten sympatyczny, starszy pan nie nadaje się już do polityki. Jego lewicowe marzenia o bezmięsnej Polsce i dyktatorski sposób zarządzania partią doprowadza do ośmieszania swojej formacji.
Profesor politologii Kazimierz Kik już nawet typuje ewentualnego nowego prezesa w wywiadzie dla DoRzeczy - Mateusza Morawieckiego:

Premier jest dość popularny. Cieszy się popularnością w UE, co podwyższa poziom wiarygodności Polski. Premier ma dobre notowania.
Jak myślicie, Mateusz jest w stanie zastąpić Jarosława?
INTERIA.PL

Re: Kaczyński odejdzie na emeryturę, a jego następcą będzie...?

Napisał(a): ~jankes -

A JA SIĘ PYTAM ZUSU ????? za co mu się należy EMERYTURA ???Jeśli za okłamywanie i bałagan w obecnym kraju to JAK NAJNIŻSZA,przecież on nigdy fizycznie nie pracował,chyba że trzymanie się sukienki mamusi to liczone za ciężką i to w szczególnych warunkach !!!!!

Re: Kaczyński odejdzie na emeryturę, a jego następcą będzie...?

Napisał(a): ~jabis -

Kaczyński jaki jest, każdy wie. Jedni Go za to lubią, inni są patriotami i widzą jak niszczy Polskę. Jego nienawiść, mściwość i polityka niszczenia wszystkiego jest powszechnie znana, ale droga postępowania do osiągnięcia tych prywatnych celów, jest przemyślana i konsekwentnie realizowana. Z tej obserwacji wynika, że jest w Swym postępowaniu niefajny, ale też niegłupi. Jak dotąd nie dał powodów, by sądzić, że jest Matółuszem. Matółusz nie wykazuje ani połowy parszywej inteligencji Jarka. Życzę Mu aby został następcą, rozłoży PiS szybciej niż wielu innych. A jednak wielu innych tak "zdolnych" w PiS nie brakuje. W tym nasza, Polski, nadzieja.

Reklama

Re: Kaczyński odejdzie na emeryturę, a jego następcą będzie...?

Napisał(a): LEANT -

A jednak pomimo swojej inteligencji popełnił błąd stawiając wszystko na jedną kartę w sprawie ustawy piątka dla zwierząt .Przecież dobrze wiedział że ta ustawa zostanie przyjęta przy poparciu lewicy i platformy więc stawianie tej sprawy na ostrzu noża było błędem który może go drogo kosztować.

Reklama

Reklama

Re: Kaczyński odejdzie na emeryturę, a jego następcą będzie...?

Napisał(a): ~polak mały -

Jarosław Kaczyński będzie jeszcze co najmniej 10 lat kierował Polską i doprowadzi do rozkwitu gospodarczego i kulturalnego - TROLLE PUTINA MOGĄ SOBIE WIESZCZYC ODEJŚCIE PREZESA ALE TO TYLKO ICH POBOŻNE ŻYCZENIA - antypis już nie działa a innego programu nie mają - świadczy o tym wywiad z Tuskiem w TVN - NIENAWIŚĆ PATOLOGICZNA I KOMPLETNY BRAK PROGRAMU - to już śmietnik historii

Re: Kaczyński odejdzie na emeryturę, a jego następcą będzie...?

Napisał(a): gość -

Pan Kaczynski na emeryture a najlepszymi politykami ze zdrowym rozsadkiem to Pan Kosiniak i Pan Braun To oni daja nadzieje na Lepsze jutro prawde to ludzie dla ktorych dobro narodu i panstwa to priorytet . A WIEC NOWE WYBORY I CI LUDZIE W RZADZIE TO NASZ RATUNEK

« Wróć do tematów
Do góry strony: Kaczyński odejdzie na emeryturę, a jego następcą będzie...?