Odpowiadasz na:
Kaczyński popełnił poważny błąd?

~Franek
Temat dodał(a):
~Franek -
W temacie Giertycha, ciekawą rzecz zauważył.. odnośnie przyspieszonych wyborów. Pomyślcie sytuacja jest podobna do tej z 2006 roku. Jestem pełen optymizmu. W polityce nie wolno popełnić dwa razy takiego samego błędu. A tymczasem podobnie jak w 2006 Jarosław Kaczyński przegapił moment na wcześniejsze wybory. Gdyby zorganizował je teraz (nie uchwalając na czas budżetu) to miałby duże szanse na powtórzenie wyniku z 2015 i przedłużenie swojej władzy do roku 2022. Tymczasem trauma z 2007 zwyciężyła i zawahał się. To daje nadzieje i szansę na to, że opozycja się pozbiera i wybory w 2019 wygra. Zaniechania w polityce kosztują tak samo jak błędy w działaniu. Przy wszystkich szaleństwach PiS z ostatnich dwóch lat, uważam że ten cichy błąd z tej zimy będzie się śnił Kaczyńskiemu po nocach. Co daj panie Boże, amen - powiedział Giertych Myślicie, że Giertych ma rację? Czy Kaczyński popełnił błąd? Ja jakoś nie wierzę w to, że opozycja zdoła z Kaczyńskim wygrać, może dlatego, że nie mają żadnego pomysłu, jak mogliby to zrobić. Uważam, że w obecnej chwili nie ma tak naprawdę nikogo, kto mógłby zagrozić pozycji Prezesa i PiS. No chyba, że on sam..

Piszesz jako

...a zalogowani dostają więcej. lub załóż konto pocztowe Interii

To zajmie tylko chwilę

Aby założyć unikalne konto na Forum, zarejestruj zupełnie darmową pocztę Interia.pl, wybierz nick i ciesz się nowymi nieograniczonymi możliwościami! Ciekawe dyskusje już na Ciebie czekają.Pomoc
4000 znaków do wpisania

Treść

Opisz własne doświadczenia, zadaj pytanie lub podziel się swoimi spostrzeżeniami.Twój wpis będzie ciekawszy, jeśli dodasz do niego zdjęcie i wideo.Odpowiadając w dyskusji, pamiętaj o kulturze wypowiedzi i przestrzeganiu regulaminu Forum.

przepisz kod z obrazka
Gość

Podsumowanie tematu - najnowsze 4 odpowiedzi

INTERIA.PL

Re: Kaczyński popełnił poważny błąd?

Napisał(a): ~jozef -

wydaje się mi że czasem to tylko wytykac błędy pisowcom i czekać niech dalej robią kretyńską
robotę ,za 4lata zostaną rozliczeni-wszystko notować /następnie po wyborach do więzienia,zdelegalizować partie pis

Napisał(a): ~Realista -

~tomojnick W 2007 to nie był żaden błąd tylko konieczność,.
Zgodziłbym się tylko z tym. Konieczność bo nie dostali dotacji dla partii bo coś tam przewalili. Potrzebowali nowych wyborów bo im kasa się skończyła.

Napisał(a): ~Halina -

Jakie tu można mieć pomysły.Jeżeli tak łatwo krytykujemy opozycję za brak pomysłów,
to niech społeczeństwo się wypowie czego oczekuje od nowej władzy.Z wszystkich obietnic wyborczych PIS zrealizował może 20% i z czego tu być zadowolonym.
W trakcie kampanii mówiono, że 500+ na każde dziecko- obietnica nie spełniona.
Druga wążna obietnica, to podniesinie kwoty wolnej od podatku.Podniesiono w określonych
przedziałach dochodu, tylko ciemny naród nie zauważył, że ludzie z małymi dochodami
przy poprzedniej kwocie wolnej od podatku też nie płacili tego podatku. Przy małych
dochodach jest to po prostu fikcją.Ponadto najbardziej mnie rażą hamskie wystąpienia posłów
PIS łącznie z p. J.Kaczyńskim 9..zdradzieckie mordy..) i nie ma żadnych konsekwencji
z tego tytułu.Jeżeli rządząca partia została wybrana przez 25% społeczeństwa, to niech z szacunkiem się odnosi do większości społeczeństwa, a nie uskutecznia dyktatorskie rządy.
Radziłabym na koniec, żeby zwolennicy PIS nie tylko oglądali telewizję TVP 1, TVP 2 TVP Info, ale taże Polsat, TVN24, TVN i przez porównanie uzyskanych informacji wyrobili sobie
właściwy pogląd na to co się dzieje w kraju. Na koniec chcę dodać, że mam 66 lat i wiem co piszę.

Napisał(a): Gość -

~Jaś Ten pajac znowu podskakuje bo chce usilnie dostać się do WADZY
Silom i godnosciom osobistom dijdzie do wadzy.