2
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń69
  • Odpowiedzi1
  • Ocen na +1
2 ppt ?

Kaczyński postanowił upokorzyć prezydenta po raz drugi (2)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Kaczyński postanowił upokorzyć prezydenta po raz drugi

Napisał(a): LATO2019 -

W czwartek (21 maja) przewodniczący Rady Mediów Narodowych Krzysztof Czabański poinformował, że ogłosił głosowanie nad powołaniem Jacka Kurskiego do zarządu Telewizji Polskiej. Wniosek o poszerzenie zarządu i powołanie w jego skład Kurskiego wystosował p.o. prezes TVP Maciej Łopiński. Jak podały media, w piątek RMN powołała Kurskiego do zarządu TVP.
Pytany o tę sytuację kandydat KO na prezydenta Rafał Trzaskowski stwierdził w rozmowie z "Rzeczpospolitą", że ta decyzja to kolejne upokorzenie Andrzeja Dudy przez Jarosława Kaczyńskiego.
"Widzę panikę w szeregach PiS. Powrót Jacka Kurskiego to kpienie z prezydenta RP. Prezydent tylko raz w swojej kadencji postawił się w prezesowi Kaczyńskiemu, żądając odwołania Kurskiego z funkcji prezesa TVP. Kurski miał zniknąć z telewizji. Gdy został doradcą zarządu, po raz pierwszy upokorzono Andrzeja Dudę. Teraz prezes Kaczyński postanowił upokorzyć prezydenta po raz drugi" - mówił Trzaskowski. Służącego można upokorzyć i to nie raz. Natomiast poddany musi zacisnąć zęby i siedzieć cicho, bo straci zaufanie do swojego pana .Dopóki Kaczyński będzie sterował w PISie to cały czas będzie bruździł w polityce, ale z uwagi na wiek miejmy nadzieje,że wkrótce staruszek odejdzie z polityki i zajmie się sam swoim kotem , a nie będzie do tych celów wykorzystywał Brudzińskiego.INTERIA.PL
« Wróć do tematów
Do góry strony: Kaczyński postanowił upokorzyć prezydenta po raz drugi