188
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń14 tys.
  • Odpowiedzi30
  • Ocen na +46
188 ppt ?

Kaczyński pozywa Wałęsę (31)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Kaczyński pozywa Wałęsę

Napisał(a): uni -

Polska scena polityczna nigdy nie przestanie mnie zaskakiwać. Wałęsa opublikował na swoim Facebooku oświadczenie, w którym wyjaśnia, że Prezes PiS za wpisy Wałęsy w Internecie oczekuje przeprosin i odszkodowania, które przeznaczy na cele charytatywne.

Ciekawa jestem dalszego ciągu sprawy.
Załączniki:
INTERIA.PL

Re: Kaczyński pozywa Wałęsę

Napisał(a): ~lol -

to jest naprawde farsa, jeden sie zegna ze swiatem i chce godzic, kiedy najpierw co drugie jego slowo w sieci to prowaokacja do zadymy, a drugi robi wielka tajemnice ze swojej choroby i wyciaga hajs, przynajmniej caritas cos na tym ugra xD

Napisał(a): yeti48 -

amani TO Se żmije na własnej piersi wychodowal :-)

Mim zdaniem obaj Panowie powinni przejść na emeryturę. Kaczyński pozywa... może najpierw siebie pozwie za zdradzieckie mordy na przykład...
Niestety, nie może.
Prokuratura ustaliła ponad wszelką wątpliwość, że nie miał na myśli zupełnie nikogo, wykrzykując te słowa z mównicy.

Napisał(a): zbigniew1933 -

yeti48

Mim zdaniem obaj Panowie powinni przejść na emeryturę. Kaczyński pozywa... może najpierw siebie pozwie za zdradzieckie mordy na przykład...
Niestety, nie może.
Prokuratura ustaliła ponad wszelką wątpliwość, że nie miał na myśli zupełnie nikogo, wykrzykując te słowa z mównicy.
Skąd prokuratura wiedziała że nie miał nikogo na myśli?

Szperali mu w myślach nieszczęśnicy?

Napisał(a): amani -

yeti48

Niestety, nie może.
Noooo nawet to jest logiczne i nie wzbudza również moich wątpliwości.

Dobranoc. :-)

Napisał(a): yeti48 -

amani
yeti48

Niestety, nie może.
Noooo nawet to jest logiczne i nie wzbudza również moich wątpliwości.

Dobranoc. :-)
Gdzieś ostatnio czytałem o odmowie wszczęcia postępowania..

Ano, kolorowych..😁

Napisał(a): ~DracoSELKAC -

Jest prawdą - jak tu ktoś napisał - że jeden wart drugiego. Mnie natomiast zastanawia tylko jedna kwestia. Czy pan Kaczyński pozywa Wałęsę za swoje pieniądze, czy za pieniądze podatników (z partyjnej dotacji)? Wałęsa mnie pod tym względem nie interesuje, bo on dzisiaj w żaden sposób nie jest "podpięty" do budżetu.

Napisał(a): ~brrr -

Ty już nigdy nie zmądrzejesz, każdy niesłusznie pomówiony człowiek ma prawo do obrony dóbr osobistych. Uważasz, że Kaczyńskiemu można pluć w twarz? A gdyby tobie tak napluto to jakbyś się czuł???
« Wróć do tematów
Do góry strony: Kaczyński pozywa Wałęsę