2 tys.
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń172 tys.
  • Odpowiedzi520
  • Ocen na +134
2 tys. ppt ?

Kaczyński skupi się tylko na partii? (521)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Kaczyński skupi się tylko na partii?

Napisał(a): uni -

Jarosław Kaczyński pełni funkcję wicepremiera od jesieni 2020 roku. Tymczasem przewiduje się, że może dojść do drastycznych zmian w rządzie, skutkiem czego przewiduje się, że Kaczyński zrezygnuje z wypełniania tych obowiązków na rzecz mocniejszego skupienia się na partii. Sprawę dla „Super Express” komentował informator z PiS-u:

Misja została zakończona i według mnie prezes powinien skupić się teraz bardziej na partii, bo ta jest zaniedbana.
Jakie kroki podejmie Kaczyński?
INTERIA.PL

Re: Kaczyński skupi się tylko na partii?

Napisał(a): gość -

Beznadziejny ten wstępniak. Napisz, człowieku, jaki jest projekt opozycji. Co opozycja ma dobrego do zaoferowania? Moim zdaniem nic. To jednak skłania do refleksji: dlaczego opozycja istnieje? Dlaczego moje podatki mają iść na opozycję? Na tych nierozumnych posłów i senatorów?

Napisał(a): ~Rybka -

uni Jarosław Kaczyński pełni funkcję wicepremiera od jesieni 2020 roku. Tymczasem przewiduje się, że może dojść do drastycznych zmian w rządzie, skutkiem czego przewiduje się, że Kaczyński zrezygnuje z wypełniania tych obowiązków na rzecz mocniejszego skupienia się na partii. Sprawę dla „Super Express” komentował informator z PiS-u:

Misja została zakończona i według mnie prezes powinien skupić się teraz bardziej na partii, bo ta jest zaniedbana.
Jakie kroki podejmie Kaczyński?
położy się z kotami i się zdrzemnij,a pisizm diabli pochłoną.

Reklama

Napisał(a): ~Wlocieski -

Mam pytanie: do czego nam potrzebny Jarosław Kaczyński? Po co ma się na czymś skupiać? Wystarczy, żeby się skupiał w toi-toi, bo jak się zapomni, to będzie wstyd. Chcecie, gorący patrioci żarynopodobnu, przeżyć taki wstyd?

Reklama

Napisał(a): ~jjoz -

gość Beznadziejny ten wstępniak. Napisz, człowieku, jaki jest projekt opozycji. Co opozycja ma dobrego do zaoferowania? Moim zdaniem nic. To jednak skłania do refleksji: dlaczego opozycja istnieje? Dlaczego moje podatki mają iść na opozycję? Na tych nierozumnych posłów i senatorów?
Czyli mają iść pieniądze na nieudaczników w rządzie -na walkę z narodem ,na rządy w stylu bolszewickim przy pomocy kościoła ,rydzyka i tym podobnycH !

Napisał(a): ~jjoz -

gość Beznadziejny ten wstępniak. Napisz, człowieku, jaki jest projekt opozycji. Co opozycja ma dobrego do zaoferowania? Moim zdaniem nic. To jednak skłania do refleksji: dlaczego opozycja istnieje? Dlaczego moje podatki mają iść na opozycję? Na tych nierozumnych posłów i senatorów?
Czyli mają iść pieniądze na nieudaczników w rządzie -na walkę z narodem ,na rządy w stylu bolszewickim przy pomocy kościoła ,rydzyka i tym podobnycH !

Reklama

Napisał(a): staj -

~jjoz
CZYLI MAJĄ IŚĆ PIENIĄDZE NA NIEUDACZNIKÓW W RZĄDZIE TAK JAK WCZEŚNIEJ SZŁY NA NIEUDACZNIKÓW W RZĄDZIE PO - TUSKA. Z TĄ RÓŻNICĄ, ŻE TERAZ IDĄ RÓWNIEŻ NA NIEUDACZNIKÓW W NARODZIE. GDY RZĄDZILI TAMCI NIEUDACZNICY NARÓD WYJEŻDŻAŁ ZA CHLEBEM ZA GRANICĘ.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Kaczyński skupi się tylko na partii?