1 tys.
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń118 tys.
  • Odpowiedzi350
  • Ocen na +199
1 tys. ppt ?

Kaczyński z wyższą emeryturą (351)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Kaczyński z wyższą emeryturą

Napisał(a): Mateo -

Jak podaje serwis money.pl emeryci i renciści dostaną jeszcze wyższą waloryzację emerytury niż planowano. Waloryzacja sięgnie 3,56 proc.- takie zamiany wejdą w życie od 1 marca. Na tysiąc złotych emerytury będzie 35 zł 60 groszy dodatku. "Super Express" podaje, że emerytura Jarosława Kaczyńskiego wynosi 6623 zł, a więc już od marca wzrośnie o 212 zł.
Czy waloryzacja emerytur była konieczna i co czeka naszą gospodarkę po takich zmianach?
INTERIA.PL

Reklama

Re: Kaczyński z wyższą emeryturą

Napisał(a): ~11 przykazanie -

~Gość Martwisz się o gospodarkę, to niech odbiorą 500+ , bo dzięki temu niektóre kobiety uważają rozkłada nóg jako sposób na zarabianie i sprawiają sobie coraz większe gromady bachorów. To samo tyczy się mężczyzn, którzy myślą, że mają interes w spodniach i dzięki bachorom będą zarabiać. U niektórych emerytów emerytura wzrośnie o kilka złoty co nawet na leki nie wystarczy, a harowali przez całe życie. Co to za kraj, że niektórzy darmozjady mają dużo, a niektórzy nie mają gdzie mieszkać i za co żyć. WSTYD
a moja teściowa ma tylko 1000zł emerytury i musi żyć

Napisał(a): ~mysz -

~anna powinien siedzieć a nie zarabiać
jestem za .
Starzy posłowie z wiekiem emerytalnym z sejmu na kanapę .Najwięcej starców jest w PISie taki Kaczyński czy ,Terlecki i wielu innych co oni wiedzą o tym życiu i młodych ludziach

Reklama

Reklama

Napisał(a): ~Dorcia -

~Gość Martwisz się o gospodarkę, to niech odbiorą 500+ , bo dzięki temu niektóre kobiety uważają rozkłada nóg jako sposób na zarabianie i sprawiają sobie coraz większe gromady bachorów. To samo tyczy się mężczyzn, którzy myślą, że mają interes w spodniach i dzięki bachorom będą zarabiać. U niektórych emerytów emerytura wzrośnie o kilka złoty co nawet na leki nie wystarczy, a harowali przez całe życie. Co to za kraj, że niektórzy darmozjady mają dużo, a niektórzy nie mają gdzie mieszkać i za co żyć. WSTYD
co ty uczepiłem tych dzieci trzeba pomoc ale nie zarabiać na nich matczyne nie powinne być bo to jest krzywdzące dla matek które pracujac wychowały dzieci i maja taka emeryturę nie było żadnej pomocy moim zdaniem dzieci do przedszkola i pomoc w znalezieniu pracy tak jaj my robiłyśmy

Napisał(a): ~Dorcia -

~mysz
~anna powinien siedzieć a nie zarabiać
jestem za .
Starzy posłowie z wiekiem emerytalnym z sejmu na kanapę .Najwięcej starców jest w PISie taki Kaczyński czy ,Terlecki i wielu innych co oni wiedzą o tym życiu i młodych ludziach

A ile lat jest już p Miller Cimoszewicz Lewandowski Rossatiego buzek Kalinowski sawicki jest ich bardzo dużo pani kidawa16lat i wielu innych dawno powinni być usunięci

« Wróć do tematów
Do góry strony: Kaczyński z wyższą emeryturą