746
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń44 tys.
  • Odpowiedzi279
  • Ocen na +71
746 ppt ?

Kaczyński zdradził, kiedy odejdzie (280)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Re: Kaczyński zdradził, kiedy odejdzie

Napisał(a): ~zbyszek -

PANIE PREZESE DZEKUJE PONU ZA WYTRWALOSC SILE BO W POLYTYCE JEST BARDZO POTRZEBNA.ZA SILE KTORA TRZEBA MIEC,MIERZAC SIE Z PRZECIWNOSCIAMI,KTORE SA JESZCZE ZAKORZENIONE W NASZEJ OJCZYZNIE ,POLACY JUZ WIDZA W JAKIM KERUNKU IDZEMY-DOBRA SPLYWAJA NA KAZDEGO Z NAS ZWYKLYCH ZJADACZY CHLEBA,ODCZUWAJA POPRAWE SWOJYCH WARUNKOW ZYCIA CODZENNEGO.KAZDY OBYWATEL KRAJU ZAUWAZE ZE KAZDEGO POLKI-POLAKA STANDART ZYCIA SIE POPRAWIA!!! STAC NAS NA WCZASY ZAKUPY POPRAWIL SIE STANDARD ZYCIA POLEK I POLAKOW!!! ZA TO WSZYSTKE DZALANIA DLA OBYWATELI NASZEJ OJCZYZNY!!!BOG ZAPLAC-SPOKOJNYCH RODZINNYCH SWIAT BOZEGO NARODZENIA DOSEGO ROKU 2022.DZEKUJE OBYWATEL RP.

Reklama

Re: Kaczyński zdradził, kiedy odejdzie

Napisał(a): olacda -

To polityka Kaczyńskiego i PIS doprowadziła do wzrostu gospodarczego, niskiego bezrobocia, uniezależnienia od rosyjskiego gazu (Tusk i Pawlak podpisali umowę na najdroższy gaz w Europie), obniżył wiek emerytalny, 500+, 300+, 13 emerytura, utworzył wojska terytorialne, projekt Vijabaltika, buduje super lotnisko, przekop Mierzei Wiślanej, oddaje hołd polskim bohaterom i żołnierzom wyklętym ...

Re: Kaczyński zdradził, kiedy odejdzie

Napisał(a): ~zbyszek -

PAN PANIE PREZESIE TRZYMA TO ZELAZNA REKA ZEBY JAK NAJDLUZEJ-PODZIALY NIESA WSKAZANE KTOS MUSI TRZYMAC REKE NA PULSE,JEST TO DOBRE DLA POLSKII POLAKOW-KTOS MUSI PODEJMOWAC TE DECYZJE NIE KAZDEMU ZAWSZE ONE SIE PODOBAJA ALE TAKE SA PRAWA POLYTYKI.CZSEM DECYZJE SA BARDZO BOLESNE ALE PRAWDA ZAWSZE WYPLYNIE NA WIESZCH.JA OBYWATEL NASZEGO KRAJU ZYCZE PANU DUZO ZDROWIA,NABRANIA SILY BO NOWY ROK 2022.TUZ-A TU NWE ZADANIA-PRZECIWNIKOW JESZCZE KILKU ZOSTALO ALE RAZEM WYGRAMY DOBRO DLA POLSKII POLAKOW.AMEN OB.RP.

Re: Kaczyński zdradził, kiedy odejdzie

Napisał(a): gość -

Co za dziwny tytuł?A cóż to za osobistość?Porażająca to jest obecność kaczyńskiego i nieustanne rozwalanie kraju.Nieudacznik,nigdy nie powinien dopchać się do.koryta i rozbierać Polski.To żal i rozpacz ,co wyprawia ta figurka!
« Wróć do tematów
Do góry strony: Kaczyński zdradził, kiedy odejdzie